از سیر تا پیاز خرید ردیاب خودرو

10. در مواقعی که شبکه جی پی اس قطع باشد یا خودرو در زیر سقف قرار داشته باشد ردیاب خودرو چگونه عمل میکند؟ دزدگیر در مواقعی کوتاه اما حساس به کمک شما می آید تا بتوانید امنیت دارایی خود را حفظ کنید. ردیاب خودرو وسیلهای بسیار کاربردی است که می تواند از سرقت خودرو شما جلوگیری کند یا حتی می توان برای مدیریت راحتتر سیستم حمل و نقل مجموعه خود استفاده کنید. این دادهها برای شرکتها و اشخاص مختلف قابل استفاده هستند. سرویس جیپیاس با استفاده از مسیریابی رادیویی لوکیشن و مسیر را مشخص میکند. پس این متن را با دقت بخوانید تا اگر قصد خرید ردیاب ماشین دارید کار شما را آسان تر کند. معمولا ردیاب های موجود در بازار دقتی حدود ۵ متر داشته یعنی موقعیتی که نشان می دهد احتمال دارد حداکثر دارای ۵ متر خطا باشد، از آنجایی که ممکن است شما به دقت کمتر یا بیشتری از این ردیاب نیاز داشته باشید، باید به دقت آن در هنگام خرید توجه کنید. مزایای ردیاب خودرو بسیار زیاد بوده که مهم ترین آن ها اطلاع از موقعیت جغرافیای وسیله ی نقلیه می باشد. ردیاب خودرو رایان هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین موقعیت خودرو رو به شما اطلاع میده .

اما در مدلهای آنلاین امکان اتصال به اینترنت و تبادل اطلاعات بر بستر اینترنتی نیز فراهم شده است. ما راه حل های جامع نرم افزاری و سخت افزاری به منظور نظارت و ردیابی لحظه ای آنلاین بر بستر جی پی اس و ردیابی ماهواره ای را فرآهم کرده ایم. ردیاب شخصی ایران جی پی اس با سایز کوچک که حدودا هم اندازه یک قوطی کبریت است وسیله ای مناسبی برای ردیابی و شنود صدای افراد است. جی پی اس و یا ردیاب خودرو، دستگاهی کوچک است که داخل وسیله نقلیه سبک و یا سنگین نصب و مخفی می شود. این در حالی است که این ردیاب تنها 3 اینچ طول دارد و به همین دلیل یکی از بهترین ردیاب های کوچک برای اتومبیل محسوب می شود که حتی می توانید برای سایر ابزارها و وسایل مختلف خود استفاده کنید. اولین ردیابی که قصد معرفی آنرا داریم، Spytec GL300 می باشد که یک ردیاب جیبی، قابل حمل، کوچک و بسیار خوش دست و قابل پنهان سازی است که در هر مکانی می توانید از آن استفاده کنید. بخاطر ابعاد کوچک و بدنه باریک آن نصب ردیاب بسیار ساده و راحت می باشد. در حقیقت این نرم افزار به شما کمک می کند که پس از به سرقت رفتن خودرو سریع تر آن را پیدا کنید، تنها کافیست نرم افزار و تمامی اطلاعات آن را در اختیار پلیس قرار دهید.

مدیریت کردن ناوگان حمل و نقل بسیار پیچییده و سخت است که یکی از مزایای ردیاب خودرو کمک کردن به این امر هست ، زیرا اگر شما به درستی نتوانید مدیریت کنید، بهره وری شما کم و شرکت دچار افزایش… البته در برخی از ردیابها از سیستمهای مسیریاب دیگری چون GLONASS که یک سیستم مسیریاب روسی است، کار میکنند؛ البته تعداد این ردیابها محدود است و همه جا سرویسدهی ندارد. در اواخر دهه ۹۰ تصمیمی مبتنی بر استفاده از پتانسیل سیستم ردیاب در صنعت حمل و نقل گرفته شد. ردیاب شخصی ir204 با استفاده از ماهواره های جی پی اس مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد. در بین ارزانترین ردیاب های خودرو می شود به ردیاب خودرو MOGO-17 اشاره کرد که یک ردیاب با گیرایی بسیار زیاد است دقت مسیرهای ثبت شده توسط این ردیاب خیلی بالاست. این دزدگیر در زمان سرقت اتومبیل شروع به ارسال سیگنال به فرستنده ای می کرد که در دستان صاحب خودرو بود.

وچون این دستگاه یک اپلیکیشن خیلی جذاب داره بعد از اینکه هشداری رخ بده گوشی موبایل شما هم شروع میکنه به آژیر کشیدن و اگه باز هم براتون کفایت نمیکنه باید بگم اپلیکشین رایان هشدار رو به صورت صوتی هم براتون پخش میکنه. این اطلاعات در پنل ردیابی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید. شما می توانید به وسیله یک کامپیوتر یا موبایل از مکان دقیق این عزیزان مطلع شوید. ارائه این خدمات با وجود دریافت هزینه، به نفع مشتریان دلتا است چون میتوانند با خیال راحت به مدت دو یا 5 سال و بیشتر نیز تمدید نمایند و با بود و نبود شرکت دلتا، هیچگونه اختلالی در ارائه خدمات به آنها وجود نخواهد داشت. ردیاب های خودرو قابلیت نصب بر روی انواع خودرو ها از جمله سبک و سنگین و همچنین موتور سیکلت را نیز دارا هستند. ردیابها انواع مختلفی دارند. اما با بلوغ بیشتر نیازها در انواع مصرف کنندگان این سامانهها و همچنین تغییرات بسیار در حوزه تکنولوژی و مدیریتی، حوزه ردیابی خودرو به تلماتیک تغییر پیدا کرده و خود بخشی از صنعت اینترنت اشیا گردیده است. همچنین در قسمتهای پایانی اطلاعاتی در مورد خرید، قیمت و نصب ردیاب ماشین اطلاعات مورد نیاز شما بیان شدهاند.

همچنین استفاده از ردیاب امنیت ماشین شما را تضمین میکند. بیش از 13 سال است که شرکت های حمل و نقل, شرکت های امنیتی, شرکت های اجاره خودرو و ارگانهای دولتی در سراسر دنیا این محصول را استفاده می نمایند. هر روز ردیاب های جدیدی با قابلیت های جدید روانه بازار میشود و معرفی جدیدترین ردیاب کار سختی است برای اینکه بتوانید به روز ترین ردیاب را تهیه کنید میتوانید از سایتهایی مثل دیجی کالا کمک بگیرید که همه محصولات شرکت های مختلف را به نمایش و فروش میگذارند. دیگر لازم نیست وقتی ماشین را برای کاری در جایی پارک کردهاید، نگران آن باشید. امنیت واژه ای است که همیشه مهم بوده و هست لذا باپیشرفت روزافزون تکنولوژی ما با پشتوانه ی محصولات باکیفیت و بروز ، نیروی کارآمد و متخصص تلاش داریم که محصولی را به مشتریان عزیز معرفی نماییم که تاحدود بسیاری نیاز آن ها رو پوشش دهد .

Leave a Comment