انواع نرخ ارز – شرایط خود و تعریف

[ad_1]

یک نرخ ارز نشان دهنده ارزش قیمت یک ارز بیان شده در شرایط دیگر.

هزینه پول:

ملی, ارزهای مهم و حیاتی برای راه اقتصاد مدرن به کار گیرند. آنها اجازه می دهد تا ما به طور مداوم بیان ارزش یک آیتم در سراسر مرزهای کشورهای اقیانوس ها و فرهنگ ها است. ما باید این ارزش به دلیل یک ملت پول را پذیرفته است در یکی دیگر از. شما می توانید راه رفتن به یک فروشگاه در ژاپن و خرید یک قرص نان با فرانک سوئیس. اول شما باید برای رفتن به یک بانک و خرید برخی از ین ژاپن را با فرانک سوئیس. نرخ ارز است که به سادگی هزینه یک فرم و ارز در نوع دیگری از ارز.

انواع نرخ ارز:

نقطه نرخ

نقطه نرخ تعریف شده است به عنوان یکی که امر به ‘نقطه’ تحویل ارز. در نقطه معامله واقعی ارز از پول برای کالا می گیرد با حداقل تاخیر ممکن. نقطه نرخ ارزش ارز مورد نظر در آن لحظه.

به جلو رای

به جلو رای دادن است قابل استفاده برای یک معامله است که رخ خواهد داد در نقطه مشخص شده از زمان در آینده است. در اینجا مقدار ثابت است امروز اما حل و فصل است و در برخی از تاریخ مشخص در آینده است.

آینده نرخ

یکی که امر به آینده تحویل ارز شناخته شده است به عنوان آینده رای دادن. در اینجا قرارداد ساخته شده است امروز. اما پرداخت انجام شده است در برخی از ثابت و تاریخ در آینده با نرخ-ارزش در آن روز.

شناور نرخ ارز

بازار تعیین کننده نرخ شناور. یک ارز است که ارزش هر آنچه که خریداران مایل به پرداخت هزینه برای آن. این است که تعیین عرضه و تقاضا است که در نوبه خود رانده شده توسط سرمایه گذاری خارجی, واردات/صادرات به نسبت تورم و یک میزبان از دیگر عوامل اقتصادی. به طور کلی کشورهای با ثبات اقتصادی و بازار خواهد شد با استفاده از یک سیستم شناور. تقریبا عمده هر ملت با استفاده از این سیستم از جمله آمریکا ، کانادا و بریتانیا. شناور نرخ ارز در نظر گرفته شود کارآمد تر به این دلیل که بازار به طور خودکار درست ارزش به منعکس کننده تورم و دیگر نیروهای اقتصادی.

ثابت نرخ ارز

یک ثابت یا ثابت سیستم است که در آن مجموعه ای ارزش و مصنوعی نگهداری می شود توسط دولت است. نرخ بهره ثابت برای برخی از کشور های دیگر دلار معمولا دلار ایالات متحده است. تعیین ارزش نوسان خواهد شد از روز به روز.

ترکیبی نرخ ارز

چند ارز سیستم 100% شناور یا 11 درصد ثابت. کشورها با استفاده از ثابت رای دادن می توانید از بازار هراس و تورم بلایای طبیعی با استفاده از یک شناور میخکوب کردن محکم کردن. آنها میخکوب کردن محکم کردن ارزش خود را به دلار و در آن واحد نمی نوسان روز به روز. اما دولت به صورت دوره ای بررسی خود میخکوب کردن محکم کردن و تنظیم جزئی را به نگه داشتن آن را در خط با ارزش بازار واقعی.

[ad_2]