آیا گوش دادن به شبکه های مالی شبکه های در حالی که شما تجارت ؟ شما نباید

[ad_1]

من باز میکروفون سیاست در تجارت اتاق که اجازه می دهد تا اتاق بازرگانی کاربران برای ارتباط برقرار کردن با من در طول نقدی معاملات. آن را غیر معمول است برای صحبت با یک اتاق عضو و شنیدن مالی شبکه وافغان در پس زمینه. باور من این است که تجارت در حالی که گوش دادن به اخبار مالی می تواند بسیار مضر به موفقیت تجاری. این شبکه به طور معمول صدای یورتمه رفتن اسب از افراد برای ارزیابی شرایط فعلی بازار و prognostications در جنبه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری.

اما وجود دارد متمایز مشکل با به دست آوردن اطلاعات تجاری از یک شبکه است. همه آنها دارای یک برنامه است که شما ممکن است یا نه ممکن است مکمل تجارت خود را. علاوه بر داشتن یک برنامه است که معمولا بر اساس وابستگی سیاسی شبکه کشت بسیاری از این بچه ها صرفا حدس زده ممکن است نتایج روزانه فعالیت های بازار است. چه خوب است که ؟

به عنوان یک معامله گر سود آور آن را ضروری است که شما خود را تجزیه و تحلیل نمودار و آغاز معاملات بر اساس آن تجزیه و تحلیل. در کوتاه مدت تنها تجزیه و تحلیل نمودار یک روش قابل قبول برای تجارت همراه با یک خط تیره از شاخص در زمان واقعی. تردیدی نیست که تلویزیون “صحبت سر” می تواند پیش بینی کوتاه مدت حرکت قیمت است.

امروز یک مثال عالی از چرا های خود را تجزیه و تحلیل است که به مراتب با ارزش تر از شبکه تجاری مغز تراست. من اغلب گوش دادن به یکی یا بیشتر مالی شبکه قبل از معاملات آغاز می شود چون من علاقه مند هستم در سهام مسائل که بر NASDAQ. وجود یک اجماع عمومی در میان صبح امروز اعضا که NQ بود رفتن به بالا در جلسه صبح.

حدس بزنید چه ؟ صبح NQ اقدام به حرکت نزولی و نه صعودی. بازار را ندارد کوچکترین تلاش برای تجمع باقی ماند اما در یک اهانت آمیز ادامه کانال و صرف یک معامله خوب از زمان تست جدید پایین. آنقدر برای تلویزیون prognostication. آن است که معمولا فقط کلی حدس و گمان است که اغلب همزمان با سهام مسائل سخنرانان نمونه کارها. حتی بدتر, شانس خوب وجود دارد ممکن است ساده حدس و گمان در مورد آنچه می تواند اتفاق می افتد.

یکی دیگر از نمونه های بزرگ از اطلاعات غلط این “سر صحبت” گسترش است قبل از بازار پیش بینی بر اساس یک شبه قراردادهای آتی جهت. در تجربه من به این دلیل که قیمت های آتی را یک شب نشان می دهد تنها اندکی در ارتباط به آنچه پول نقد معامله گران جلسه برنامه ریزی شده برای این روز است. بنابراین بعد به سال شنیدن “یک شبه قیمت معاملات آتی اقدام نشان می دهد که بازار حرکت خواهد کرد و به حرکت نزولی” شما می توانید به طور کلی صرفنظر از اين اطلاعات به عنوان حماقت. یک شبه گران و نقدی در جلسه معامله گران آنها را دو گروه مجزا و اغلب متفاوت با اهداف و انگیزه.

در خلاصه من گوش دادن به موسیقی و یا فقط لذت بردن از سکوت در حالی که من تجارت و بازرگانی از مشاوره داده شده توسط “کارشناسان” می تواند باعث شود شما (یا من) به جهت تعصب. یک روز که در آن شما باید تعصب مشکوک تمایز این دستور برای تجارت فاجعه است. آیا به نفع خودتان و چشم پوشی از “کارشناسان” و خود را در تصمیم گیری های تجاری خود را بر اساس آنچه شما در حال توسعه در نمودار.

[ad_2]