آنلاین سیاسی, انتخابات, رای گیری در سیستم های مبتنی بر فناوری Blockchain

[ad_1]

ما می شنویم در مورد Blockchain و بیت کوین هر روز; با این حال باید توجه داشت که Blockchain است که راه فراتر از Bitcoin و cryptocurrencies. این یک پلت فرم است که استفاده می شود برای انجام معاملات اقتصادی در آزاده راه است. به عنوان یک ماده در واقع این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای معاملات اقتصادی اما برای هر چیزی از ارزش در یک راه مجازی. Blockchain در حال استفاده در صنعت داروسازی مد و لوازم جانبی صنعت مواد غذایی, ایمنی صنعت هواپیمایی صنعت و بسیاری دیگر.

در یک جهان که در آن تکنولوژی به نقطه ای رسیده که در آن دانشمندان در حال آمدن است تا با پرواز ماشین به همین دلیل است که یکی از ضروری سیستم که تشکیل دولت یک کشور هنوز هم نا امن و تقلب? با پیشرفت تکنولوژی همه چیز تبدیل شده است بسیار شفاف تر و راحت پس چرا این تکنولوژی استفاده نمی شود برای حمل آسان و عادلانه انتخابات ؟ در بسیاری از کشورها رای دادن یک حق برای هر فرد بالغ. پس چرا کل جمعیت یک کشور پیش بروید برای رای دادن در انتخابات روز ؟ شاید به این دلیل که رای گیری مرکز است بیش از حد. مردم را به رفتن و ایستادن در خطوط فقط به بازیگران یک رای. حتی برخی بر این باورند که رای خود را به حساب نمی کند به دلیل ناعادلانه نتایج انتخابات.

راه حل این مشکل بزرگ به سرانجام رسید. یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا ترکیب ترکیب کاملی از تکنولوژی و سیاست را به یکی. این نتایج در اختراع Blockchain رای گیری. اگر این تکنولوژی می تواند برای بسیاری از اهداف دیگر همین دلیل می توانید از آن استفاده نمی شود برای مهم ترین عملکرد است که رأی دادن دارد ؟ Blockchain رای گیری است رای گیری آنلاین پلت فرم که اجازه می دهد تا فضایی امن و بدون هیچ زحمتی رایگان و قابل اعتماد و سریع روش برای تنها هدف از رای گیری برای انتخابات. Blockchain رای گیری به طور کامل می تواند تغییر راه ما رای برای بهترین. آن را ترک خواهد کرد هیچ دامنه شک و یا سوال در رای دهندگان را داشته باشید.

در روز مدرن و عصر تکنولوژی وجود دارد برخی از چیزهایی که بهترین کار از طریق روش های قدیمی تنها. با این حال رای گیری است که یکی از آن چیزهایی است. رای گیری روند که شهروندان یک کشور را انتخاب کنید و رهبران آنها. این فرآیند باید بسیار امن و عادلانه و کاملا دقیق; همه که ویژگی های blockchain. Blockchain رای گیری تغییر ناپذیر است, شفاف است و نمی توان به هک در جهت تغییر نتایج. Blockchain رای گیری یک ابزار موثر برای انجام انتخابات. این اطمینان خواهد داد که هیچ تقلب انتخابات و بدون تکرار از آرا منجر به یک انتخابات منصفانه. Blockchain رای گیری که نیاز امروز دموکراتیک و جمعیت که معتقد است که می تواند آنها را تغییر در این جهان است.

ذینفعان درگیر در Blockchain رای گیری خواهد بود همان سهامداران در روش معمولی از رای گیری. این تغییر انقلابی می تواند تشویق بسیاری از مردم از رای دادن. هر کسی که دارای یک اتصال به اینترنت است و یک فرد بالغ که بدان معنی است که آنها حق دارند که برای رای دادن واجد شرایط به بخشی از این فرایند Blockchain رای گیری.استفاده از این تکنولوژی از یک رای دهنده نقطه نظر بسیار ساده است.

هر کسی با یک تلفن و دسترسی به اینترنت به راحتی قادر خواهد بود به درک مشخصات پلت فرم. شهروندان که در حال رای گیری لازم نیست که صبر کنید در صف های طولانی و لازم نیست که به سفر های زیادی به رفتن و رای دادن. این سریع و بدون هیچ زحمتی رایگان روش رای گیری درگیر خواهد شد و بیشتر و بیشتر مردم به شرکت در روند رای گیری می شود و بخشی از یک مطلب دموکراتیک جهان است. این است که قطعا ارزان تر و ساده تر روش انجام انتخابات. به عنوان به زودی به عنوان دولت های مختلف متوجه اهمیت معرفی این تکنولوژی به سیاسی خود را به محیط زیست بهتر است آن را برای سازمان ملل را آسان و عادلانه انتخابات است.

[ad_2]