این خواهد بود که داستان بزرگ 2018

[ad_1]

غاز کریسمس با چاشنی شاه بلوط… rotkraut… salzkartoffeln… به علاوه یک بخارپز و کبابی ente و البته هام.

و فراموش نکنید خردل scharfer senf.

بله… من هنوز هم فکر کریسمس شام من آماده برای خانواده و دوستان یک هفته پیش.

به عنوان شما می توانید ببینید من تصمیم به رفتن کامل در آلمانی. خانواده من در کنار پدر آمد از Ländle (“عزیز زمین” در گویش محلی) از ایالت بادن-وورتمبرگ در 1860s توسط راه بالتیمور.

گاهی اوقات من می شنوم کسانی که اجداد تماس به من آموخته است که آنها می توانید انجام دهید زمانی که من در آفریقا زندگی می کردند. شما نمی شنیدن صدای البته شما فقط یک احساس است. که زبان خود را. در این سال آنها گفت: “Gans zu Weihnachten, فون Jungen!”

مهم ترین چیزی که من آموخته ام از من آلمانی اجداد این است: هیچ چیز دائمی است. در نهایت تغییر خواهد آمد. هنگامی که شما در وسط از تاریخ اروپا و اجتناب ناپذیر است.

بهترین آماده شود.

به افتخار اجداد من’ حکمت در اینجا پیش بینی من برای سال 2018 است.

من هیچ Nostradamus, اما من قصد دارم به چوب گردن من و برقراری چند تماس برای وال استریت 2018 بر اساس شواهد و منطق و… تاریخچه. و ما باید در تمام طول سال به دیدن من چگونه فراموش…

در اینجا می رود…

وال استریت سه ماهه اول

وجود خواهد داشت یک قوی پس از تعطیلات بازار سهام رالی به عنوان مالیات حساس بخش ایالات متحده مانند خرده فروشی و ارتباطات شروع به ارسال دستاوردهای بزرگ در پشت کاهش مالیات و قوی فروش تعطیلات. همراه با مثبت-شاخص های اقتصادی-سیاسی و سرگیجه از تصویب لایحه مالیات آن را تمام سیستم برای سال 2018… حداقل در ابتدا.

کنگره جمهوری خواهان حرکت به سرعت در دستور کار قانونگذاری – بالاتر از همه به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر – از آنجایی که آنها به طور فزاینده ای نگران خود را نگه دارید در کنگره پس از نوامبر.

بیت کوین رنج می برد یک اصلاح پس از نوسان شدید در 10 روز گذشته از ماه دسامبر است. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) اضافه شده است بحث از بیت کوین به آن بعدی نشست وزرای. چینی ها در حال ترک کردن. برای این و دلایل دیگر زمانی در سه ماه آینده ما را ببینید فروش latecomers وحشت و فروش. سرمایه گذاران بلند مدت باقی خواهد ماند در بیت کوین و آن را خزش اما نمی خواهد دوباره آن دسامبر اوج.

وال استریت سه ماهه دوم

در ابتدا وجود خواهد داشت ادامه داد: چشم انداز مثبت در بازار به عنوان کاهش مالیات شروع به اثر در چک سطح و ضریب اطمینان مصرف کننده را بهبود می بخشد. اما نشانه هایی از شک شروع به خزش به بازار ایالات متحده به عنوان شاخص های کلان شروع به تضعیف – به خصوص کار آمار و ارقام.

کنگره جمهوری خواهان همچنان به دنبال یک سری از سریع مقننه پیروزی اما پیشرفت می آید به گفته رابرت مولر پروب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه روابط بازدید اوج – یا به دلیل دور از کیفرخواست از سران و یا به دلیل تهمت آتش سوزی مولر. در هر صورت بازار سهام واکنش نشان می دهد به شدت با یک رشته از تیز نوسانات به عنوان سرمایه گذاران صبر کنید تا ببینید که همه چیز راه رفتن.

وال استریت سه ماهه سوم

به عنوان خرید اینترنتی از مغلوب ساختن پیشی جستن-مولر موضوع همچنان چندین جدید اتهامات به نور آمده است. بازار ایالات متحده آغاز می شود به اسلاید به عنوان چشم انداز دموکراتیک رفت و برگشت از مجلس نمایندگان و سنا در ماه نوامبر رشد می کند. ترس نیست از سیاست خاص تغییرات… اما نه از افزایش بی ثباتی سیاسی.

از آنجا که این فدرال رزرو مجبور است به تصویب وعده داده شده را افزایش میدهد. یک ائتلاف از کشورهای فایل یک سازمان تجارت جهانی اقدام علیه آمریکا به دلیل مقررات جدید مالیاتی آمریکا قانون است.

دلار شروع به تضعیف قابل توجهی است. قیمت طلا شروع به تیک رو به بالا.

وال استریت سه ماهه چهارم

به عنوان نوامبر انتخابات وجود دارد کاهش در آمریکا بازارهای سهام. نوسانات را افزایش می دهد به طور قابل توجهی تا انتخابات خود را. طلا همچنان افزایش یابد.

بلافاصله پس از انتخابات – و صرف نظر از نتیجه – ایجاد ثبات در بازارهای اما در سطح پایین تر منجر به سالانه شاخص سهام سود برای سال 2018 از نصف و یا کمتر از کسانی که از 2017. پس از آن یکی از دو سناریو گشوده:

  • دموکراتیک تشنج از یک یا هر دو مجلس کنگره را آغاز یک دوره طولانی از عدم قطعیت در بازار با روشن شدن برنده و یا بازنده. سرمایه گذاران می دانید لایحه مالیات نمی تواند معکوس شود اما چشم انداز دموکراتیک کمیته تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش بی ثباتی و باعث می شود بسیاری از شرکت های بزرگ ایالات متحده به نگه داشتن در طرح های سرمایه گذاری در این میان است.

  • جمهوری خواه نگهداری از مجلس نمایندگان و سنا آهنگ بازارهای اما بیشتر بمب وحی/اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده افزايش سیاسی دما به عنوان سال به پایان می رسد.

نهایی پیش بینی

بنابراین وجود شما به آن است. من فکر می کنم آن را برای رفتن به جالب سال در وال استریت. آن را به من شگفت زده است که وجود ندارد و بیشتر بحث بازار اثرات 2018 انتخابات در حال حاضر. اما آنها خواهد شد این داستان بزرگ سال است.

[ad_2]