اخبار فناوری برای ماه مارس 2014 به علاوه یک نگاه در مارس سابقه 5 سال

[ad_1]

سابقه کمی از ماه مارس در سال های گذشته…

پنج سال پیش در مارس 2009 گوگل در اخبار برای ایجاد 100 میلیون دلار سرمایه گذاری صندوق. بل کانادا خریداری “منبع” و شکستن BearingPoint پست فصل 11 بهره مند Deloitte و PwC در میان دیگران در سراسر جهان.

مارس 2010 دیدم ادامه از بهبود اقتصادی. آن را آرام بود ماه برای M&A فعالیت با CA خرید هر دو 3Tera حدود 90 میلیون دلار و Nimsoft برای $350 میلیون. Chordiant خریداری شد توسط Pegasytems برای کمی بیش از 160 میلیون دلار و دیگر قابل توجه معامله شد Avnet را 340 میلیون دلار خرید بل Microproducts.

سه سال پیش در مارس 2011 رویدادهای جهان شامل ژاپن, زلزله, سونامی و پس از آن ایران گلایه. بزرگ فن آوری رویداد از ماه بود AT&T اعلام $39 میلیارد معامله برای خرید T-Mobile… که بعد از آن شکست خورده هزینه AT&T مشهور 4 میلیارد دلار. در حالی که وجود دارد هیچ دیگر مگا معاملات این طبیعت آن نسبتا شلوغ ماه در M&A جهان است. مونترال Radian6 شد جامعی توسط Salesforce.com برای حدود 276 میلیون; Facebook ساخته شده یک زن و شوهر از ادغام در فضای تلفن همراه Snaptu و ماهی خاویار; یوتیوب در مورد پرداخت 50 میلیون دلار برای شبکه های جدید; McAfee خریداری امنیت پایگاه داده شرکت Sentrigo; سیسکو خریداری پورتال شرکت newScale; با teradata خرید تجزیه و تحلیل داده های راه اندازی Aster data… ادامه از تثبیت در رنگ قرمز داده های فضایی و OpenText خریداری یک برنامه تلفن همراه ابزار توسعه فروشنده WeComm.

در مارس 2012 وجود دارد برخی از فعالیت با یک زن و شوهر (سپس) جوان شرکت های دریافت کننده سرمایه قابل توجهی grant wilkinson (60 میلیون دلار) و Hootsuite (20 میلیون دلار). سیسکو ساخته شده یک زن و شوهر از ادغام پرداخت wopping 5 میلیارد دلار برای نرم افزار ویدئو و محتوای شرکت طالبان در علاوه بر این به یک کوچکتر مدیریت شبکه خرید ClearAccess. NEC پرداخت $450 میلیون دلار برای مدیریت اطلاعات کسب و کار از Convergys و Avaya پرداخت $230 میلیون دلار برای اسرائیل videoconferenceing و telepresence شرکت Radvision. شرکت های دیگر در کسب دنباله بودند HP, EMC, SafeNet, Avnet و شرکت ابزار است. در نهایت SAIC موافقت به پرداخت نزدیک به نیم میلیارد دلار به شهر نیویورک مربوط به اتهامات آن overbilled و پرداخت رشوه!

سال گذشته در مارس 2013 برخی از “معمول شخصیت” شد ساخت حصول اما وجود دارد هیچ میلیارد دلار معاملات اعلام کرد. اوراکل همچنان حرکت خود را به telco فضا با خرید Tekelec; گوگل خریداری یک دانشگاه تورنتو شرکت بر اساس DNNresearch در یادگیری ماشین عمودی; مایکروسافت به فروش می رسد اطلس تبلیغ سوئیت Facebook; و یاهو خریداری Summly. مایکروسافت زد به برخی از مشکلات در اتحادیه اروپا نیاز به پرداخت $732 میلیون ضد تراست خوب مربوط به اینترنت اکسپلورر و Evernote دچار نقض امنیتی مؤثر بر 50 میلیون کاربر.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به زمان حال…

مارس 2014 نمی شد یک بنر ماه برای حصول اما وجود دارد یک معامله بزرگ با Facebook ساخت تا حدودی تعجب آور 2 میلیارد دلار کسب واقعیت مجازی شرکت Oculus VR. اینتل همچنین گسترش افق خود با 150 میلیون دلار خرید ساعت مچی هوشمند ساز, اساس علم است. برخی دیگر حرکت جالب دیدم کمی منصفانه سرمایه گذاری در “داده های بزرگ” شرکت Cloudera با هر دو گوگل (به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری کنسرسیوم) و اینتل درگیر است. شیره اضافه شده به آن خرید مجموعه نرم افزار با کسب Fieldglass و Telus ساخته شده یک زن و شوهر از خرید Enode یک شرکت مشاوره مدیریت در خارج از کبک و پزشکی دسترسی علاوه بر این در بریتیش کلمبیا به مراقبت های بهداشتی خود را بدست آورد. وجود دارد چند دیگر کوچکتر می پردازد به علاوه Embarcadero خریداری ERwinDate مدلسازی نرم افزار از CA.

دیگر از M&A فعالیت وجود دارد تعدادی از شرکت های ساخت و نه برای همه چیزهای خوب! آی بی ام سرور فروش به خیر تولید شده تا به برخی از مهم کارگری مشکلات در چین به گوگل دستور داده شد به پرداخت 85 میلیون دلار به SimpleAir برای نقض قوانین حق ثبت اختراع و NetApp اعلام شد تخمگذار کردن تقریبا 5 درصد از نیروی کار خود را به نمایندگی از 600 شغل. یک زن و شوهر از بیت کوین مبادلات زد به مشکل جدی با Mt.Gox “از دست دادن” 500 میلیون دلار در bitcoins و Vicurex انجماد تمام حساب های خود را پس از جدی هک. قابل توجه “مردم را رویدادهای” را در مارس دیدم هدف CIO بث یعقوب استعفا در پاسخ به این های اخیر عمده نقض داده ها و سیمانتک اخراج خود را مدیر عامل شرکت استیو بنت.

اخبار اقتصادی بود و در بهترین حالت “ولرم” در کانادا با نرخ بیکاری بدون تغییر و شاخص به طور کلی “blah” (که یکی از بهترین شرایط اقتصادی). شاخص در ایالات متحده با این حال به طور کلی مثبت با رشد تولید ناخالص داخلی در چندین اعتماد به نفس شاخص های نشان دادن وعده و چشم انداز افزایش استخدام.

که در آن است برای من نگاه به آنچه اتفاق می افتد در فناوری فضایی در ماه گذشته نسبت به ماه مشابه سال قبل است. من خواهید بود در پایان ماه آوریل تا پس از آن… پیاده روی سریع و لبخند!

[ad_2]