ایجاد شگفت انگیز و به ظاهر غیر ممکن است ثروت نتایج

[ad_1]

همه خواسته های مالی, آزادی, اما تعداد کمی را به انجام آنچه لازم برای ایجاد آن است. چرا مردم می خواهند چیزهای خاصی, اما آنها مقاومت در برابر اقدام برای رسیدن به آنها را? چه ناخودآگاه روند تفکر باعث قطع ارتباط بین میل و انجام آنچه لازم است را به انجام برسانند ،

حقیقت این است که تقریبا هر کسی که قادر به فکر می کنم و/یا شاغل از خندق-جوینده به وکیل دکتر و کارآفرین می تواند برای رسیدن به آزادی مالی نسبتا با حداقل تلاش – اما با کمال تعجب تقریبا هیچ کس نمی خواهد. همه شما باید انجام دهید این است که شروع به زندگی ثابت عادات مالی در اوایل به اندازه کافی کافی قوام و نتیجه این خواهد بود آزادی مالی تقریبا با مجموع یقین است. هر کسی می تواند آن را انجام دهد و در عین حال مطالعات ثابت کمتر از پنج درصد به هدف خود برسد. آن را کاملا شگفت انگیز است.

آیا می دانید تفاوت بین خود را به “عقب” و “جلو” حافظه ؟

شما می خواهم به دانستن ؟ این در واقع یکی از روش های شناخته شده استفاده می شود “بسیار موفق”…

… برای ایجاد شگفت انگیز و به ظاهر غیر ممکن است نتایج.

فراخوان جهت شناخته شده است به عنوان یک شاخص مهم از یاد کارایی: به عنوان مثال دقت است که اغلب بیشتر برای به جلو به یاد بیاورید از عقب به یاد بیاورید و به جلو به یاد بیاورید به طور معمول نمایشگاه گسترده تقدم اما کمی تاخر با معکوس تنظیم برای به عقب به یاد بیاورید. اگر چه برخی از تفاوت های بین فراخوان جهت جایگزین می شود و با مدل های که در اصل یک واحد بازیابی روند اخیر شواهد به نظر می رسد به نفع وجود 2 مشخص بازیابی فرآیندهای 1 برای جلو و 1 عقب به یاد بیاورید. پنج آزمایش گزارش شده بودند با هدف روشن کردن این 2 احتمالي فرآیندهای. کارهایی که با دخالت تشکیل interitem انجمن در مطالعه بودند به اخلال رو به جلو و نه به عقب به یاد بیاورید در حالی که کارهایی که تغییر بصری-فضایی فنی مطالعه مواد تحت تاثیر عقب اما نه به جلو به یاد بیاورید. آن پیشنهاد شد که رو به جلو به یاد بیاورید این است که تا حد زیادی بر اساس interitem انجمن در حالی که رو به عقب به یاد بیاورید متکی بر یک دیداری-فضایی نمایندگی از مطالعه مواد. (PsycINFO رکورد از پایگاه داده (c) 2016 APA)

در اینجا یکی دیگر از سوال تند و تلخ:

آیا می دانید که چگونه به نوبه خود در لحن در و شیر را به “صدای هنوز هم در درون” به طوری که آن می تواند راهنمای شما به سوی…

… که شما می خواهم واقعا عشق بود, و آنچه شما واقعا تمایل به انجام, و به من بدهید ؟

اگر شما مطمئن نیستید در مورد هدف خود را در زندگی و یا چگونه به آن هدف رخنه, این مهارت را قطعا به شما کمک کند.

یا چه تفاوت بین عادی و فوق العاده دلیل ؟ آیا شما می دانید آنچه در آن است ؟

نوابغ مانند هنری فورد, والت دیزنی و النور روزولت می دانستم که این تفاوت و این اجازه را به آنها…

… برای انجام چیزهایی که دیگران گفته بودند غیر ممکن است!

این سه شدیدا روش های عملی به من یاد گرفته ام به سوق دادن رویاهای من رو به جلو است.

نگران نباشید!

شما می توانند یاد بگیرند که آنها را بیش از حد. همه دنیا با توانایی اکسل در جهت رویاهای خود.

به عنوان شناخته شده بین المللی با اقتدار در پل علم و انسان بالقوه من کمک کرده اند هزاران نفر از مردم از تمام جنبه های زندگی و از همه در سراسر جهان برای ایجاد یک زندگی آنها واقعا دوست دارم زندگی است.

وقتی که شما آماده به یاد بگیرند که چگونه به باز کردن قدرت پنهان خود را در…

… با من تماس بگیرید برای 20 دقیقه رایگان بدون تعهد مکالمه برای پاسخ به سوالات خود را و یاد بگیرند که چگونه روانی ثروت به روند ساخت و ساز کار می کند. شما را دریافت خواهد کرد ارزش واقعی است.

اگر شما تصمیم به از دست این زندگی افزایش و گسترش فرصت را به شما می شود در همان محل یک سال از در حال حاضر هنوز در حال مبارزه و دستیابی به کمتر از شما سزاوار است ؟ لطفا خودتان را به این مزیت برای تبدیل زندگی خود را به زندگی از رویاهای خود و خواسته… آن را آسان تر از شما فکر می کنم.

این تحقیق زمان آزمایش و اطلاعات شگفت انگیز خواهد زندگی خود را متحول کند.

این لحظه ای است لحظه اول از بقیه عمر خود را.

آیا شما مایل به برداشتن گام های مورد نیاز خود را به ادعا و شادی و موفقیت تحقق و روشنگری? خواهد شما را به استفاده از این فرصت برای ایجاد یک واقعیت جدید برای زندگی خود را ؟

از آن زمان به شیفت و آماده برای آنچه در آینده برای زندگی خود… بنابراین من می خواهم شما را به قرار دادن قلب و روح خود را به پرداخت نزدیک به توجه به چه مقدار و روانی و عاطفی و فیزیکی درد شما در هستند. سپس گام به گام شما می توانید شیفت به آرامی به راحتی و بدون نیاز به مقابله با درد روحی و روانی و استرس نمی دانستند چه باید بکنید, احساس بهترین خود را و تمام دیگر روش های قدیمی که شما را عقب نگه داشتن.

به یاد داشته باشید شما ممکن است نیاز به درخواست برای کمک به روشن کردن شک به خود و ترس و احساس گناه و شرم و یا unworthiness.

در اینجا به زندگی می کنند رویای خود را زندگی در حال حاضر.

هیچ شرم در خواست برای کمک به ایجاد شادی و موفقیت. اگر شما خواندن کتاب های صورت گرفته کارگاه های آموزشی به حال خوانش گرفته نسخه و داروهای OTC ، و هنوز هم مبارزه; شما ممکن است عاطفی بلوک های جلوگیری از شما را از حرکت به شادی خود را و خواسته ها است.

این یک سرمایه گذاری خود را در شادی و موفقیت و تحقق و آزادی مالی است. پیروی از این اصول در این روند تغییر خواهد کرد زندگی خود را برای همیشه و من می خواهم شما را به تجربه خودتان آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به یاد داشته باشید تنها شما می توانید مراقبت از خود شادی و عاطفی و جسمی و سلامت معنوی.

[ad_2]