آنچه شما باید بدانید در مورد فارکس اکسپرت – آنها سفری!

[ad_1]

همه می دانند که فارکس اکسپرت جدید “داغ” چیزی که در بازار فارکس. برای کسانی که نمی دانم چه فارکس EA است که در آن می ایستد برای Forex Expert Advisor. این اساسا یک ربات تجاری. توسعه دهنده EA مجموعه تا یک سیستم تجاری با شاخص های عقب مانده مانند stochastics هستند و متحرک و ایجاد یک کد است که پلت فرم معاملاتی خود را با استفاده از به تجارت برای شما زمانی که شما دور نیست. پس در واقع از آن می تواند تجارت را برای شما در حالی که شما در حال خواب, سکس در محل کار گرفتن یک دوش و غیره… برای تلفن های موبایل باور نکردنی آن را نمی کند? نیز وجود دارد یک ریز چیزی که شما باید بدانید در مورد آنها. اکثر شکست مفتضحانه.

آیا باور من نیست ؟ که خوب است. فقط از طریق فهرست تقریبا هر فارکس فروم در اینترنت امروز. شما خود را پر از فارکس EAs. آنها همه جا هستند. پس از صرف شما 4 یا 5 ماه demoing و توفنده حساب خود را با آنها شما ممکن است آرزو شما می خواهم به صرف وقت خود را کمی بیشتر دقت کنید.

موفق فارکس EA زیادی مانند جام مقدس از تجارت. شما در مورد آن بشنوند اما شما هرگز نمی توانید آن را ببینید, آیا شما? وجود دارد یک دلیل خوب برای آن: یک ربات نمی تواند تجارت را برای شما.

من یاد گرفتم این راه سخت (به عنوان من مطمئن هستم که بسیاری از آنها). همه ما می خواهیم راه آسان. اما منطق ساده به شما می گوید که یک ربات نمی تواند به طور مستقیم واکنش نشان می دهند به اخبار بازار. نه مثل ربات می تواند شنیدن آنچه که دولت فدرال است گفت: در مورد دولت از تورم است. حتی بیشتر از یک ربات نمی داند که چگونه به تجارت رفت.

طنز این است که اگر من در آن زمان که من تلف جستجو برای جام مقدس و صرف آن در یادگیری چگونه به بازار حرکت می کند, من می خواهم که موفق شدن خیلی دیر است.

[ad_2]