این طرز فکر به ثروت – تفکر مانند یک برنده

[ad_1]

در جهان امروز از بعد تجاری مگا-شرکت ها و بالا طراحی شده شرکت های سرمایه گذاری آن را آسان برای دلسرد هنگامی که به دنبال در برنامه های بازنشستگی خود را. شما می توانید از دست داده در مفهوم بودن یک ماهی کوچک در اقیانوس بزرگ از گزینه های سرمایه گذاری. آن را در این نقطه دقیق که از آن می شود بسیار مهم را برای شما به خود را تنظیم پارادایم یا طرز تفکر به منظور مقابله با چالش های شما ارائه شده است. فکر می کنم از این روانی re مطبوع به عنوان یک راه برای اصلاح بادبان خود را در صورت های مالی امروز طوفان.

برای شروع با, در سفارش به راستی موفقیت و یا به عبارت دیگر به تقلید از رفتارهای واقعا افراد موفق وجود دارد چند اصل کلیدی شما باید درک و اعمال روزانه خود را به شیوه های.

اولین و مهم ترین این اصول است که خود زندگی است و خواهد بود دقیقا آنچه شما را از آن. آن را برای تلفن های موبایل بیش ساده, من می دانم, اما من گوش کردن. جهان توابع را به کوچکترین اتم در برخی تغییرناپذیر قوانین طبیعی است. چه بالا می رود باید پایین آمده اشیاء در حال حرکت تمایل به ماندن در حال حرکت و غیره. اما عمیق ترین از این قوانین این است که از علت و معلول یک اصل است که به سادگی بیان می کند که یک فرایند باید به منظور حمل خود را به اتمام. یک مفهوم مشابه آن چشمه را از علت و معلول و هسته از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا است که به نام قانون جاذبه یا تجلی یا هر نام دیگری بوده است به نام. آن است که به سادگی نیروی است که حامل یک ایده از آن قصد اولیه به نتیجه نهایی. چه این به این معنی برای من و شما این است که هر چه قصد و یا نگرش ما به وجود این پتانسیل کامل ساخته شده آشکار می شود مانند یک پیام ارسال به نظم جهانی است که در حقیقت پاسخ داده شود در یک شیوه و یا یکی دیگر. پس از برگشت به ساده آنچه ما فکر می کنم چیزی است که ما را تبدیل خواهد شد به سادگی از آنجا که ما شروع به ایجاد آن با تفکر آن است.

با توجه به این واقعیت آن اهمیت می شود به نظم و انضباط راه ما از تفکر به سمت مثبت و سازنده است. ذهن مانند یک عضله و خم می توان آن را دشوار است اما با توجه به برخی از زمان و تمرین تفکر مثبت می تواند تبدیل به طبیعت دوم. مدیتیشن و یا به سادگی با ساخت یک آیین روزانه از تایید اهداف خود به خود می تواند نقطه شروع بسیار عالی در این تکامل. وجود دارد, البته مراحل پیشرفته تر اما کسانی که پل شما را می خواهم برای عبور زمانی که شما به آنها را دریافت کنید. من هفت مرحله برنامه با اشاره به در پایین این مقاله را پوشش می دهد کسانی که تکنیک های پیشرفته در جزئیات. در حال حاضر که ما ایجاد کرده ایم نیاز به تأیید اصول خود را از عمل و اهداف شخصی اجازه دهید نگاهی به برخی از مهم ترین آن اصول است.

1. فراوانی یک تابع قانون طبیعی:

ذاتی در طبیعت قوانین علت و معلول نهفته است حقیقت جهانی است که فراوانی است که همیشه حاضر در جهان ما تنها نیاز به توان ادعا کرد توسط کسانی که مایل به شروع خود علت در درون مرزهای زمان آزمایش روش.

2. ارزش خالص آغاز می شود با ارزش خود:

در هر بازار آزاد معامله ارزش واقعی باید نشان داده شود به منظور رسیدن به پاداش. بنابراین باید ایجاد ارزش برتر و به طور مستقیم مرتبط است که ارزش هر عمل او طول می کشد. چرا که همه مردم به ناچار قانون به نفع خود اولین و مهمترین, شما باید در نوع پاسخ و با بالا بردن ارزش خود را به یک سطح برتر بازار با ارزش است.

3. با آزادی می آید:

داشتن آزادی های شخصی به معنی بالاتر از همه است که شما می توانید انتخاب که آیا برای عمل به عنوان استاد از سرنوشت خود را و یا پس از عمل به صورت اتفاقی و توسط کسانی که به دنبال آن هستید را برای خود و منافع. به منظور واقعا مرفه اما یکی باید مایل به زندگی با اصول درست. برای برخی از این می رود بدون گفت اما یکی از این می تواند به راحتی خلاصه قانون طلایی. اهداف مثبت هرگز می تواند با هر ماندگار نتیجه از طریق آسیب و یا فریب. اما عمیق ترین مفهوم از این ستون این است که شما باید توانایی برای زندگی به وفور در هر زمان شما را انتخاب کنید.

4. قصد آشکار به عنوان واقعیت:

در این اصل اشاره شده است توسط محققان مختلف و اولیاء با این نام به عنوان “قانون جاذبه” “اصل آشکار قصد” و حتی “قدرت دعا.” آن است که به سادگی عمل خود را شناخته شده به جهان و کمک های لازم تلاش خود را خواهد کرد که در مورد. چرا که این اصل بسیار گسترده و قدرتمند آن اهمیت می شود به نظم و انضباط افکار به سمت مثبت است.

5. شما خود بهترین دارایی:

تفاوت اساسی بین این طرز فکر از یک مصرف کننده یک بار نامیده می شوند ‘پمپاژ’ معروف آمریکایی کارآفرین P. T. Barnum و از خالق است که یک مصرف کننده معتقد است اموال مادی به تنها منبع ارزش است. در حالی که خالق نمایش زندگی انسان به عنوان تنها منبع ارزش است. بنابراین مصرف کنندگان در درجه اول تخلیه بازار, در حالی که سازندگان در درجه اول به آن اضافه کنید.

6. زندگی شما تاثیر عمیقی:

رسیدن به حتی فراتر از بی نهایت ارزش زندگی خود را, شما می توانید به دست آوردن اهمیت بی حد و حصر به سادگی با به خاطر سپردن کسانی که زندگی شما را عمیقا میل به تغییر برای بهتر. شما عزیزان و فرزندان و دوستان و همکاران را به نفع همه فوق العاده از اقدامات مثبت شما را. به عنوان توماس جفرسون پس از فصاحت گذراند “همه مردان [and women] برابر خلق شده اند.” تحقق این حکمت آن را تبدیل به امری ضروری برای رسیدن به خود را بموقع وقف پتانسیل ایجاد ارزش برای خود و دیگران.

7. پول اعطا شده است ارزش معاملات:

از آنجا که این مقدار از پول شما را همیشه به طور مستقیم متناسب با ارزش است که شما را به جدول خود ارزش قانونی با سود. اگر کافی ارزش است که در حال حاضر هیچ معامله احتمالا می تواند انجام شود. این اصل در خدمت به حفاظت و نفع هر دو طرف است.

8. موفقیت جدید عادی

به عنوان روپرت مرداک یکی از بزرگترین مقتدر دانست و گفت: “جهان در حال تغییر سریع است.” دیگر طبیعی است برای رفاه باقی می ماند منحصر به فرد به انتخاب چند از جامعه نخبگان است. یکی از تنها نیاز به سازمان دیده بان اخبار شب برای دیدن اقدام سریع و پر انرژی افراد ساخت فراز و نشیب هر روز نسبت به تسطیح زمین بازی آمریکا کسب و کار.

9. مسیر گله است که همیشه راه درست:

این واقعیت که همه از دیگر سگ در حال پارس کردن داده درخت را ندارد که درخت یکی از سمت راست. گفت: به اندازه کافی?

10. مالکیت برابر آزادی:

آزادی واقعی است و تنها از طریق استقلال. به عنوان طولانی به عنوان یکی باید تکیه بر یک منبع خارجی برای زنده ماندن او نیست واقعا رایگان. به عنوان الکساندر همیلتون گفت: “قدرت بیش از یک مرد امرار معاش به مقدار قدرت خود را خواهد کرد.”

[ad_2]