انواع جنس کاورهای گوشی

یکی از ویژگی های جالب درب های کرکره برقی ضد حریق این است که موتور آن ها با نیروی باد کار میکند که در هنگام قطع برق و بسته شدن درب هیچ اختلالی در بسته شدن درب به وجود نخواهد آمد. به همین علت امروزه استفاده از درب اتوماتیک پلی کربنات یکی از پرطرفدارترین محصولات در این زمینه می باشد. ورق پلی کربنات یکی از گزینه های مناسب در نمای بیرونی ساختمان سازی بوده که به علت مزایای متعددی که دارد توانسته طرفداران بسیاری را در این صنعت به سمت خود جذب نماید. قابلیت شتسشوی درب ضد حریق یکی دیگر از ویژگی های این نوع از درب هاست. زیرا بعد از این مدت درب دیگر تحمل حریق را نخواهد داشت. زیرا جنس بعضی از درب ها با هر شرایط آب و هوایی جور نیست . کرکره های برقی دارای تیغه های پروفیلی در طرح ها و جنس های مختلفی هستند که با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربری بکار گرفته میشوند.این تیغه گاها از جنس آلومینیوم و گاها از جنس فولا سخت هستند که بایستی برای از هر کدام در محل های خاص خود استفاده نمود. این نوع از درب ها میتوانند از عبور اشعه ماورا بنفش خورشید به درون ساختمان جلوگیری کنند.

پلی کربنات طرح چوب درب های کرکره ای ضد حریق از پلی کربنات ساخته میشوند که علاوه بر خاصیت ضد حریق ویژگی هایی مانند شفافیت و زیبایی را نیز دارا هستند.درب هایی که به وسیله پلی کربنات ساخته میشوند تحمل دما تا 400 درجه را دارند و در هنگام بروز حریق میتواند به خوبی از جان افراد محافظت کندو از گسترش آتش سوزی به مکان های دیگر جلوگیری کند. ایمنی و جلوگیری از سرقت و حفاظت از اموال به خصوص در مغازه ها و گالری طلا و جواهر فروشی که دارای ویترین هستند اهمیت زیادی دارد. این نوع از درب ها به این دلیل که ساختاری ضد حریق دارند و میتوانند تا 400 درجه حرارت را تحمل کنند بسیار مقاوم اند. اگر چسب حلال به خوبی داخل شکاف اتصال جریان پیدا نکرد، قطعۀ عمودی را خیلی کم(حدود 1 درجه) به سمت خارج کج کنید تا چسب آزادانه در طول اتصال پخش شود. صرفه جویی در مصرف انرژی مانع از خروج گرما و سرما و انرژی از طریق پنجره ها تا 30 درجه در زمستان و خنک ماندن فضای داخلی تا 70 درصد در تابستان از جمله مزایای کرکره برقی پلی کربنات می باشد. چرا از ورق پلی کربنات در ساخت گلخانه ها استفاده میکنند؟

9. صنعت غذا: به عنوان تنظیم کننده pH و نگهدارنده استفاده میشود. برای تزئینات داخلی، ماکت های مختلف و به عنوان جایگزین شیشه و آینه می توان از این ورق ها استفاده کرد. 15. صنعت نساجی: به عنوان عامل ضد اسید در فراوري ابریشم به کار میرود. درب های ضد حریق دارای سنسور اعلام حریق هستند. پلی کربنات ماده شفاف و سختی است که جایگزین شیشه در قسمت های مختلف ساختمان میباشد. یکی از مهم ترین خصوصیات این نوع از درب ها استفاده از عایق دود است. یکی از مزایای مهم کرکره های اتوماتیک پلی کربنات کاهش سطح انتقال سر و صدا ساکنین خانه می باشد و باعث ایجاد اوقات فراغت راحت و مانع از مزاحمت برای اطرافیان می شود. فرآیند ذوب شدن در تزریق پلی کربنات به این صورت است که قطعه های کوچک تر پلی کربنات وارد یک مخزن حرارت داده شده می شوند و پس از مخلوط شدن در دمایی بسیار زیاد به درون قالب تزریق می شوند.پس از مدتی ترموپلاستیک مورد نظر خنک و سفت می شود. اما این واحدهای مونومری در مقیاس بزرگ برای ایجاد یک ماده متبلور منظم، با یکدیگر ارتباط برقرار نمی کنند و تنها در شرایطی خاص، مانند خنک کردن آهسته پلیمر، می توان حوزه های بلوری کوچکی ایجاد کرد.

پلی کربنات متری چند این نوع از درب ها در مدل های یک لایه و دولایه عرضه شده اند که میتوان از آن ها با توجه به شرایط و امکانات و همچنین بودجه استفاده کرد. درب های ضد حریق دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در ادامه با آن ها آشنا پلی کربنات مشهد خواهیم شد. از سوی دیگر، استحکام بالای این پلیمر، آن را به جایگزین مناسبی در تولید ابزار های فلزی جراحی تبدیل کرده است. درب های ضد حریق بسیار ایمن هستند و به دلیل رعایت مسائل امنیتی در آن ها گزینه بسیار مناسبی برای مکان های عمومی و جاهای پر تردد است. در هنگام استفاده از برخی درب ها باید ابتدا به وضعیت آب و هوایی خود توجه کنید. اما مساله ای که باید به آن توجه کنید این است که درب های ضد حریق 90 تا 120 دقیقه تحمل گرما را دارند. اگر در هنگام بروز آتش سوزی برق ساختمان قطع شود آیا سنسورها عمل میکنند و درب کرکره ای بسته خواهد شد؟ در صورت بروز حریق علاوه بر اینکه این درب ها جان افراد را در برابر آتش حفظ میکنند میتوانند آنها را از خطر دود و مضرات آن نیز نجات دهند.