استخراج بیت کوین به زبان ساده

[ad_1]

در شرایط ساده ما می تواند تعریف استخراج بیت کوین به عنوان فرایند اضافه کردن معاملات خود را به دفتر. روند ایدز در تایید که به اندازه کافی محاسباتی تلاش اختصاص داده شده است به یک بلوک. این فرآیند همچنین باعث ایجاد جدید Bitcoins در هر بلوک.

به معدن شما باید یک نگاهی به معاملات در یک بلوک و سپس تأیید اعتبار خود را. شما باید انتخاب کنید سپس اخیر معاملات در هدر اخیر بلوک و قرار دادن آنها را به بلوک های جدید به عنوان یک هش.

قبل از یک بلوک جدید اضافه شده است به محلی blockchain شما باید به حل اثبات کار مشکل است. این مشکلی است که طراحی شده است برای اطمینان حاصل شود که بلوک جدید ایجاد می شود دشوار است و داده های مورد استفاده در ساخت بلوک ارضا گذاشته باشند.

بیت کوین با استفاده از Hashcash اثبات کار; از این رو برای شما برای حل این مشکل شما نیاز به ایجاد یک هش.

چگونه برای ایجاد یک هش

اگر شما می دانید چگونه به آن را انجام دهد آن's بسیار آسان برای تولید هش از یک مجموعه ای از بیت کوین بلوک. چیزی که مایه تاسف است که شما می توانید't کار کردن داده ها به سادگی به دنبال در هش-شما نیاز به تست بلوک های مختلف.

رشته هش را در بلوک و شما باید به آنها را ترکیب ثابت کند که داده های خود را مشروع است. وجود دارد برخی از کارگران معدن که سعی می کنید به آسانی مسیر با تلاش به یک معامله با تغییر در حال حاضر ذخیره می شود را مسدود کند.

شما باید توجه داشته باشید که هر یک مخلوط منحصر به فرد و خاص به یک بلوک; بنابراین, هنگامی که شما دستکاری بلوک های داده شده را تغییر دهید هش. هنگامی که یک داده خیش اجرا می شود هشتگ تابع در دستکاری بلوک بلوک است یافت می شود جعلی و شما برنده't دریافت هر گونه پاداش است.

معدن پاداش

هنگامی که شما با موفقیت حل اثبات کار شما یک معدن پاداش. تعداد بیت کوین پاداش بستگی به تعدادی از عوامل از جمله پیچیدگی مشکل است. برای شما به پول بیشتر شما باید به حل بسیاری از مشکلات است. شما همچنین نیاز به سرعت بالا کامپیوتر شما را قادر به حل بسیاری از مشکلات که ممکن است.

در حال حاضر معدن, استخر فنر و بر روی یک مفهوم بسیار ساده. در اینجا یک گروه از کارگران معدن گرد هم می آیند و کار بر روی تعدادی از بلوک. هنگامی که مشکل حل شده است این معدن به اشتراک گذاری پاداش.

نتيجه گيری

با اطلاعات صحیح و ابزار استخراج بیت کوین است که نه تنها پاداش, it's نیز سرگرم کننده و راه امن برای انتقال پول در سراسر اینترنت. به پول به عنوان آنجا که ممکن است شما نیاز به نرم افزار مناسب و قدرتمند سخت افزار کامپیوتر.

[ad_2]