برزیل جهانی

[ad_1]

برزیل شناخته شده است برای بسیاری از چیزهایی که در سراسر جهان و آنها اغلب شناخته شده خود را برای موفقیت فوتبال. آنها همچنین سواحل زیبا و دیدنی کارناوال و آن خانه را به برخی از زیبا ترین زنان در جهان. Gisele بوخن یکی از این زنان که راه می رفت راه باریک و گربه برای دیر الکساندر مک کوئین و Marc Jacobs. همچنین سابق ویکتوریا اسرار فرشته و سابق صورت Elle, Vogue و Harpers Bazzar. چهره چوپان راشل زیمرمن و Isabeli Fontana شده اند با الهام از چنین مدل بالا به عنوان Gisele بوخن که الهام گرفته از جمله بالا آمدن و راه باریک و گربه استعداد.Supermodels نه تنها چیزهایی است که به ایجاد برزیل به این زیبایی شوق پدیده است. همراه با supermodels می آید بسیاری از معروف خانواده طراحان که نقش محوری در آوردن از طریق این زیبایی های داغ از برزیل.

مانند Rio De Janerio متولد Daniella عیسی Heleayel بنیانگذار لوکس طراح عیسی لندن یکی از موفق ترین طراحان آمده مستقیما از برزیل. او نشان داد او علامت تجاری قطعه ‘گردیده زرق و برق و امضای او راديال نیوجرسی لباس شما را مستقیم از محل کار به کوکتل در حالی که ساخت زنان احساس اعتماد به نفس و راحت و سکسی.’ او یکی از کیت میدلتون مورد علاقه طراحان و دارای پانسمان امثال مدونا و اسکارلت جوهانسون در میان حرفه ای خود را برجسته. او در فصل های پاییز و زمستان 2012 مجموعه الهام بخش شرح داده شده به عنوان “ترانس سیبری سفر از روسیه با عشق و روسیه تزار.”

با این وجود آن را فقط در مورد لندن و نیویورک و پاریس و میلان هفته مد, Rio De Janerio و سائو پائولو فقط میزبانی خود در فصل های پاییز و زمستان 2012 کلکسیون و حتی اگر برزیل انجام بهترین در شنا و جین آنها را تخریب کلیشه و کلیشه را در آغوش تر شدن زیبایی. این است که در آن برزیل مدل و طراحان متحد برای ایجاد انفجار خلاقیت نشان دهد و بقیه مقصد چگونه باید آن را انجام می شود. با هفته مد سائو پائولو بزرگترین رویداد مد در جنوب امریکا به تاریخ آن خود رسیده 32nd edition در 19-24 ژانویه این سال است. این میزبانی 29 نشان می دهد طی شش روز با مارک های اصلی و نام هایی مانند Juiliana Jabour, Cavalera, UMA و دیدم باربری بریت Rosie Huntington-Whiteley او را به بازگشت به راه باریک و گربه با جایگزینی Raquel Zimmerman برای برچسب Animale. مجموعه ای دیدم مودی پالت رنگ مخملی لهجه کرکی خز تخت و الهام را دیدم اشراف و Czars. وجود باور نکردنی بود کلید های نجومی گرایش به راست آمده از این فصل سائو پائولو باند با Alexandre Herchcovitch برای یک. او در تکمیل چرخه آماده برای پوشیدن بعید به نظر می رسد با مواد مانند تسمه و نایلون ویژگی های برای ایجاد یک پاک بانوی مانند شبح. با خنثی, رنگ سایه های قهوه ای آلو و کدو تنبل است که همه نگاه بی دردسر و ساده اما موثر چشم-catchingly با کلی جامد پررنگ نگاه کنید. او همچنین آورده جلو فلزی موضوع به تعریف توری و کت و ساخته شده طلا به قابل قبول آسان به استفاده از رنگ. به طور کلی برزیل نیاز دارد نباید دست کم گرفت با قدرتمند خود را در روند به نظر می رسد و ظالمانه زرق و برق دار, سکس زنان با هم ترکیب را ترک خواهد کرد و آنها را غیر قابل توقف.

[ad_2]