ایتالیایی, غول های انرژی را “روغن مجله” برجسته پیچیده مشکلات سرمایه گذاری در آفریقا

[ad_1]

در سال 2008, ایتالیایی, نفت و گاز, غول Ente Nazionale Idrocarburiبهتر شناخته شده در سراسر جهان توسط آن حروف “انی” آغاز تولید از انتشار فصلنامه به نام روغن مجله که بررسی در 60 و یا پس از تلخیص صفحات هر سه ماه زمان اخبار و تحلیل های مربوط به بین المللی صنعت نفت و گاز. مجله تمایل به تمرکز بر روی یک خاص جغرافیایی و اختصاص تمام موضوع به آن منطقه است.

شماره اخیر در آفریقای جنوبی به نشانه خوبی از چگونه روغن مجله روش آن موضوع است. کشورهای جنوب صحرای آفریقا با آن بسیاری از تناقضات و پتانسیل عظیم بود و تمرکز شماره 19که در اکتبر 2012. آفریقا را به عهده گرفته بسیار بیشتر اهمیت در دنیای کسب و کار انرژی در دهه گذشته است. در پنج سال گذشته به تنهایی آن منابع نفت افزایش یافته 30 درصد و گاز خود را از منابع بیش از دو برابر شده است.

هر چند انی منافع مقرره در آفریقا است و عمده تولید کننده هیدروکربن در قاره آفریقا Pierre Cherruau ویرایشگر تخته سنگ Afriqueفکر می کند که انی و دیگر رشته می تواند خیلی بیشتر برای کمک به آفریقا است. Cherruau معتقد است که شرکت های انرژی باید در دراز مدت منافع مقرره در کمک به اطمینان حاصل شود قوی و مسئول دولت و عدالت اجتماعی در این کشورها جایی که آنها انجام کسب و کار.

“این است که تنها در این راه است که آنها را به بهترین شکل ممکن استفاده از منابع طبیعی” او می گوید. هشدار مشابه می آید از دیوید اندرسون استاد سیاست آفریقا در دانشگاه آکسفورد و از جمال صغیر مدیر توسعه پایدار بخش برای منطقه آفریقا در بانک جهانی.

La Stampa خبرنگار دومنیکو Chirico امتیاز به آنگولا به عنوان یک کشور که در آن صنعت نفت می تواند به ترویج برابری و دموکراسی در یک کشور که در آن جامعه مدنی شده است تلاش برای گرفتن بیش از الیگارشی برای پنجاه سال است.

انرژی و ثروت و احتمالا بهتر شده است استفاده می شود در موزامبیک است که وزیر امور خارجه ایتالیا Giulio Terzi می گوید که “یک کشور در آن زانو” بیست سال پیش اما “امروز در حال گسترش اقتصاد” در بخشی به عنوان یک نتیجه از جدید ثروت ایجاد شده توسط انرژی است.

نیجریه می گوید نویسنده دانیل Atzori باقی می ماند در قلب آفریقا توسعه انرژی یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت در جهان است. آن است که تمام ویژگی های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یکی از پویا ترین اقتصاد در جهان است. در حالی که آفریقا نیاز به کمک Atzori ادعا میکند که کمک متعادل است توسط این واقعیت است که بقیه جهان را مدیریت نمی تواند بدون آفریقا بسیار زیاد منابع است.

با توجه به مولی مور معاون ارشد رئیس جمهور از Sanderson استراتژی های گروهی ایالات متحده-واردات 20 درصد از نفت خود را از محصولات آفریقا است. این واقعیت به تنهایی او می گوید: به رهبری رئیس جمهور اوباما به تجدید نظر خود را در آفریقا سیاست و محل اولویت بالاتر در آفریقا اقتصادی و توسعه سیاسی. آفریقا برق ابتکار به تازگی اعلام کرد در آفریقای جنوبی است که تنها مثال های اخیر در امریکا تمرکز بر آفریقا نیاز دارد به جای تمرکز بر روی آنچه که جهان می تواند استخراج از آفریقا معادن و چاه های نفت.

چین در عین حال که آفریقا پیشرو در تجارت شریک نیز سهم خود را از مشکلات به آدرس عنوان شده در آفریقای موضوع روغن مجله توسط لیفان Li استاد در شانگهای آکادمی علوم اجتماعی. چین شده است بیش از حد سریع برای قفل کردن منابع در قراردادهای بلند مدت و بدون تعادل آفریقا نیازهای کوتاه مدت در این معادله است. شده است وجود دارد رشد انتقاد از چین به عنوان یک کشور است که در اثر تلاش برای “re-استعمار آفریقا” از لحاظ اقتصادی در قرن 21 است.

واکنش ها به روغن مجله باید متنوع در سراسر طیف گسترده ای. آن است که دیده می شود مطلوب در صنعت هر چند محیط زیست مشاهده و آن را بیشتر انتقادی است. متاسفانه سابقه از شرکت های چند ملیتی در تولید journalistically محصولات خوب شده است یکی خوب است. با گذشت زمان اما روغن مجله آمده است برای به دست آوردن سوء نیت احترام حتی آن اوایل منتقدان. آن است که امروز در نظر گرفته می شود جدی و تحلیلی و مجله.

روغن مجله یک سرمقاله نقطه نظر است که به وضوح در همگامی با بین المللی صنعت نفت و گاز و در عین حال آن را می سازد یک تلاش جدی برای متعادل باشد. آن را می سازد یک نقطه از اجازه دادن به منتقدان نفت و گاز و توسعه آنها وجود دارد بسیاری از آنها می گویند.

روغن مجله در اصل چاپ شده در دو زبان انگلیسی و ایتالیایی اما انی در زمان جهش در سال 2012 از اضافه کردن یک نسخه در چینی. شاید این است که شگون از چیزهایی که می آیند ؟ بسیاری از نشریات غربی در حال رفتن به می خواهم برای رسیدن به شهروندان به زودی به بزرگترین اقتصاد در جهان به زبان خود و این ممکن است برای اولین بار. انی تبدیل شده و بیش از سرمقاله کنترل از انتشار به نيمه مستقل تابعه به نام ABO که تلاش می کند به عنوان یک پیوند یا پل اتصال انی به بقیه انرژی جامعه است.

[ad_2]