آیا جان تمپلتون تجارت در چرم گاومیش فارکس سیستم واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

سوال مطرح شده در تیتر این مقاله باید واقعا به بود تبدیل به اطراف و از او پرسید: آیا جان تمپلتون فرمول (با استفاده از قیمت اقدام به تعیین موفقیت یک تجارت ارز) تا کنون موفق به طور مداوم? و پاسخ این است: هیچ. آن نیست. نه در تمام سال در آنجا شده اند بازار به تجارت. در واقع آن چیزی است که بسیاری از, اگر نه بیشتر, حرفه ای موفق معامله گران بازار فارکس با استفاده از خود را به عنوان اصلی راهنما برای پیدا کردن فرصت های تجاری موفق.

به گفته جان اگر شما به دنبال یک تجارت ربات (همچنین شناخته شده به عنوان “مشاوران خبره” یا EAs) برای کمک به شما برای تجارت در بازار فارکس, شما در حال پارس کردن اشتباه درخت وقتی که می آید به پیدا کردن معاملات سود آور است. “بازارهای تجاری در حال راه بیش از حد پیچیده به اجازه یک ربات انجام تجارت برای شما.” وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از متغیرها است که به بازی می تواند برای هر خود احترام معامله گر فارکس اجازه می دهد تا یک ربات برای انجام معاملات برای او. علاوه بر این که آن را فقط معنا ندارد حداقل با اطلاعات است که بسیاری از این روبات ها در حال برنامه ریزی برای جمع آوری و کشف است. به عبارت دیگر اطلاعات آنها با توجه به و رمزگشایی است که همیشه عملی داده است.

و آنچه در مورد کسانی که به تجارت با استفاده از “ویژه شاخص?” ویژه شاخص های جالب در تئوری و آنها قطعا جذاب نقطه فروش برای کسانی که به فروش فارکس استراتژی های معاملاتی بر اساس با استفاده از این شاخص است. آنها فقط به شما بگویم چه در حال حاضر اتفاق افتاده است. آنها نشان می دهد یک روند در حال حاضر نیمی از راه را از طریق چرخه زندگی خود را. اما آنها قطعا قادر به پیش بینی که در آن بازار است به احتمال زیاد به برای بسیار طولانی تر است. و زمانی که شما وارد تجارت خود را با استفاده از این شاخص شما در حال حاضر از دست داده و نیمی از سود شما ممکن است ساخته شده اند. پس چه خوب است که!

اجازه دهید به بررسی یک شاخص مانند stochastics هستند. با توجه به اصطلاح “کارشناسان” این شاخص است که به معنای به شما نشان می دهد زمانی که بازار به کف فروش رسیده و یا بیش از خرید. اما چگونه این اعمال به بازار فارکس که آنچه شما در حال خرید یک ارز در مقابل دیگری و نه یک محصول گرا سهام رقابت با محصول مشابه گرا سهام ؟ به عنوان جان می پرسد: “فقط به خاطر این شاخص به شما گفتن است که یک ارز است که بیش خرید یا اشباع فروش است که واقعا معنی آن است که زمان برای خرید یا فروش؟” بازار ارز این است که حیوانات مختلف از سنتی کالا یا محصول گرا سهام سرمایه گذاری.

جان خود را می بیند به عنوان یک ویژگی های معامله گر است که لیزر پرتو متمرکز بر قیمت عمل به همین دلیل است که او برنامههای این همه غلط انداز قضایای برای سرمایه گذاری در بازار ارز خارجی. “هنگامی که معامله گران می توانید خلاص شدن از شر این نوع از طرز فکر و شروع به تمرکز بر آنچه مهم است برای یک معامله گر فنی است که حرکت قیمت و سپس شما می توانید شروع به تماس خود را یک معامله گر است.” پیدا کردن پتانسیل سود معاملات بر اساس حرکت قیمت و یا قیمت است و چه جان مواد آموزشی تجارت در چرم گاومیش می آموزد.

و او نه فقط در ساخت زمین خود را برای تجارت در بازار فارکس محصول; او صحبت از تجربه: “زمانی که من برای اولین بار شروع به معامله در بازار فارکس, من تا به حال به من توده, درست مثل هر کس دیگری. من خریداری یک ابزار پس از دیگری. و پس از آن مشخص شد به من. هیچ ابزار در حال رفتن به انجام این کار برای من. من می خواهم به قادر به فشار یک دکمه و تبدیل شدن به یک میلیونر است.”

او ماندم, به و شروع به مطالعه تنها تجارت در بازار فارکس سیگنال های او نیاز به او سر تا به آنچه به عنوان جفت ارز برای سرمایه گذاری در: حرکت قیمت است. که ارزهای شما سرمایه گذاری در بسته به شرایط بازار است که همیشه در حالت شار. شرایط بازار در حال رفتن به تغییر بسته به این که آیا آن اعم بازار یا روند بازار است. اما شما باید قادر به نگاه در سر آمار و می دانم آنچه شما به دنبال به منظور قادر به بگویید که چه اتفاق می افتد در زمان حاضر است.

مد روز فارکس سیستم های معاملاتی خواهد آمد و رفتن درست مثل هر تجارت دیگر مد زودگذر. اگر شما واقعا می خواهید به پول تجارت در بازار ارز شما بهتر است با توجه به اصول. و این بدان معناست که مشاهده قیمت و اصول است که حرکت قیمت عمل است. که در آن عملی داده است.

[ad_2]