بسیار شخصی من نبرد با Mini-skirt-aphobia

[ad_1]

مینی دامن. کلمه به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد به ارسال لرز پایین ستون فقرات من. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما واقعا یک تجربه آسیب زا – و من. در جوان تاثیرپذیر سن 16 ذهن و روح زخمی شدند در اکثر unsuspecting از لحظات.

در حالی که هنوز در مدرسه, من در زمان برخی از دوره های کالج. من می خواهم به صرف نیم روز من در دبیرستان و نیم در محلی وارد کالج. اگر آن را نزدیک به 10 سال پیش در این روز خاص است که در ذهن من اچ. این بود گفتار کلاس. من نشسته در صندلی انتظار برای بقیه دانش آموزان وارد کلاس را شروع کنید. Darlene, زیبا ترین زن, دانش آموز در کلاس دست پایین راه می رفت. به طور معمول او لباس پوشیدن و در داغترین hippest از لباس. که بعد از آن اتفاق افتاد به یک آبی, دامن کوتاه, کوتاه آستین بلوز سفید یک ژاکت و یک جفت ساده از آپارتمان.

او راه می رفت به یک صندلی در یک ردیف در مقابل من. پس از آن اتفاق افتاد. او به عنوان او را با قرار دادن کتاب روی میز او مداد به زمین کاهش یافته است! یک سکوت سقوط کرد بیش از کسانی که در مجاورت. او خیره شد را در مداد منجمد در ترور. هیچ یک از نقل مکان کرد. هیچ کس صحبت کرد. این بود که اگر ما همه مجسمه ها قادر به انجام هر کاری اما رعایت این فاجعه اتفاق می افتند در مقابل از ما.

این دختر زیبا را هوشمندانه لباس دختر بچه دختر همه بچه ها می خواستم و همه دختران می خواستم ایستاده بود وجود دارد قادر به عمل ناتوان از انجام ساده ترین وظایف است. همه بچه ها در این نزدیکی هست فقط منتظر ماند و تماشا تلاش برای نگه داشتن خود را از slobbering با پیش بینی. او در دامن خیلی کوتاه, من نمی بینم که چگونه او در حال رفتن به انتخاب کنید تا کسانی که مداد خود را ، هر حرکت به خم شدن و یا رسیدن به مداد را پشت او با تکان دادن سلام به همه تماشاچیان.

او شروع به خم شدن و متوقف شده است. او سعی کرد به چمباتمه زدن پایین نگه داشتن زانو های خود را با هم. او نمی تواند آن را انجام دهد. من می توانید ببینید چه چیزی این لحظه انجام شده بود به او. چهره اش قرمز شد و پس از آن شروع به محو شدن به سفید است. عرق فوران از پیشانی خود را. تنفس او شد کم عمق و از کوره در رفته. او ورود به عرصه پر در حمله وحشت. درد و رنج خود را تقریبا غیر قابل تحمل بود به تماشا. او نگه داشته و تلاش روش های مختلف به مطلق رضایت از هورمون رانده بچه ها در جمعیت, اما او نمی تواند به او برسد مداد بدون افشای خودش را به جمعیت.

پس از آنچه احساس می کردم که ساعت به ما و ابدیت به فقیر Darlene یک دختر نشسته در دو دور میز را تکان داد و خودش را از خلسه همه ما تحت و به نجات آمد گرفتن مداد را از روی زمین و قرار دادن آنها را بر روی میز. Darlene هرگز مشابه بود. او همیشه عصبی حمل و تحقیر از آن روز. باقی مانده از این ترم او متفاوت بود, ترس, ترس, گم, نشاط درخشش و اعتماد به نفس او یک بار انجام شده است. او هرگز عینک, دامن کوتاه, دوباره.

به عنوان یک شاهد به چنین درد و رنج و اندوه و درد نهفته من عمیقا. من نمی توانستم نگاه و یا حتی در نظر گرفتن پوشیدن دامن کوتاه. من متقاعد شده بود این امر تنها منجر به عذاب. سپس یک روز از سال بعد دو بسیار سمج و مصمم دوستان من چهره و غلبه بر من mini-skirt-aphobia.

دوستان من مرا متقاعد کرد که Darlene می تواند به راحتی اجتناب شود تا درد و بدبختی او آب گرفتگی شد که بعد در سخنرانی کلاس. آنها به من نشان داد که miniskirts افسانه قطعات لباس برای کسانی که حق تکنیک ها و ابزار. آنها لازم نیست که به علت نهایی رنج می برند اگر شما می دانید چگونه به پوشیدن یک.

البته من نمی جوراب ساق بلند, شورتی, دامن کوتاه, سکس عمومی, تا زمانی که من تا به حال دو مهارت تسلط – نشستن بدون دادن یک نمایش و چیدن چیزها (مانند مداد) از زمین بدون چشمک زن من پشت. من آمده اند راه طولانی از آن روز در سخنرانی کلاس. من یک مینی دامن pro در حال حاضر با سال عذاب-رایگان تجربه زیر کمربند.

من فکر می کنم ضعیف Darlene در هر حال حاضر و پس از آن و نمی تواند کمک کند اما حیف دختر فقیر. تا به حال او تنها درمان دامن کوتاه با مناسب احترام همه چیز می توانست خیلی متفاوت برای او. اگر تنها او می توانست با تسلط به مهارت های مینی دامن قبل از sauntering به کلاس آن روز که همه تروما می تواند اجتناب شده است. Miniskirts نه به مسلم گرفته شده است. در لگن از بی تجربه و یا آموزش ندیده آنها می تواند واقعا خطرناک قطعه, لباس, تنظیم پوشنده لباس برای فاجعه است.

[ad_2]