است Blockchain آخرین انقلاب در تکنولوژی ؟

[ad_1]

این blockchain است و بیشتر شبیه یک دیجیتال لجر به فروشگاه معاملات مالی درست مثل یک کتاب که حاوی چه در می آید و چه می رود. بر خلاف سنتی معین دیجیتال یکی خیلی بیشتر وسیع و امن و بدون واسطه درگیر است.

در Blockchain هر بلوک شامل اما نه محدود به یک هش رمزنگاری قبلی بلوک همراه با داده های معامله. می توان آن را توسط دو طرف به ثبت معاملات در امن و دائمی. آن است که توسط یک همکار به همکار شبکه و اجازه می دهد تا حمل و نقل امن از اطلاعات دیجیتال.

چرا Blockchain آخرین انقلاب در تکنولوژی ؟

Blockchain تکنولوژی در اصل طراحی شده برای مقابله با Bitcoin اما در حال حاضر آن را تبدیل به بحث از شهر انقلاب است. در طی مرحله قبل این فن آوری رو به رو سنگین انتقاد و رد اما پس از یک متفکر تجدید نظر آن را به سازنده تر مفید تر و امن تر است. آن را در حال حاضر تبدیل به یک راه عملی برای ذخیره داده ها در فرم های دیجیتال است که آشتی از زمان به زمان.

بیایید نگاهی به برخی از مزایای:

صحت – اطلاعات ذخیره شده در بلوک که بیشتر ذخیره شده در Blockchain است که نمی توان با یک فرد یا هویت. آن را به سادگی بدان معنی است که وجود ندارد و یا بسیار کمتر احتمال شکست و فن آوری می تواند به عنوان یک فضای قابل اعتماد برای یک معامله کسب و کار.

شفافیت – تکنولوژی زرنگ و دانا از مردم ادعا می کنند که Blockchain تکنولوژی کاملا شفاف است. به عنوان بلوک در حال ثبت و افزود: به این ترتیب شرکت کنندگان قادر به پیگیری از معاملات با تعداد زیادی از سهولت و بدون recordkeeping.

کیفیت – در صورت هر گونه بی نظمی یک Blockchain سیستم باعث می شود آن را آسان تر برای نگران partied به بررسی هر موضوع به عنوان سیستم می تواند آنها را تمام راه را به آن نقطه مبدا. تضمین کیفیت باعث می شود آن را ایده آل تکنولوژی برای بخش های که در آن ردیابی منشاء و دیگر جزئیات بسیار مهم هستند و لازم است.

بدون دستکاری – به عنوان معاملات و ثبت شده هر زمان که آنها در گذشته از یک بلوک به بعد وجود دارد که کمتر و یا هیچ احتمال خطا. دقت روند محافظت از داده ها از دستکاری و ساخت تکنولوژی بیشتر کاربر پسند و کارآمد است.

چالاک – در عصر هنگامی که زمان پول است Blockchain می توانید بازی نقش ضروری اجازه می دهد سریع تر ببرند. به عنوان سیستم نیازی نیست که یک روند طولانی تایید و ترخیص آن می توان با استفاده از صنایع مختلف برای بستن معاملات سریع.

صرفه جویی در هزینه – تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Blockchain مقرون به صرفه تکنولوژی به دلیل آن را شامل هر شخص ثالث. این باعث می شود سیستم ایده آل برای هر دو راه اندازی و تاسیس سازمان.

به خوبی! زمان آن رسیده است برای درک تکنولوژی و مزایای آن قبل از استفاده از آن را برای هر کسب و کار…

[ad_2]