انواع پارتیشن اداری :معرفی و راهنمایی پیش از سفارش-شیشکس

از آنجایی که پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید می شوند، قیمتشان نیز متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت این نوع از پارتیشنهای اداری متناسب با نوع شیشهای که کاربر براساس انتخاب و علاقه خود سفارش میدهد تا در آن استفاده کنند تعیین میگردد. شرکت مبلمان اداری کارنو با بهرهگیری از دانش و فنآوری روز و تجربهی دیرینه و با استفاده از امکانات مدرن و همچنین با حفظ کیفیت کار همواره تلاش کرده تا اعتماد مشتری را چند برابر جلب کند که میتوان گفت در این امر بسیار موفق عمل کرده است. انواع پارتیشن اداری راهی عالی برای اضافه کردن فضای جدید و یا تقسیم و جداسازی در دکوراسیون و پارتیشن اداری دفتر کار هستند.

پارتیشن اداری یکی دیگر از انواع پارتیشن اداری که در حال حاضر جز محبوبترین مدلهای پارتیشن بندی در ادارات است پارتیشن شیشه ای است. احتمالاً دیدهاید که در بیشتر دفاتر برای تقسیم فضای موجود از انواع پارتیشن اداری استفاده میکنند. در پارتیشن بندی اداری تمامی موارد مانند رنگ آمیزی، جنس و طرح انتخابی باید بر مبنا و اصول روانشناسی و علمی تعیین شوند تا نتیجه دلخواه حاصل گردد. شیشه های این پارتیشن ها با روش سندبلاست قابلیت مات شدن و یا انداختن طرح های گوناگون مانند لوگو را دارند. فریم های آلومینیومی در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم می باشند و دوام بسیار زیادی دارند. پارتیشن های شیشه ای فریم لس فاقد فریم می باشند اما نسبت به پارتیشن های فریم دار از زیبایی بیشتری برخوردار می باشند بنابراین عامه پسندتر هستند.

پارتیشن های فریم لس در انواع گوناگونی مانند پارتیشن فریم لس بدون چهارچوب درب، با چهارچوب فلزی و درب شیشه ای، با چهارچوب و درب چوبی، پارتیشن فریم لس تاشو، پارتیشن فریم لس و استیل و غیره ساخته می شوند. فریم های آلومینیومی در رنگ های متنوعی مانند طلایی، نقره ای و مشکی ساخته می شوند. این پارتیشن ها با فریم های U شکل از جنس آلومینیوم یا استیل و از شیشه های سکوریت یا لمینت فوق شفاف ساخته می شوند. از طرفی باعث افزایش بازدهی کارمندان نیز می گردد. امروزه جدید ترین پارتیشن های اداری از چوب ساخته می شوند و تولید آن ها روز به روز افزایش می یابد.

پارتیشن اداری پلاستیکی
با استفاده از این پارتیشن ها می توان ارتباط میان دو فضا را افزایش داد. متراژ شیشه از موارد مهم و اساسی، در تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای می باشد که نوع شیشه و یراق آلات در رتبه دوم و سوم تعیین قیمت قرار می گیرند. امکان تغییر در وضعیت ارتفاع صندلی بسیار مهم است . طبیعتا برای مشتریان یکی از نکات مهم زیبایی وسیله مورد نیاز است که این نوع پارتیشن های شرکت ما دارای محدودیت رنگی نمیباشد و هر رنگی که بخواهید میتوانید سفارش دهید. پارتیشن اداری آلومینیومی عنوان مقاله امروز ما در تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا می باشد.