آموزش ساخت شماره مجازی اندونزی برای تلگرام

Smart Call کوچکترین برنامه در نوع خود در زمینه ایجاد شماره مجازی رایگان است که مانند موارد قبلی نیاز به شماره تلفن اصلی شما برای ثبت نام دارد و پس از ثبت نام و تأیید کد فعال سازی ، یک شماره مجازی از اندونزی با پیشوند 62+ به شما می دهد. روش کار با برنامه دقیقاً مشابه Talk2 است؛ به این ترتیب ، به محض وارد کردن برنامه Smart Call و وارد کردن شماره خود و دریافت کد فعال سازی ، شماره مجازی ویژه شما ایجاد می شود و می توانید از آنها برای دریافت پیام کوتاه یا تماس دریافتی از طریق Smart Call در شبکه های مختلف استفاده کنید. و برای برنامه های مختلف ثبت نام کنید
بیاموزید که چگونه در یک تماس هوشمند یک شماره مجازی درست کنید
بیاموزید که چگونه با ESIAtalk یک خرید شماره مجازی تلگرام اندونزی تهیه کنید
ESIAtalk برنامه دیگری برای ایجاد شماره های مجازی از اندونزی با پیشوند 62+ است که درست مثل برادرش ، SmartCall کار می کند. ثبت نام برای این برنامه مشابه برنامه های قبلی است و در پایان به صورت رایگان یک شماره مجازی به شما ارائه می شود. توجه داشته باشید که بخش تماس ESIAtalk برای برخی از تلفن ها نیز غیرفعال است. با این حال ، بخش اصلی ، Inbox ، بدون هیچ مشکلی برای استفاده آماده خواهد بود و می توانید از آن استفاده کنید.
بیاموزید که چگونه با ESIAtalk یک شماره مجازی درست کنید
حتما بخوانید: Samsung J2 Core LCD – J260 را تعمیر یا جایگزین کنید راهنمایی موبایل
نکات مهم در خرید شماره مجازی تلگرام
این برنامه ها به هیچ وجه اعدادی را که در اختیارتان قرار می دهد تضمین نمی کنند و از شما می خواهند هر زمان که می خواهید شماره را شماره گیری کنید ، بنابراین اگر در صورت نیاز به حساب کاربری خود مجدداً تأیید شوید ، شماره مجازی شما ممکن است کار نکند یا حتی تغییر کرد. شماره های مجازی تلگرام ایجاد شده توسط این برنامه ها به سرعت توسط شرکتهای بزرگی مانند تلگرام ، واتس اپ و… فیلتر شده و مسدود خرید شماره مجازی تلگرام می شوند تا کاربر غیرواقعی ثبت نکند. بودن. استفاده از شماره مجازی برای ثبت نام در پیام رسان ها به هیچ وجه توصیه نمی شود و به دلیل مشترک بودن شماره مجازی و نوع ساختار آن و امکان دسترسی توسط افراد دیگر ، حیاتی ، شخصی خود را ارسال یا دریافت نکنید ، اطلاعات امنیتی و مالی با شماره مجازی. .