آیا بیت کوین به عنوان خوب به عنوان طلا ؟

[ad_1]

طلا و بیت کوین استفاده شده است synonymously به عنوان پناهگاه های امن و ارز. آنچه که یک پناهگاه امن? آن است که یک محل برای پارک ثروت یا پول زمانی که وجود دارد این است که درجه بالایی از عدم قطعیت در محیط زیست است. آن را به چیزی است که هر کس می تواند بر این باورند حتی اگر زمان موسسات, دولت و یا بازیکنان در بازی کسب و کار در دسترس نیست. ثروت به امن نگه داشته در زمان مشکل. چه خطرات هستند به کسی ثروت ؟ وجود دارد سرقت توسط, سرقت آن است که اگر یک دارایی فیزیکی. وجود آسیب ناشی از آتش سوزی و سیل و یا دیگر عناصر است. وجود مشکل قانونی قادر به تعیین اگر دارایی است که واقعا مال شماست یا نه. وجود دارد دسترسی خطر است که شما ممکن است خود را به دارایی اما ممکن است قادر به گرفتن دست خود را بر روی آن. شما ممکن است خود را به دارایی اما ممکن است قادر به استفاده از آن به دلیل برخی از محدودیت. که چیز دیگری شما باید به تکیه می کنند قادر به استفاده از ثروت خود را – آن را صرف سرمایه گذاری آن و یا تبدیل آن به واحدهای مختلف اندازه گیری (ارز)?

در مواردی مانند پول و یا پول شما ممکن است دارایی و می توانید آزادانه از آن استفاده کنید اما آن را به ارزش به علت سیستمیک موضوع است. ممکن است وجود دارد بیش از حد بسیاری از واحد های ارز به طوری که با استفاده از آنها را نمی خواهد خرید بسیار (تورم). نیز وجود دارد که کاهش ارزش پول – که در آن یک ارز است که خودسرانه و بی ارزش با توجه به برخی از اقتصادی و یا موسسه مسئله است. بسیاری از این مسائل آمده از بدهی های بیش از حد و به اندازه کافی دارایی به آنها پرداخت. کاهش ارزش پول است مانند یک جزئی یا حرکت آهسته ورشکستگی یک دولت یا صادر کننده. در سلب حق اقامه دعوی سناریو طلبکاران (یا کاربران ارز) خواهد بود گرفتن کسری از آنچه دارایی (یا ارز) در اصل به ارزش.

هیچگونه مسئولیتی در

یکی از جنبه های کلیدی برای هر دو بیت کوین و طلا است که در ایجاد یا از آنها هیچ مسئولیت درگیر است. پول ملی را صادر کرد با بهره متصل شده که به معنی وجود یک مسئولیت به صادر کننده ارز. ارز با توجه به متمرکز بودن نیز می تواند “delisted” و یا ارزش خود را تغییر بی ارزش و یا تعویض برای ارزهای دیگر. با بیت کوین وجود دارد که باید به اجماع در میان بازیکنان برای این اتفاق می افتد. طلا در طبیعت است و پس از آن پیدا شد که هیچ کس واقعا در شارژ چگونه کار می کند. طلا همچنین دارای سابقه بودن عنوان پول استفاده می شود برای هزاران سال در تقریبا در هر فرهنگ و جامعه است. بیت کوین ندارد این شهرت. اینترنت و تکنولوژی و شبکه قدرت مورد نیاز برای بیت کوین به تابع در حالی که طلا درست است. ارزش طلا است که بر اساس آنچه در آن است که برای رد و بدل. ارزش بیت کوین شبیه به خرید یک سهام یا یک خوب: آن مصمم است با آنچه که خریدار و فروشنده توافق آن با ارزش است.

بیت کوین مسائل

آیا نظارتی نهادی یا سیستمیک خطرات با بیت کوین? پاسخ این است که بله. اگر یک دسته از بانک مرکزی و یا دولت در زمان بیش از بیتکوین صدور? آیا این نمی تواند به کنترل مسائل است که می تواند یا توقف معاملات بیتکوین یا اختلال در آنها ؟ اگر چه توجیهی بود برای جلوگیری از تروریسم و یا فعالیت های غیر قانونی? نیز وجود دارد که مسائل مربوط به فن آوری مانند چه کسی اینترنت را کنترل انرژی الکتريکی درگیر در استخراج بیت کوین و یا مسائل دیگر در زیرساخت (شبکه برق هسته ای, شبکه, اینترنت, سرور, شرکت مخابرات و غیره.) خطرات تنظیم مقررات همچنین می توانید اجرا حیطه از محدود کردن کسانی که اقدام به خرید بیت کوین چگونه بسیاری از می تواند تجارت هر روز یا شاید صدور تریلیون واحد فیات ارز و خرید و فروش بیت کوین با آنها است که باعث تشنج در قیمت واحد منجر به بی اعتمادی و عدم استفاده کنید ؟ طلا ندارد و این کاستی. پس از آن استخراج شده است, آن را نمی کرد. آن است که نه متکی بر تکنولوژی و زیرساخت و یا هر موسسه به آن معتبر است. پس از آن است که کوچک و قابل حمل آن را می توان در هر نقطه و هنوز هم مفید باشد و بدون هر گونه ساز و مورد نیاز است. غالب موسسات می توان به تغییر در بسیاری از موارد و طلا خواهد شد و هنوز هم ارزشمند خواهد بود.

طلا کلاسیک پناهگاه امن چرا که نیاز موسسات وجود داشته باشد بسیار سخت است به جعل نمی توان نابود شده توسط عناصر و نمی باید مسائل را از دسترسی و یا محدودیت. سرقت های فیزیکی و محدودیت ممکن است عوامل اما طلا کرایه بهتر از ارز یا ارزهای دیجیتال در این نقطه در زمان.

[ad_2]