آشنایی با هزینههای عقد / چه کسی هزینه عقد محضر و سالن عقد را میدهد؟

برای انتخاب یک سالن عقد لوکس و مناسب، شاید در ابتدا دچار سردرگمی و تشویش شوید؛ اما ما به شما اطمینان می دهیم که انتخاب سالن عقد مورد نظر شما چندان هم کار سختی نیست. عقدآریایی مراسمی کاملاً تشریفاتی و صوری است که بعد از خطبه عقد عربی توسط فردی که از صدائی رسا و زیبا برخوردار است خوانده می شود و عروس و داماد برطبق خواسته مجری جملاتی را در خطاب به یکدیگر به کار می برند و در نهایت حاضرین برایشان آرزوی خوشبختی و سعادتمندی می کنند. اما نکته مهمی که درباره سالن عقد تشریفاتی و لوکس وجود دارد این است که در سفره عقد از وسایل ها و آینه شمعدان های با ارزش و گران قیمت استفاده می شود و به عبارتی شما با یک تیر دو نشان می زنید یعنی از طرفی در یک سالن لوکس و مجلل مراسم عقد خود را برگزار می کنید و از طرفی دیگر نیز می توانید یک سفره عقد لاکچری داشته باشید که تمام اجزای آن نقره و یا برنز است در حالی که اگر زوج ها بخواهند چنین مراسم مجللی را در منزل عروس برگزار کنند باید هزینه بیشتری بابت سفره عقد و دیزاین محیط بپردازند در نتیجه سالن عقد تشریفاتی و مجلل بهترین گزینه برای زوج هایی است که خواهان برگزاری یک مراسم عقد لوکس و لاکچری هستند.

استفاده از صندلی های تشریفاتی به این دلیل بود تا بتوانیم دیزاین های جدیدی با گل برای پشت صندلی ها و نیز گیفت هایی که برای میهمانان در نظر گرفته میشود به مرحله اجرا رسانیم. در سالهای اخیر به دلیل فشارهای زیاد اقتصادی عروس و دامادها و زوجهای جوان بسیاری هستند که با کمبود بودجه متناسب و ایدهآل مواجه هستند و این موضوع را تقریبا میتوان عادی و کاملا معمولی دانست و همچنین باید به خوبی به آن توجه داشت. بدون تردید همه عروس و دامادها تمایل دارند که این مراسم را که اولین خاطره ی شروع زندگی مشترکشان است، در یک سالن عقد لوکس و لاکچری برگزار کنند.

همچنین وجود یک پارکینگ امن باعث می شود تا مهمانان با خیال راحت وسایل خود را در خودرو ترک کرده و در مراسم شما شرکت نمایند. ورودی شیک و زیبا با نور پردازی خاص و فضای باز سر سبز و بسیار زیبا با داشتن استخر که باعث زیباتر شدن فضای باغ شده است با در اختیار داشتن 2 سالن بصورت مجزا و سرپوشیده که میتوانید مجالس خود را در فصل های سرد سال (پاییز و زمستان) در سالن های این مجموعه برگزار نمایید. این سالن بعنوان یکی از شیک ترین و خاص ترین دفاتر ازدواج شرق تهران با خدماتی ویژه در خدمت زوج ها و خانواده های محترم می باشد.

دفتر ازدواج 374 در منطقه 4 و محله پاسداران قراردارد . مراسم عقد و ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر فردی است که شروع عاشقانهای خاطرهانگیز خواهد بود. در این مقاله سعی شده است هر آنچه که برای برگزاری یک مراسم عقد رؤیایی در سالن عقد مورد نیاز است بررسی شود. با توجه به آن که امروزه هر خانواده حداقل یک یا دو ماشین دارند حتما در انتخاب سالن عقد به پارکین و جای پارک مناسب برای میهمانان توجه کنید. سالن اختصاصی مجلل فضای باز عمارت ایرانی مناسب این ایام است .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سالن عقد جهرم بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.