انواع مختلف کیف های مسافرتی هر Globe Trotter دوست دارم

[ad_1]

اگر شما یک جهانگرد, شما می دانید, اهمیت داشتن یک کیسه سفر به لذت بردن از سفر خود را بدون سر و صدا. این است زیرا اگر شما حق انتخاب کیف برای حمل تمام اموال خود را پس از آن ممکن است نیمی از بار خود را و کمک می کند تا به شما اقامت سازماندهی شده حتی مایل دور از خانه خود را. خوب پیدا کردن یک گزینه مناسب از همه وظیفه است چرا که بازار بی پایان از گزینه های را انتخاب کنید. اگر شما نیز یکی از آنها که به اشتباه گزینه ای که برای شما مناسب است, این مقاله برای شما است. در اینجا ما بحث های مختلف از انواع آن است که تقریبا در هر globe trotter دوست دارم. را نگاه کنید و انتخاب کنید هر یک از راحت و مقرون به صرفه ترین گزینه برای سفر بعدی خود را.

  • کوله پشتی: اگر شما در حال سفر به تنهایی و یا رفتن برای ردیابی کوله پشتی بهترین گزینه برای شما است. آن است که رفتن به کیسه سفر برای مسافرانی که همیشه در رفتن و به خصوص برای سفر پرماجرا. این ساخته شده از مواد خوب و کمک به شما انجام مسائل خود را در یک روش سازمان یافته است. این ایده آل است اگر شما می خواهید برای رفتن نور و بسیار آسان که مسئولیت رسیدگی به در طول سفر.
  • نورد چمدان: یکی دیگر از کیسه سفر که عمدتا توسط افراد خانواده است چمدان نورد. این ایده آل برای کسانی که نیاز به انجام بسیاری از مسائل را با آنها. آنها بسیار راحت است به رول از یک مکان به مکان دیگر به دلیل چرخ های خود را در یک پایان و کشیدن چوب از سوی دیگر است. این در دسترس است در گزینه های همه کاره با توجه به نیاز و بودجه.
  • Duffle Bag: اگر شما در حال رفتن به تنهایی آن هم فقط برای یک یا دو روز این نوع از کیسه های سفر را برای شما کامل. شما می توانید لباس خود را جفت و یا برخی از ملزومات خود را به راحتی. اینها ایده آل برای سفرهای گاه به گاه و شما باید سعی کنید آنها را به عنوان آنها به بودجه خود را متناسب.
  • کیت کیسه: این بسیار بهتر و کمک به حمل خود را به طور منظم ملزومات بدون آنها شما نمی توانید بیرون بروید. اینها دوباره ساخته شده از مواد خوب و بسیار با دوام و ایمن با zip. برخی از طرح های خود را نیز در های مختلف محفظه گزینه ها و انتخاب بستگی به نیاز شما دارد.

سفر می تواند سرگرم کننده اگر شما مسائل خود را در یک روش سازمان یافته و چیدن درست کیسه سفر از همه می تواند آن را ممکن است. بنابراین انتخاب هر یک از با دوام و قابل اعتماد گزینه های است که با توجه به نیازهای شما و کمک به شما اقامت امن در طول حمل و نقل.

[ad_2]