برنامه ریزی بازنشستگی: گام برای یک آینده امن

[ad_1]

بازنشستگی یک تصمیم بزرگ است. همه نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از بازنشستگی. این یک سوال ثابت شده است که هر یک از ما تا به حال از روز اول کار ما است اما اگر شما صدای برنامه ریزی بازنشستگی شما نمی خواهد که به نگرانی در. بسیاری از ما فکر می کنم که محاسبه یک مقدار برای دوران بازنشستگی ممکن است به ما یک ایده خشن به عنوان به چه مقدار خواهد ما نیاز به ذخیره.

آنلاین ماشین حساب بازنشستگی ارائه می تواند یک ابزار مفید برای ایجاد برآورد خشن. متاسفانه این ممکن است صدای خوب اما شما به احتمال زیاد به افراط کردن و یا تحت صرف منابع پولی با مقدار محاسبه شده. هزینه های غیر منتظره مانند افزایش هزینه های زندگی و هزینه های درمانی ممکن است عدم تعادل مالی خود را ایستاده و با وجود این سایت متعلق به وجوه.

با این وجود شما می تواند با تهیه یک چک لیست از چیزهایی که می تواند کمک به شما برای آماده سازی منابع مالی برای دوران بازنشستگی و نفس آه امداد. به منظور آماده سازی یک طرح بازنشستگی شما ممکن است در نظر گرفتن چند برای برنامه ریزی بهتر برای آینده است. داوطلب خدمت سربازی در زیر برخی از راهنمایی و توصیه است که می تواند کمک به شما در برنامه ریزی مالی.

1. ساختمان صندوق اضطراری: این صندوق به عنوان یک منبع مالی برای پاسخگویی به هر گونه هزینه های غیر منتظره است که شما ممکن است مجبور به مقابله با مانند پزشکی شخصی و یا هر نوع دیگر داده می شود هزینه های ناخواسته. آن را نیز می تواند مفید بستگی دارد و در صورت هر گونه تاخیر در بازنشستگی در حساب پس انداز خود را.

2. شمارش گزینه های بیمه خدمات درمانی: آن است که همیشه توصیه به گچ کردن هزینه های پزشکی خود را و چگونه شما می توانید پوشش این هزینه ها. یکی باید روشن شود که شرایط اضطراری پزشکی می تواند واقعا گران به خصوص اگر شما برنامه ای برای بازنشسته بسیار زودتر. انتخاب یک بیمه پزشکی برای کمک به شما در پوشش این هزینه ها را بدون صرف یک پنی اضافی در پایان خود را.

3. مالیات بر درآمد بازنشستگی: بسیاری از افراد بازنشسته در حالی که محاسبه هزینه های خود را فراموش کرده ام به تعداد مختلف مالیات است که آنها به احتمال زیاد به را متحمل می شوند. بهتر است آن را به مشورت با تجربه بازنشستگی مشاور برای کمک به شما را از طریق بالقوه مالیات است که شما ممکن است متحمل خود را در حقوق بازنشستگی یا تامین اجتماعی.

4. اسکن از طریق ممکن است گزینه های بازنشستگی: این همیشه یک ایده خوب به مرور از طریق گزینه های مختلف در دسترس قبل از انتخاب یکی. این فرایند اجازه می دهد تا شما را به مقایسه و انتخاب یکی که مناسب نیازهای شما.

اینها برخی از راهنمایی و توصیه است که به شما کمک در ساخت منطقی طرح بازنشستگی. برای دریافت اطلاعات بیشتر با توجه به بازنشستگی و گزینه های که ممکن است مناسب برای شما مشورت با یک مشاور متخصص در منطقه شما.

[ad_2]

Leave a Comment