آیا تمام چیزهایی که باید در ذهن نگه دارید در حالی که تجارت Bitcoins?

[ad_1]

امروز در جهان از همه چیز دیجیتال انجام می شود و از طریق اینترنت مردم ارزهای معاملاتی از طریق وب نیز هست. وقتی که می آید به اینترنت یکی از معروف ترین موضوعات این هزاره مورد بحث است cryptocurrencies. با کمک blockchain این ارز ایجاد شده و معامله شده و تعداد کاربران است که به سادگی در حال افزایش است. اما مانند هر تجارت بیت کوین تجارت بیش از حد خود را یو پی اس و فراز و خود مجموعه ای از قوانین است که باید به دنبال. تجارت همیشه حامل مقدار زیادی از خطر اما اگر یکی به اندازه کافی باهوش است و می داند که چگونه برای مدیریت ریسک به درستی و سپس آنها می توانند به راحتی در آن موفق می شود.

برخی از چیزهایی که یکی باید در ذهن نگه دارید در حالی که تجارت bitcoins به شرح زیر است:

یک طرح

باید وجود داشته باشد یک برنامه مشخص در مورد زمانی که برای شروع و زمانی که برای متوقف کردن. تجارت مستقیم به جلو و بدون داشتن هر گونه طرح می تواند فاجعه آمیز برای سود و از دست دادن تعادل. آن قریب الوقوع است که یک هدف در سطح تصمیم گرفته است که سود باید جمع آوری شده و هنگامی که برای جلوگیری از به حداقل رساندن ضرر و زیان است. مردم نیاز به نگهداری می شود آگاه از همه جوانب مثبت و منفی و در مورد تمام روند معاملاتی که در بازار اتفاق می افتد. معاملات روزانه توصیه نمی شود زیرا برخی از معامله گران بزرگ همیشه وجود دارد خارج وجود دارد در حال انتظار برای گرفتن گناه معامله گران اشتباه است.

مدیریت ریسک

مردم باید با استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک و درک چگونه به گسترش این خطر کاملا از طریق یک تجارت نمونه کارها. این اجازه خواهد داد که تدریجی و دستاوردهای قابل توجهی رخ می دهد در طول یک دوره خاص. همچنین آنها باید در ذهن داشته باشیم که تجارت در معرض خطر در بازار با یک لبه می تواند منجر به بزرگتر ضرر و زیان است. به جای ساخت کوچکتر سود در پایین به خطر متوسط بازار می توانید آنها را خوب bitcoin معامله گران است.

نمی خرید همه اخبار تجاری

بسیاری از مردم قبل از معامله تمایل به خواندن اخبار مربوط به روند بازار و هنگامی که و که در آن به تجارت قطعات. بسیاری از زمان این قطعه می تواند یک طرفه و می توانید یک نظر مغرضانه. این می تواند منجر به تصمیم گیری های بد و پیچیده دانش در مورد بیت کوین تجارت سناریو. به جای مردم باید به عنوان خوانده شده در مورد بازارهای مالی و چگونه برای به حداقل رساندن خطر قطعات است که می تواند کمک به تجاری دقیق در دراز مدت.

شناسایی کلاهبرداری

درست مانند هر دیگر, مالی, صنعت, بیت کوین و دیگر cryptocurrency بازار نیز پر از کلاهبرداری که در آن بسیاری از گروه ها به دنبال bitcoins و ساده معامله گران است. هیچ کس نباید پرش در هر شرایطی حتی اگر اغوا با یک بزرگتر سود صحنه. فکر می کنم قبل از معاملات به دلیل bitcoins بیمه نیست و اگر آنها دست به یک کلاهبرداری به هیچ وجه این وضعیت را می توان اصلاح کرد. همیشه نگه داشتن چشم در سرمایه گذاری های جدید و یا تعداد زیادی از سرمایه گذاری است که می تواند یک سیگنال از scamming.

[ad_2]