بالا 3 جوانب مثبت و منفی از بازار فارکس تحلیل تکنیکال

[ad_1]

ویژگی های تجزیه و تحلیل شده است بخشی از مالی تمرین را برای چند دهه. این یک روش پیش بینی حرکت قیمت و آینده روند بازار با استفاده از نمودار. لازم است برای شما را به دانستن جوانب مثبت و منفی از ویژگی های تجزیه و تحلیل به طوری که شما می توانید تجارت با سهولت کامل.

بدون شک وجود دارد که تجزیه و تحلیل فنی است که ساده ترین و دقیق ترین روش تجارت ارز. بیایید پیدا کردن بالا 3 جوانب مثبت و منفی به طوری که شما می توانید تجارت با سهولت کامل.

جوانب مثبت

1. فراهم می کند تمام اطلاعات فعلی

قیمت فعلی نشان دهنده همه در حال حاضر شناخته شده اطلاعات در مورد یک دارایی. در حالی که شایعات ممکن است به طور مداوم نشان می دهد که قیمت ممکن است افت و یا افزایش و در نهایت قیمت فعلی است و نقطه تعادل برای همه اطلاعات. به عنوان سرمایه گذاران و معامله گران نوسان از یک طرف به طرف دیگر خریداران یا فروشندگان – دارایی حرکت منعکس کننده درک فعلی از ارزش.

2. حرکت قیمت در روند

اگر قیمت فقط gyrate شدید و به طور تصادفی این امر می تواند بسیار سخت به پول. در حالی که وحشی gyrations رخ می دهد به طور کلی قیمت ها به طور معمول حرکت در روند. وجود دارد یک جهت تعصب به این قیمت که معامله گران فراهم می کند یک مزیت است. بسیاری از ویژگی های تجزیه و تحلیل در مورد تعیین زمانی که یک روند است که در محل که در آن نیست (به نام یک وری بازار محدوده و یا اصلاح) و هنگامی که یک روند معکوس است.

سود آور ترین روش های تجاری استفاده شده توسط معامله گران روند استراتژی های زیر. این به این معنی شما جدا روند و سپس پیدا کردن فرصت های خود را در همان جهت به عنوان روند در نتیجه سرمایه گذاری در جهت گرایش به حرکت قیمت است.

روند رخ می دهد در انواع مختلف “درجه”. برای مثال شما ممکن است در بلند مدت روند صعودی در روزانه یا هفتگی نمودار اما در زمان کوتاه فریم – و یا در سمت چپ نمودار – شما ممکن است یک روند نزولی.

3. زمان

عمده استفاده از تجزیه و تحلیل فنی است که آن را به شما فراهم می کند با راه برای ‘زمان’ معاملات خود را. با یک رویکرد اساسی خود را از تحقیقات ممکن است به حفاری تا برخی از اخبار جالب در سهام یک شرکت را که شما فکر می کنید ممکن است باعث افزایش در آینده; اما هنگامی که?

با تحلیل تکنیکال فارکس شما می توانید صبر کنید و با استفاده از پول شما را برای فرصت های دیگر تا قیمت به شما می گوید سهام آماده است به حرکت می کند بالاتر است.

به عنوان وجود دارد هر دو محاسن و demerits از تجزیه و تحلیل فنی آن نیز مهم است برای شما را به دانستن نزولی. بنابراین اجازه دهید به بررسی منفی در حال حاضر.

منفی

1. می توان آن را خطرناک به بستگی دارد کاملا بر فرض که امروز قیمت, پیش بینی آینده قیمت ها. آنها اغلب اما نه لزوما.

2. پاسخ در نمودار به طور کامل نمی خواهد به شما کمک کند را انتخاب کنید تا سیگنال مورد تغییر روند تا زمانی که این تغییر در واقع صورت گرفته است. این به این معنی شما می تواند دست به یک سوم از نوسانات در ارز.

3. همچنین ممکن است در معاملات ارز به عنوان یک الگوی موعد مقرر و یا در یک بیت از یک وحشت. اگر تعداد زیادی از معامله گران ارز انجام این کار, آن می تواند به ایجاد یک نبوت خود انجام است.

از طریق نقاط بالا در مزایا و معایب تجزیه و تحلیل فنی برای آشنایی بیشتر با بازار فارکس تحلیل تکنیکال در حالی که تجارت.

[ad_2]