آینده از ارزهای دیجیتال

[ad_1]

اما آن را دیجیتال در حال حاضر”. “دیجیتال” یک کلمه که ریشه دروغ در لاتین دیژیتال از digitus (“انگشت پا”); در حال حاضر آن را با استفاده از مترادف با رایانه و تلویزیون, دوربین, موسیقی, بازیکن, ساعت و غیره و غیره و غیره. اما آنچه از پول دیجیتال یا حتی دیجیتال دموکراسی است ؟

چاپ باعث یک انقلاب در زمان خود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک نیروی دموکراتیک به خوبی توسط بسیاری از. کتاب های در دسترس به توده ها بود و در واقع یک انقلاب و در حال حاضر ما همچنین کتاب های الکترونیکی و دستگاه های فن آوری به عنوان خوانده شده آنها را با. این واقعیت است که اصل کلمه بوده است کد گذاری شده به یک عددی فرم و رمزگشایی بازگشت به واژه به صورت الکترونیکی به این معنا نیست ما اعتماد کمتر کلمات ما در حال خواندن اما ما هنوز هم ممکن است ترجیح می دهند زیبایی شناسی یک کتاب فیزیکی از یک قطعه از فن آوری بالا پلاستیکی که نیاز به باتری آن شارژ به کار نگه دارید. می تواند ارز دیجیتال مانند بیت کوین واقعا ارائه یک سهم به مثبت تغییر اجتماعی در دیدنی یک راه است ؟

برای پاسخ به این ما باید از آنچه که از پول ما چگونه به آن را درک و استفاده از آن و ترکیب آن را به یک مدل پایدار از یک دنیای بهتر برای همه است؟’ پول بر خلاف هر شکل دیگری از اموال منحصر به فرد است که آن را ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای هر چیزی قبل از یک رویداد حتی اتفاق می افتد. این نشان میدهد هیچ چیز و در عین حال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خوب یا بد و در عین حال از آن است که فقط آنچه در آن است که با وجود آن بسیاری از تظاهرات و عواقب. آن را منحصر به فرد است اما بسیار اشتباه و سوء استفاده کالا. پول به سادگی تسهیل خرید و فروش و ریاضی پیچیدگی به عنوان نشان داده شده توسط بازارهای مالی و در عین حال از آن هیچ مفهوم egalitarianism اخلاقی یا اخلاقی تصمیم گیری. این عمل به عنوان یک نهاد مستقل و در عین حال از آن است که هر دو درون زا و برون زا به جامعه جهانی است. آن است که هیچ شخصیت است و به راحتی قابل تعویض و در عین حال از آن است که درمان به عنوان یک منابع محدود در جهانی زمینه رشد آن توسط اداره یک مجموعه ای از قوانین پیچیده است که تعیین راه که در آن ممکن است رفتار کنند. در عین حال با وجود این نتایج هستند که هرگز به طور کامل قابل پیش بینی و بعلاوه; تعهد به عدالت اجتماعی و گریزی به فساد اخلاقی است نه یک نیاز از آن استفاده کنید.

به منظور برای یک ارز به طور موثر انجام توابع مالی مورد نیاز از آن ذاتی-ارزش پول به طور معمول برگزار شد باور توسط کسانی که از آن استفاده کنید. در نوامبر 2013 سنای آمریکا کمیته امنیت داخلی & امور دولتی اذعان کرد که ارزهای مجازی در حال مشروع به معنای پرداخت یک مثال از این است که بیت کوین. با توجه به این معامله بسیار کم هزینه شارژ توسط ‘شبکه بیت کوین’ ارائه می دهد یک راه بسیار واقعی و اجازه می دهد تا انتقال وجه از کارگران مهاجر ارسال پول به خانواده خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه بالا هزینه انتقال در حال حاضر به اتهام شرکت. یک کمیسیون اروپا محاسبه شده است که اگر متوسط جهانی پرداخت 10 درصد کاهش به 5 درصد (‘5×5’ طرح تایید شده توسط G20 در سال 2011) این می تواند منجر اضافی US$ 17 میلیارد و جریان را به کشورهای در حال توسعه; استفاده از blockchain را کاهش می دهد این هزینه ها نزدیک به صفر است. این انتقال پول شرکت های که استخراج ثروت از این سیستم ممکن است تبدیل به dis-intermediated از طریق استفاده از چنین زیرساخت ها است.

احتمالا مهم ترین نکته را توجه داشته باشید در مورد cryptocurrencies است که توزیع شده و غیر متمرکز طبیعت از شبکه خود را. با رشد اینترنت ما شاید فقط دیدن ‘نوک کوه یخ” در رابطه با آینده نوآوری که ممکن است بهره برداری از پتانسیل کشف نشده برای اجازه می دهد تمرکز زدایی است اما تا کنون نهان و یا در مقیاس غیر قابل تصور. بنابراین در حالی که در گذشته هنگامی که وجود دارد یک نیاز برای یک شبکه بزرگ آن بود که تنها دست یافتنی با استفاده از یک ساختار سلسله مراتبی; با نتیجه ضرورت تسلیم ‘قدرت’ است که شبکه به تعداد کمی از افراد با کنترل بهره. ممکن است گفته شود که بیت کوین نشان دهنده تمرکز زدایی از پول و این حرکت به یک سیستم ساده روش. بیت کوین نشان دهنده به عنوان مهم یک پیشرفت به عنوان همکار به همکار به اشتراک گذاری فایل و تلفن اینترنتی (اسکایپ برای مثال).

بسیار کمی وجود دارد که به صراحت تولید شده قوانین و مقررات حقوقی به صورت دیجیتال یا مجازی ارزها با این حال وجود دارد طیف گسترده ای از قوانین موجود که ممکن است اعمال می شود بسته به این کشور قانونی مالی چارچوب برای: مالیات بانکی و انتقال پول و مقررات اوراق بهادار قوانین و مقررات کیفری و یا مدنی قانون حقوق مصرف کننده/حفاظت از حقوق بازنشستگی مقررات کالا و سهام مقررات و دیگران. بنابراین دو موضوع کلیدی در مواجهه با بیت کوین هستند که آیا می توان آن را به عنوان قانونی مناقصه و اگر به عنوان یک دارایی و سپس آن را در طبقه بندی شده به عنوان اموال. این تمرین مشترک به صورت دولت-ملت به صراحت تعریف ارز به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی از دیگر ملت-دولت (به عنوان مثال US$) جلوگیری از آنها را از به رسمیت شناختن دیگر ‘ارز’ به طور رسمی به عنوان ارز. یک استثنای قابل توجه به این آلمان است که اجازه می دهد تا برای مفهوم یک واحد حساب “که بنابراین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شکل از خصوصی پول’ و می تواند در ‘چند جانبه پاکسازی محافل. در دیگر شرایط در نظر گرفته شده به عنوان اموال آشکار است اختلاف در اینجا این است که بر خلاف اموال ارزهای دیجیتال دارای ظرفیت ابداع به مقدار بسیار کوچکتر. توسعه باز اقتصاد به طور کلی مجاز به ارزهای دیجیتال. ایالات متحده آمریکا صادر کرده است بیشتر راهنمایی و بسیار نشان داده شده در نقشه زیر. سرمایه کنترل اقتصاد به طور موثر تعریف ستیز یا خصمانه. همانطور که برای بسیاری از آفریقایی و چند کشور دیگر این موضوع نشده است خطاب.

با شروع از اصول مشارکت دموکراتیک است بلافاصله آشکار است که بیت کوین را برآورده سازد مثبت اجتماعی جزء چنین هدف تا آنجا که ارزش آن نیست یکی از آن می تواند اعمال نفوذ بر است اما موضوع به بازار-نیروهای. با این حال هر ‘جدید’ رمزنگاری ارز ممکن است ارائه مشارکت دموکراتیک زمانی که این ارز مجازی قوانین مختلف از حکومت و صدور بر اساس بیشتر اجتماعی مبتنی بر اصول دموکراتیک است.

بنابراین اگر یک “دیجیتال” ارز می تواند با ارائه مدرک معتبر جایگزین برای اشکال موجود در اجرای نقش کمک مثبت به: اهداف ترویج و اجتماعی فراگیر فرهنگ برابری فرصت و ارتقاء mutualism; که به عنوان نام خود را نشان میدهد در حال جایگزین و یا مکمل به رسمی یا ملی مستقل ارز ؟ مجازی cryptocurrencies مانند بیت کوین جدید و در حال ظهور پویا در سیستم; هر چند در مراحل ابتدایی خود سرعت و نوآوری در زمینه cryptocurrencies شده چشمگیر است.

وجود دارد بسیاری از عوامل است که تعیین ‘اثر’ از پول را در مورد مثبت اجتماعی و زیست محیطی را تغییر دهید; ثاقب ایدئولوژی سیاسی, اقتصادی, محیط زیست و تمایل جوامع محلی و افراد به دنبال جایگزین های اجتماعی نتایج در حالی که به دنبال به حداکثر رساندن فرصت های اقتصادی, ساختمان, سرمایه اجتماعی و بسیاری دیگر. اگر محلی ارز دیجیتال می تواند طراحی شده برای ساخت فوق العاده انعطاف پذیری به اقتصاد محلی و بهبود پیامدهای اقتصادی و سپس مقدمه در یک گسترده تر اساس شایستگی بررسی است. زمانی که نظام اقتصادی کنونی نتواند به تحویل آن آشکار است در چنین راه به عنوان: افزایش انزوای اجتماعی بالاتر از نرخ جرم و جنایت, فیزیکی, dereliction, بهداشت ضعیف و فقدان یک حس اجتماعی در میان دیگر نامطلوب اجتماعی.

آینده دیجیتال چیست ؟

[ad_2]