آینده نفت و گاز سرمایه گذاری

[ad_1]

“تگزاس سرمایه گذاری نفت است که در سنت به عنوان تگزاس حفاری نفت خود را. این یک تاریخی تلاش است که کمک می کند تا تعریف تگزاس. افتخار نفت حفاری از گذشته های بنیادی به عقب به روز از “غرب” و به روز های شکوه از سود تگزاس نفت در اوایل قرن 20th. با این حال دستیابی به ذخایر سوخت های فسیلی است همان است که آن را در روز. امروز این فن آوری وجود دارد که با فعال کردن یک شرکت برای حفاری و استخراج بیشتر نفت از یک مخزن از تا به حال بوده است و تکنیک های جدید اجازه می دهد برای ضبط و حمل و نقل گاز طبیعی (NS) در ارتباط با نفت خام است.

نفت و گاز سرمایه گذاری است یک بار دیگر فرصت های سودآور

به دلیل جدیدتر و کارآمدتر حفاری تکنیک های مانند حفاری افقی بیشتر نفت استخراج می شود می تواند از یک مخزن. و یکی از محصولات نفت حفاری گاز طبیعی است.

به طور مشابه به باز کردن یک بطری نوشابه, NS منتشر شده است از نفت خام مخزن هنگامی که آن را شنود گذاشته است. اما در گذشته این بود که بیشتر تلف محصول. اگر هیچ بازار وجود دارد و یا کاربر در نزدیکی چاه NS محصول سوزانده شد ، چون از آن حالت گازی, گاز, تا به حال به لوله کشی به کاربر نهایی که فقط نبود مقرون به صرفه با اکثر نفت خام مخازن.

اما فن آوری جدید طراحی شده است که می توانید گاز در حالی که حفاری برای نفت خام است. این خبر بزرگ نفت و گاز سرمایه گذاری و برای آن دسته از شرکت هایی است که می تواند استفاده از فن آوری برای مهار و فروش NS.

این Fischer-Tropsch راه حل

راه حل این است که به تغییر گاز طبیعی به صورت مایع که پس از آن می توان استخراج و حمل و نقل از طریق تانکر کامیون. یک فرایند شناخته شده به عنوان Fischer-Tropsch فرایند با استفاده از یک کاتالیزور برای تبدیل گاز به مایع است. این واکنش شیمیایی روند تغییرات گاز طبیعی به صورت مایع انواع هیدروکربن های بعد قابل استفاده به عنوان حمل و نقل سوخت همچنین شناخته شده به عنوان سوخت های زیستی.

نفت و گاز سرمایه گذاری می تواند بسیار سود آور با تصرف و استفاده از NS به عنوان یک سوخت زیستی. سازندگان خودرو در حال حاضر تولید بیشتر خودرو است که با استفاده از سوخت های زیستی مانند گاز طبیعی به عنوان یک نتیجه از تقاضای مصرف کننده. در واقع 2007 دیدم بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سوخت های زیستی. در سال 2008 در حدود 1.8 درصد از کل جهان حمل و نقل سوخت از سوخت های زیستی است و انتظار می رود همچنان به رشد. نتیجه این است که تقاضای زیادی برای نفت و گاز سرمایه گذاری و شرکت ها برای تامین سوخت های زیستی مورد نیاز برای سوق دادن این وسایل نقلیه است.

دیگر برای استفاده از گاز طبیعی شامل تولید برق با توربین گاز استفاده داخلی از جمله صفحه اصلی گرمایش و پخت و پز و کود و هیدروژن مجهز حمل و نقل هوایی. بنابراین شما می توانید ببینید که گاز در حال تبدیل شدن به یک بازار بزرگ. نگاهی به شرکت هایی که در حال حاضر با استفاده از این روغن تکنیک های حفاری برای استخراج گاز طبیعی به عنوان به خوبی. خود را در نفت و گاز سرمایه گذاری تلاش می تواند منجر به سود بزرگ و خدمت بسیار مورد نیاز تمیز-بازار سوخت.”

[ad_2]