آتی – مزایا و معایب

[ad_1]

قبل از من می توانم به شما بگویم مزایا و معایب معاملات آتی, آن مهم است به درک چگونه آن را متفاوت از معاملات سهام.

هنگامی که شما خرید یک سهام شما خود را بخشی از شرکت. است که شما به اشتراک گذاری مالکیت با دیگر سرمایه گذاران. به همین دلیل ما می گویند شما خرید سهام.

معاملات آتی از سوی دیگر نیاز به یک قرارداد برای خرید و یا فروش کالا در آینده است. به همین دلیل آنها به نام آتی.

شما می توانید خرید و یا فروش آن قراردادهای آتی به راحتی به عنوان معاملات سهام. که شما حتی نمی باید به پخش کردن پول است. شما کراوات منابع در قالب حاشیه.

مشکل این است که حاشیه برگزار شد ابدا ارزش واقعی کالا اگر شما بودند به خرید آن. این است که شناخته شده به عنوان ارزش اسمی. آن را محاسبه و به عنوان ارزش بازار ضرب اهرم.

من فقط انداخت شما دو شرایط است که نیاز به تعریف:

این ارزش بازار قیمت که معامله گران در حال حاضر به پرداخت. به طور کلی این است که تعیین عرضه و تقاضا است. این اهرم تعداد واحد های آینده شاخص.

به عنوان مثال E-Mini SP& 500 آتی یک اهرم از 50. همانطور که از نوشتن این مقاله این معاملات در نزدیکی یک بازار ارزش 2100. ضرب که توسط اهرم (50) و شما می توانید $105,000. که اسمی ارزش پست مینی S&P.

به عنوان شما می توانید ببینید اگر شما خرید یک پست مینی S&P قرارداد شما کنترل $105,000 در ارزش. بر خلاف سهام شما لازم نیست آن را خود. شما فقط باید یک قرارداد برای خرید یا فروش آن بسته به اگر شما رفت و بلند و یا کوتاه است.

حاشیه پایین مورد نیاز

آنچه شما در واقع پرداخت ؟ که شناخته شده به عنوان حاشیه که کارگزار شما نیاز به نگه دارید در حالی که تجارت فعال است. آن متفاوت است اما آن را در اطراف $5,000.

اگر شما خرید یک سهام به ارزش $105,000 شما می خواهم که به پرداخت $105,000. اگر شما با استفاده از حاشیه آن را هنوز هم نیاز به پرداخت نیمی از آن است. مزیت با آتی این است که شما تنها کراوات بخش کوچکی.

اما نقطه ضعف این است که شما نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند. اگر شما اجازه دهید آتی تجارت دور از شما مسئول یک سرمایه گذاری بزرگ است. به یاد داشته باشید این یک قرارداد است.

به همین دلیل معامله گران خرید و فروش قراردادهای آتی بدون در واقع تا کنون خرید کالا.

چه ضرر?

هنگامی که معاملات آتی شما را مجبور به اعمال خود شما به دلیل سعی و کوشش در شناخت اسمی ارزش آینده قرارداد.

اگر شما نمی توجه به ارزش اسمی و تجارت را نگه می دارد رفتن در مقابل شما و شما نمی بستن تجارت در از دست دادن آن می توانید از دست.

شما می تواند در نهایت از دست دادن مقدار زیادی از پول را در یک زمان کوتاه است. اگر شما در رسیدن به محدودیت های خود را از حاشیه کارگزار خود را از تجارت اگر شما نمی. این بدان معناست که شما در نظر گرفته شده است از بازار و شما نمی ممکن است منابع به عقب بر گردیم در. بازی بیش از!

به همین دلیل شما نیاز به ماندن کوچک است. آیا اضافه کردن به بد معاملات امیدوار به کاهش هزینه های خود را در پایگاه های. نه فقط اعتراف است که شما در اشتباه بودند و در اطراف شما می شود به بازی یک روز دیگر وقتی که فرصت ناشی میشود.

مزایای?

بسیاری وجود دارد و این دلیل که چرا من عاشق آتی بیش از سهام. بقیه این مقاله به طور خلاصه لیست مزایای استفاده با معاملات آتی.

معاملات بلند و کوتاه

رفتن کوتاه با آتی فقط به عنوان آسان به عنوان رفتن طولانی است. آن را فقط یک ماده از تصمیم گیری که در آن جهت شما فکر می کنم بازار در راس است.

هیچ روز معاملاتی محدودیت

هیچ روز معاملات محدود با قیمت های آتی. سهام تنها می تواند معامله سه بار در روز قبل از IRS به شما یک معامله گر در روز. های آتی می توان به خرید و فروش هر تعداد بار در یک روز اجازه می دهد یک به سود سریع و بهره مندی از نوسانات روزانه.

بدون شستشو فروش مجازات

IRS تنبیه نیست شما برای گرفتن یک دست و reentering همان تجارت ظرف مدت 30 روز. هنگامی که این انجام شده است با سهام آن در نظر گرفته شده است شستشو فروش و شما از دست دادن سود کسر از دست دادن مگر اینکه شما می توانید آن را حمل به جلو به آینده به دست آورید و در همان سهام.

به همین دلیل آن را برای جریمه آتی است زیرا آتی قیمت گذاری در حال ثبت به عنوان مشخص شده به بازار است. من نمی خواهد به آن را در اینجا. شما همیشه می توانید انجام یک جستجوی گوگل برای عبارت اگر علاقه مند است.

معاملات 24 ساعت

آتی تجارت تقریبا در سراسر ساعت به جز در تعطیلات آخر هفته و دوره های کوتاه مدت در بین برای تبادل رکورد نگه داشتن.

سبک اروپایی تجارت

گزینه های سهام به دنبال سبک آمریکایی است که می تواند در هر زمان. زمانی که تجارت گزینه های سهام یکی از نیاز به مراقب باشید برای جلوگیری از اعمال اگر این گزینه در پول است.

اکثر گزینه های آینده تجارت به سبک اروپایی است که نمی تواند اعمال قبل از انقضا. چند استثنا وجود دارد به خصوص با هفته نامه. که فراتر از محدوده این مقاله هر چند.

مالیات استفاده

معاملات سلف و گزینه های روی قراردادهای آتی در حال درمان با توجه به IRS بخش 1256. فراهم می کند که مالیات استفاده از 60 ٪ از تمام دستاوردهای در نظر گرفته دراز مدت. این درست است حتی اگر برگزار فقط برای چند ثانیه.

[ad_2]