اقتصاد نقد کتاب – صعود از پول تاریخ مالی جهان با نیال فرگوسن

[ad_1]

Cryptocurrency دیجیتال دارایی استفاده می شود به طور عمده به عنوان یک رسانه از معامله به امن معاملات مالی, کنترل, ایجاد دارایی و تأیید هر گونه دارایی, نقل و انتقالات با کمک از فن آوری رمزنگاری. آن نیز شناخته شده به عنوان یک شکل از ارز دیجیتال یا مجازی ارز. بر خلاف مرکزی و سیستم بانکی آن است که یک کنترل غیر متمرکز و تراکنش های مالی سیستم است که با این نسخهها کار از طریق یک blockchain استفاده می شود عمدتا برای معاملات مالی.

غیر متمرکز ارز مجازی به توسعه در سال 2009 است که بیت کوین به عنوان واحد پولی مجازی و آثار آن را به طور مستقل و بدون کمک از هر بانک مرکزی یا مدیر. پس از آن حدود 4000 altcoins متنوع انواع بیت کوین توسعه یافته اند. بیت کوین در نظر گرفته شده است به عنوان یک همکار به همکار نقدی الکترونیکی سیستم که در آن کاربران انجام معاملات به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه.

Blockchain یک فایل داده ها متشکل از بلوک های متعدد است که نگه می دارد سوابق قبلی معاملات بیتکوین و همچنین ایجاد امکانات جدید. نرمال میانگین زمان بین هر بلوک در حدود 10 دقیقه است. شایع ترین استفاده از بیت کوین توسط پشتیبانی یک نرم افزار خارجی به نام Bitcoin wallet. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید فروشگاه, دریافت و مدیریت تراکنش های بیت کوین واحد است. به منظور انجام معاملات با استفاده از بیت کوین نیاز به یک حساب کاربری در هر یک از بیت کوین مبادلات در سراسر جهان است و برای انتقال فیات ارز به این حساب. در نتیجه دارنده حساب می تواند انجام معاملات آتی با استفاده از این وجوه است. جدا از بیت کوین برخی از منابع دیگر از cryptocurrency است این است که عمدتا مورد استفاده برای نفت و ذخایر معدنی.

وجود دارد برخی از جوانب مثبت و منفی در ارتباط با استفاده از پول دیجیتال. مزایای اصلی استفاده از ارز مجازی به شرح زیر است:-

• فراهم می کند سریع شفافیت لایه:-

بیت کوین در عمل معمولا با کمک معین به نام Blockchain که سوابق و نظارت بر هر معامله. یک بار زمانی که یک معامله ساخته شده است و ثبت شده در این دفتر آن در نظر گرفته شده است به عنوان استاتیک. این معاملات می تواند بیشتر تایید شده در هر زمان در آینده و از این رو علاوه بر این, آن همچنین تضمین امنیت و حفظ حریم خصوصی در مورد تمام معاملات انجام شده از طریق یک حساب خاص.

• پردازش سریع و قابل حمل استفاده:-

میلیاردها دلار از بیت کوین می تواند به راحتی انتقال از یک مکان به مکان دیگر بدون هر گونه تشخیص با کمک یک حافظه درایو. در حالی که انجام هر نوع معاملات دخالت شخص ثالث را می توان حذف با استفاده از این فن آوری بیت کوین. این خواهد شد در نتیجه آسان و سریع معامله بدون هیچ گونه تایید از یک شخص ثالث

• هزینه های پایین معامله درگیر:-

هزینه های درگیر در مبادله این ارز دیجیتال بسیار کمتر است که باعث می شود آن را مقرون به صرفه تر از واقعی ارز برای مردم در سراسر جهان است. از این رو هزینه هر نوع معامله ساخته شده است بسیار کمتر است که معلوم می شود از ویژگی های سودمند برای مردم هر زمان که آنها انجام هر گونه معاملات.

• مبارزه & قوت فقر:-

اغلب سیستم بانکی و موسسات مالی را به ارائه کمک و یا کمک به خصوص به عقب کلاس در مناطق روستایی است. بیت کوین به عنوان یک جایگزین در چنین مواردی که در آن گسترش آن قوی خدمات مالی به هر کسی با دسترسی به اینترنت. آن را اغلب به عنوان پشتیبانی برای فقیر و مظلوم کلاس ها که در اغلب موارد داده نشده هر یک جایگزین مناسب.

به عنوان و هنگامی که جدید و یا آخرین تکنولوژی وارد, وجود دارد برخی از عوامل منفی نیز در ارتباط با آن استفاده که به شرح زیر است:-

• عدم آگاهی و عدم اعتماد رویکرد جمعیت:-

با توجه به فقدان دانش در مورد ارز دیجیتال مردم هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به عدم اعتماد از استفاده گسترده آن. از این رو وجود دارد تنها تعداد بسیار کمی از سیستم های کسب و کار است که قبول این منابع cryptocurrency بنابراین محدود کردن سیستم های کسب و کار که ترجیح می دهند به استفاده از پول مجازی در معاملات روزانه.

• غیر قابل ردیابی معاملات:-

از آنجا که معاملات انجام شده توسط bitcoin untraceable آن را فراهم می کند یک اتاق برای جنایی معاملات. در چنین مواردی فروشندگان مواد مخدر و افراد وسواسی هستند که استفاده از این پول مجازی به طوری که آنها فعالیت های غیر قانونی هستند شناسایی شده به راحتی.

• فرار و عدم اطمینان در طبیعت:-

این cryptocurrency است که در زمان فرار و نگه می دارد در حال تغییر اغلب در مقیاس بزرگ است. گاهی اوقات مردم را کاملا یک مقدار پول که نرخ بازار از این پول مجازی در حال سر به فلک کشید و در زمان آنها نیز در صورت از دست دادن بزرگ زمانی که قیمت سقوط.

Cryptocurrency نوآورانه اما تازه مفهوم است که به طور بالقوه می تواند مختل کل بازار مالی. درست است که این ارز دیجیتال به برداشت توجه جهان را در یک زمان کوتاه است. همیشه وجود دارد مزایا و اشکالاتی به هر تکنولوژی جدیدی که مطرح می شود در بازار است. به منظور بهترین استفاده از آن نیاز به نگاه به هر دو طرف قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

[ad_2]