استراتژی گزینه – نه برای سرمایه گذار به طور متوسط!

[ad_1]

من قصد دارم برای پوشش مالی موضوع امروز است که دریافت مقدار زیادی از مطبوعات در سال های اخیر است. آن تبلیغ شده است به عنوان یک راه برای ارائه دستاوردهای فوق العاده ای و بدون خطر است. چه می توان گفت در مورد آن ؟ می شنوم که مردم در رادیو و تلویزیون صحبت کردن در مورد این که “راه آسان” به ثروت و صادقانه آن را می سازد من میلرزد. گزینه (و آتی) می تواند ابزار خوبی برای استفاده به منظور افزایش پرتفوی خود را می گرداند اما نه سحر و جادو گلوله برخی از که شما باور دارید.

بیایید شروع با اصول اولیه. چه گزینه ؟ به سادگی اظهار داشت: یک گزینه به دارنده از گزینه سمت راست (اما نه تعهد) به خرید و یا فروش یک دارایی (مانند سهام) در برخی از زمان آینده برای برخی از قیمت های آینده. این تاریخ است که به عنوان مراجعه کننده “ex-تاریخ” برای ورزش تاریخ و قیمت است که به عنوان مراجعه کننده “قیمت اعتصاب”. من می دانم این برای تلفن های موبایل پیچیده اما آن را نمی. آن را فقط کلمات هستند که بخشی از واژگان وال استریت که اغلب اوقات دچار سردرگمی مردم را به تفکر در آن پیچیده است. دو مطلب از نظر شما باید بدانید; تماس بگیرید و قرار دهید. تماس با گزینه مناسب برای خرید یک دارایی و یک گزینه قرار داده است که حق فروش یک دارایی.

در اینجا یک مثال سریع. امروز بین المللی کاغذ (NYSE صدای تیک تیک IP) در معامله $26.85 هر سهم. پس برای خرید 100 سهم شما نیاز به ارتکاب $2,685. خیلی ساده است ، بیایید فرض کنیم برای یک لحظه است که شما بر این باورند این افزایش قیمت خواهد شد در آینده نزدیک, می گویند به 30.00 $در هر سهم اما شما نمی خواهید به ارتکاب $2,685 به خرید سهام است. شما می توانید خرید یک گزینه تماس است که به شما حق می دهد به خرید IP برای کسری از قیمت سهام است. برای مثال, شما می توانید خرید یک گزینه با یک اعتصاب قیمت $28.00 و ورزش تاریخ 60 روز از امروز. این گزینه در حال حاضر هزینه $1.30 هر سهم. بنابراین به جای خرید سهام برای $26.85 هر سهم می خرید مناسب برای خرید سهام در $28.00 برای تنها $1.30 هر سهم. مردم به دلیل انجام این کار این است که اهرم. بیایید انجام محاسبات ریاضی است.

فرض کنید شما خریداری IP در قیمت امروز دلار 26.85 و به شما به عنوان انتظار می رود این افزایش به $30.00. اگر شما از آن فروخته شده سود شما خواهد بود $3.15 ($30.00 – $26.85). این حدود 12 درصد بازگشت سرمایه گذاری خود را. که قطعا بد نیست با توجه به سالانه این است که در بیش از 50% بازگشت سرمایه گذاری خود را (با فرض اینکه شما این کار را چهار بار در هر سال). در حال حاضر با این گزینه شما پرداخت $1.30 و سپس اعمال آن در $28.00 و پس از آن به فروش سهام برای $30.00. در اینجا سود خود را محاسبه میشود $30.00 – $28.00 – $1.30 = $.70. در حال حاضر در آن صورت شما ممکن است فکر می کنم $3.15 نسبت به دلار.70. اما نگاه دوباره در درصد بازگشت سرمایه گذاری. برای این گزینه شما به دست آورده $.70 در سرمایه گذاری تنها $1.30 و عظیم 54% بازگشت در یک تجارت است. جای تعجب نیست که برخی از مکان سمینار شرکت های مشتری جلب کردن این عنوان بزرگ پول ساز!

در حال حاضر شما اجازه می دهد تا در مقابله با استدلال. چرا باید به شما انجام این کار ؟ خوب دو نفر از سه نتایج شما از دست دادن تمام خود را $1.30 به همین دلیل است. مگر اینکه سهام حرکت می کند بالا $29.30 ($28.00 اعتصاب قیمت + حق بیمه تماس بگیرید و یا قیمت از $1.30) گزینه خود در حال رفتن به منقضی بی ارزش است. اگر سهام پایین حرکت می کند, شما از دست دادن. اگر سهام حرکت یک وری شما از دست دادن. آن را تنها در صورتی که سهام بالا می رود فراتر از نیاز قیمت است که شما را پول, اما این پول می تواند قابل توجه باشد. به طوری که یک مثال ساده از یک گزینه تماس بگیرید.

بیایید نگاهی به یک مثال دیگر هر چند از flipside. اجازه فروش یک گزینه است. بیایید فرض کنیم IP شما فکر می کنم قیمت یا پایین رفتن یا ماندن همان. شما بنابراین “نزولی” در آی. شما توافق می کنید برای فروش تماس بگیرید گزینه برای یک فرد است که “صعودی” و فکر می کند IP است. شما آنها را به فروش یک $28.00 تماس برای $1.30. بنابراین به جای پرداخت $1.30 شما پرداخت $1.30. در حال حاضر مخالف وضعیت فوق در جایی است که دو نفر از سه شرایط شما برنده شوید. اگر قیمت قطره های خود را نگه دارید $1.30. اگر قیمت باقی می ماند نسبتا مسطح شما خود را نگه دارید $1.30. اما در حال حاضر به شما به عنوان فروشنده گزینه باید گزینه اعمال شما باید تعهد به ارائه سهام در $28.00 اگر خریدار از این گزینه باعث می شود که انتخاب شده است. پس چه اتفاقی می افتد اگر سهام اجرا می شود تا $30.00? در اینجا شما از دست دادن $.70 هر سهم ($30.00 – $28.00 + $1.30). این خیلی بد نیست. اما اگر سهام اجرا می شود تا $40.00, یا $50.00 یا $60.00? کاملا به سادگی, شما نامحدود قرار گرفتن در معرض از دست دادن پول. به همین دلیل این نام فروش “برهنه” می نامد. شما باید یک تعهد برای تحویل انبار شما لازم نیست خود را مجبور به خرید در بازار است. این بدیهی است که نه محافظه کار است و بسیار خطرناک است.

[ad_2]