باید سرمایه گذاری در بازار ارز ؟

[ad_1]

بنابراین سوال این است که آیا این یک چیز خوب برای سرمایه گذاری در بازار فارکس? که احتمالا نه حق سوال پرسیدن به عنوان فارکس یا بازار ارز خارجی است در مورد معاملات ارز بیشتر از سنتی خرید و نگه دارید و سرمایه گذاری است.

من باید تجارت در بازار ارز ؟

که بیشتر مناسب سوال و ما باید شروع به دنبال در چه درگیر در معامله در بازار فارکس. در درجه اول از دید چشم پرندگان, شما دنبال آن هستید در زیر:

  1. سال تجربه و تمرین نیاز به گرفتن به اندازه کافی خوب به تجارت تمام وقت.

  2. تمایل به از دست دادن پول… بله از دست دادن پول است که بخشی از سرمایه گذاری بازی. فارکس را می توان بیشتر به عنوان حدس و گمان به هر حال, بنابراین شما باید درمان پول به عنوان اگر شما در حال قمار. این امن ترین است.

  3. سرمایه قادر به سرمایه گذاری/بازی در اطراف با. این که بسیاری از توصیه باید شروع به کوچک حدود 500 تا زمانی که شما آرام به اندازه کافی به رشد است که پول به طور مداوم. اگر شما مثل من هستند انتظار برای منفجر کردن حساب خود را یک بار در زمانی که شما در حال یادگیری. حتی دقیق و تجارت با نظم و انضباط بیشتر و استفاده از کاغذ تجارت به یادگیری این کسب و کار است. (و بله لطفا انجام این درمان را به طور جدی مانند یک کسب و کار است.)

اینها برخی از چیزهایی که شما نیاز به انجام به منظور به تجارت فارکس به عنوان یک 10,000 پا مشاهده هر حال. البته وجود دارد بسیاری از ویژگی های و تن بر تن معامله دروس خارج وجود دارد برای آموزش شما با بسیاری از آنهایی که خوب پهن کردن در مورد. پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار برای شما و فرو رفتن در… تمرکز می کنند.

من آمده ام برای یادگیری ارزش سیستم های خودکار به عنوان آن را سخت برای پیدا کردن زمان به تجارت هنگامی که شما یک خانواده است. ارزش وجود دارد در سیستم های خودکار اگر شما می توانید پیدا کردن یک خوب. آن را به ارزش گرفتن وقت برای نگاه به عنوان سود خود را می تواند در برای سال پس از سال–در حال رشد با بهره مرکب.

امیدوارم که این کمک می کند تا شما در تلاش خود را. خدا برکت دهد!

[ad_2]