این 401k جعل

[ad_1]

این 401k جعل است بیانیه بسیار قوی, اما این است که به طور بالقوه یکی از این برنامه ها است.

سریع تفکیک 401k; آن پول است که به طور معمول سرمایه گذاری در سهام و وجوه متقابل. بازار می رود تا پول خود را. اما این تضمین شده است چرا که بازار می تواند به پایین و زمانی که این کار را می کند پول خود را قرار دادن آن در معرض خطر است. همچنین این روابط تا پول خود را تا زمانی که شما بازنشسته مگر اینکه شما می خواهید به پرداخت جریمه و مالیات در اوایل برداشت.

بسیاری از مردم فرض کنیم که یک طرح 401k یا صندوق های متقابل است که بهترین راه برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی به خصوص با همه این فرهنگ پاپ کارشناسان و تجارت مشاوره ما به سرمایه گذاری در آنها اما اجازه دهید نگاهی به یک تحلیلگر مالی هشدار داد: “مردم آمریکا شده است آرام سیاسی و شرکت های بزرگ اجبار به بسته به 401k به عنوان اصلی خودرو سرمایه گذاری بلند مدت. وال استریت و بازار بورس تبدیل به نقطه کانونی برای ارائه یک بازنشستگی راحت برای آمریکا به طور متوسط. این 401k است قاطعانه وعده به طبقه متوسط است که آنها را قادر به زندگی می کنند از درآمد است که آنها را از مالکیت سهام فقط ثروتمندان را انجام دهد. این وعده ای است که غیر ممکن است برای تحقق آن بزرگ 401k جعل”.

با وجود تهدیدات اصلی شما نیاز به حفاظت از خود از بازنشسته با صلح از ذهن است. برای اولین بار است از دست دادن پول خود را در بازار از رکود و هنگامی که شما از دست دادن پول خود را می تواند تبدیل به بسیار دشوار و خسته کننده فقط برای شکستن حتی. دوم مالیات و سوم است علاقه خود را به شما پرداخت پول است.

چیز دیگری که من می خواستم به این نکته اشاره شده است که اکثر مردم حتی نمی دانند که خود را 401k مدیر است که به ذکر مالی خود را در پس زمینه. آنها همچنین نمی دانم چه وجوه و یا حتی شرکت ها پول خود را سرمایه گذاری است ؟ به نظر من که بسیار خطرناک قمار که با توجه به بازنشستگی خود پول چیزی است که شما می خواهید می شود قادر به آن بستگی دارد.

من می خواهم شما را به فکر می کنم در این مورد شما به طور مداوم شما را بشنوم کارفرمایان صحبت کردن در مورد یک طرح 401k و چگونه آنها مطابقت با بودجه خود را که به شما سپرده است که برخی آن را به عنوان پول رایگان. این طرح 401k تخمین زده شده است در حدود 10 تریلیون دلار در واجد شرایط برنامه ای است که به نوبه خود آن را به یک تریلیون دلار کسب و کار. این 401k است که یک کسب و کار مردم نیست که به غلط و یا پیچ خورده. آیا شما موافق هستید که زیادی به اعتماد به دست وال استریت مشاوران و سیستم های کامپیوتری خود را که نمی تواند تضمین کند که شما دریافت خواهید کرد شما سرمایه گذاری پول ؟

جان دی راکفلر نقل شده است گفت: “اگر من تا به حال به ارائه مشاوره, این امر می تواند نگه دارید از وال استریت”.

فقط از خودتان بپرسید این است که وجود این امکان و من گفت: فقط یک “امکان” است که بانکداران سرمایه گذاری کارگزاران بازار سهام و کارگزاری خانه ها یک کمی بیشتر در رابطه با دارایی های خود را? می تواند از آنها عبور روی این دیوار خیابان استراتژی دانستن است که بدون سرمایه گذاری های خود آنها دیگر می تواند رشد?

به عنوان برخی از شما ممکن است بدانید که عقل متعارف موعظه از کارشناسان مالی تجارت و شخصیت های تلویزیونی است که همیشه درست نیست و آن را قطعا تا به شما را “متوسط آمریکایی” غنی است. تمرکز اصلی خود را به زور به خوراک شما این پولدار تکنیک های به نگه داشتن محتوای به اندازه کافی در مجلات و یا ایستگاه های رادیویی برای نگه داشتن شما در تنظیم شده برای این مدت. نه همه آنها شبیه به این, اما من می خواهم شما را به آگاه از این واقعیت است که وجود دارد برخی از شخصیت وجود دارد که انجام این کار. برای بیشتر قسمت ها, وال استریت هرگز راه اندازی به شهروندان این کشور غنی بود اما بیشتر از آن بشود به افزایش کسانی که در داخل هستند کسانی که طلا اندود دیوارها از نظر مالی.

همه ما به یاد داشته باشید دولت نجات پس از سقوط بازار; بیایید نگاهی به برخی از جبران خسارت بسته های توزیع شده به تعداد کمی از بانک ها. در حال حاضر با توجه به آمریکایی فدراسیون کار و کنگره سازمان های صنعتی در سال 2009 گلدمن ساکس را Lloyd Blankfein و جی پی مورگان چیس هر دو دریافت حدود 10 میلیون دلار غرامت جان Stumpf از ولز فارگو در مورد دریافت 20 میلیون دلار در حالی که بانک مرکزی آمریکا توماس Montag دریافت حدود 30 میلیون دلار غرامت. این همه در طول دوره از یک سال مردم. در حال حاضر من نمی گویی هر کسی که می خواهد به کار سخت و دریافت این نوع از پول, اما آیا شما فکر می کنم که برای پرداخت این مسخره مدیر عامل حقوق? درست است که; شما آن را حدس زده; من شما و هر کس دیگری که می تواند مه تا آینه است.

بازار می تواند موفق شود اگر شما پول به قمار اما شرط بندی بر بازنشستگی خود پول است نه یک حرکت عاقلانه مالی. در حال حاضر من یک گورو مالی اما من کسی که با تمرکز بر پول امن سرمایه گذاری است. من می خواهم برای کمک به مردم درک کنند که وجود دارد راه برای ایجاد یک بنیان قوی از ایمنی و هرگز از دست دادن هر گونه پول در آشفتگی بازار. 401k و وجوه متقابل بسیار مخاطره آمیز سرمایه گذاری و به طور بالقوه می تواند نایاب کل سرمایه گذاری بسته به اینکه چگونه شما راه اندازی خود را کمک.

برخی از این طرح بهتر به نگاه به 101 برنامه مقرری و دیگر ارزش نقدی بیمه عمر طرح است. من نمی خواهد به کسانی که قصد دارد با جزئیات در اینجا اما پیدا کردن یک مشاور در منطقه خود را که دارای تخصص در آن محصولات و آگاه شوید.

[ad_2]