انتخاب یک کارگزار معاملات فارکس

[ad_1]

چند سال پیش پیدا کردن یک تجارت آنلاین فارکس بروکر آسان بود. چرا ؟ ساده وجود دارد تنها در حدود دو یا سه! امروز این کار کمی سخت تر است. رشد اینترنت تا به حال این اثر در فارکس کارگزاری صنعت. به عنوان زمان می رود توسط مردم بیشتر و بیشتر با استفاده از خالص با اعتماد به نفس و قابلیت اتصال به اینترنت سریع تر هستند و مردم بیشتر و بیشتر در مورد تجارت در بازار فارکس. این عوامل در میان دیگران باید سوخت یک رشد قابل توجه در بازار فارکس کارگزاری صنعت. امروز وجود دارد حدود 20-25 آنلاین کارگزاران فارکس که تهیه کردن به نیازهای همه حجم از معامله گران از کوچکترین تا بزرگترین. بیایید کشف پنج مناطقی که مهم به نظر در هنگام انتخاب یک بروکر فارکس.

جفت ارز

گسترش: گسترش است تفاوت در پیپ بین پیشنهاد و درخواست قیمت هر جفت ارز خود را در بازار فارکس بروکر ارائه می دهد. شما خرید در بازار بپرسید و فروش شما در پیشنهاد. این تفاوت بین قیمت مناقصه و قیمت بپرسید این است که چگونه کارگزاران فارکس را به سود خود. باریک تر است کمتر به شما پرداخت برای تجارت. باریک گسترش بیشتر مهم برای یک معامله گر فارکس که اجرای بسیاری از معاملات در یک دوره کوتاه از زمان با کوچکتر سود اهداف است. از سوی دیگر معامله گران با استفاده از یک سیستم تجارت در بازار فارکس است که با هدف در ابتلا به متوسط دراز مدت در بازار نوسانات مبتلا هستند کمتر با گسترش این جفت ارز آنها در حال معامله است. من شخصا نمی خواهد پرداخت بیش از 3 پیپ در جفت ارز EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF و USD/JPY (ترین مایع جفت). برای EUR/USD وجود دارد بدون نیاز به پرداخت بیش از 2 پیپ در بازار رقابتی امروز است.

نزدیک شدن به یک بروکر فارکس

گسترش گارانتی: این یک مسئله بسیار مهم است که می تواند تاثیر بسیار تجاری خود را. هنگامی که شما به یک بروکر فارکس به شما خواهد شد به نقل از یک گسترش برای این جفت ارز است که شما می توانید تجارت با بروکر فارکس. آنچه مهم است نه این که کارگزار به نقل از اما چگونه پایدار است که گسترش یافته است. بسیاری از کارگزاران را گسترش گسترش در زمان و که خوب است. هیچ راهی که در اطراف. سوال این است که چگونه اغلب. آن است که کاملا قابل فهم است که در شرایط بحرانی چنین است پس اخبار و رویدادهای کارگزار خود را گسترش گسترش جفت شما در حال معامله است. اما سوال این است که چقدر است. برخی از کارگزاران تلاش زیادی برای نگه داشتن آن را به عنوان باریک به عنوان امکان پذیر است و کسانی که آنهایی که شما باید هدف برای تجارت با. نمونه دیگری از گسترش افزایش طول بسیار کم نقدینگی دوره مانند قطعات معاملات آسیا. که به خوبی قابل درک است. اما من نمی خواهد تجارت با بروکر می کند که احترام گسترش این جفت ارز من بازرگانی هستم در طول مایع معمولی ساعت مانند اروپا و آمریکا ،

حد/توقف سفارشات: وجود یک روند در حال توسعه امروز با توجه به رقابت شدید میان کارگزاران فارکس: ارائه تضمین در دستورات توقف و محدودیت. اما همیشه نگاه چاپ خوب از این تضمین می کند. به عنوان مثال برخی از کارگزاران را بگویید و ما به شما تضمین می کنند خوب است به جز در “شرایط بحرانی”. مطمئن شوید که به درخواست آنها چه “شرایط بحرانی”. آن است که تنها در NFP اعلام ؟ اگر پس از چه مدت قبل و/یا بعد از NFP انتشار تضمین می کند ؟

پلت فرم معاملاتی: هنگامی که شما برای باز کردن یک حساب کاربری با یک کارگزار آنلاین فارکس شما خواهد بود تجارت از طریق کارگزار اختصاصی پلتفرم تجاری. مطمئن شوید که قبل از باز کردن یک حساب شما باز کردن یک حساب دمو فارکس به منظور تست پلت فرم. شما به راحتی با آن است و شما باید مطمئن شوید که آن برآورده شدن تمام نیازهای خود را.

حساب مینی فارکس

حساب مینی: چند سال پیش شما نمی تواند باز کردن یک حساب با بروکر فارکس با کمتر از 10,000 تومان. همه چیز را به طور چشمگیری تغییر در این جنبه به نفع معامله گر کوچک. امروز شما می توانید آنچه که به نام یک مینی فارکس حساب و صندوق آن را با دلار 300 دلار یا گاهی کمتر. اگر این است که هدف خود را مطمئن شوید که کارگزار شما رویکرد به این نوع از خدمات (امروز بیشتر انجام دهد).

فوق عناصر ضروری است که شما باید به در نظر گرفتن زمانی که شکار برای یک بروکر فارکس. به یاد داشته باشید که کارگزار شما تجارت است که به عنوان مهم به عنوان سیستم تجارت در بازار فارکس شما با استفاده از (گاهی اوقات حتی بیشتر مهم است). سرمایه گذاری زمان و تلاش خود را در تحقیقات و من قول می دهم آن را خواهد پرداخت.

[ad_2]