بنزین دارای یک راز کثیف و It's ساخت سرمایه گذاران ثروتمند

[ad_1]

من فقط پر از کامیون من با بنزین است. من پرداخت می شود حدود 2.60 در هر گالن است که احساس می کند برای من گران.

آن's سخت به این باور است که قیمت ها در این تابستان بود که بالاترین سطح از سال 2014. ما've تا به حال نزدیک به چهار سال از کم قیمت بنزین … یا آنچه احساس می کند کم است.

با این حال بر اساس قیمت نفت ما're پرداخت بیشتر برای بنزین در حال حاضر در یک صورت نسبی از ما در سال 2008.

کمی بیشتر. که باعث می شود من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای سرمایه گذاری.

اجازه دهید من به شما نشان می دهد …

چیزی عجیب و غریب در جریان است با بنزین

قیمت نفت باعث می شود تا فقط 45 درصد از قیمت بنزین است. بقیه مالیات (21%) پالایش هزینه ها (18%) و توزیع (16%).

اما چیزی عجیب و غریب در جریان است با قیمت بنزین. ما می توانید آن را از یک مقایسه ساده: چگونه بسیاری از گالن بنزین می توانیم با خرید یک بشکه نفت است.

در تئوری که باید نسبت't تغییر اندازه. اما چیزی است که't با قیمت بنزین. به عنوان قیمت نفت کاهش یافت و از سال 2008 تا به امروز قیمت بنزین رو گران تر نسبت به قیمت نفت است.

بنزین رو گران تر نسبت به قیمت نفت.

روغن شرکتها هستند یک انتخاب خوب امروز

قبل از 2017, قیمت نفت ساخته شده 62 درصد از هزینه های بنزین است. اما در سال 2009 آن را در زمان 50 گالن بنزین به پرداخت برای یک بشکه نفت است. با توجه به این که وجود دارد تنها 42 گالن در هر بشکه از نفت چیزی خاموش بود.

زمانی که قیمت نفت افزایش می یابد شرکتها باید یک زمان سخت گیری بنزین در سود است. که's چرا که به عنوان افزایش قیمت بنزین, مصرف کنندگان صرفه جویی در.

در سال 2009 ما شاهد بدترین مایل رانده شده از سال 2003. که نیروهای شرکتها به نگه داشتن هزینه بنزین کم, حتی در حالی که پرداخت قیمت بالا برای نفت است.

به عنوان قیمت نفت کاهش یافت و به سال 2016 شرکتها ساخته شده تا زمین با درآوردن مصرف کنندگان است. آنها شارژ بیشتر برای بنزین … ارسال به نسبت پایین و سود بالا.

غول نفت refiner والرو انرژی Corp. دیدم آن درآمد کاهش از $ 113 میلیارد دلار در سال 2008 به $ 63 میلیارد دلار در سال 2009. از سال 2013 تا 2015 به قیمت سقوط کرد Valero's درآمد از رشد 5.7 میلیارد دلار به $ 8.2 میلیارد دلار است. که 44 درصد افزایش در سود حتی به قیمت نفت سقوط از 100 دلار به 30 دلار در هر بشکه رسید.

امروز ما're دیدن چیزی مشابه اتفاق می افتد. به عنوان قیمت نفت قرارداد را از بالا اخیر از $ 66 $ 60 و پایین تر ما می توانیم انتظار برای دیدن قیمت بنزین به سمت پایین حرکت آهسته تر. این بدان معناست که شرکتها احتمالا به خوبی انجام دهد در این سال است.

و این بخش باید ادامه یابد به خوبی انجام دهد. و اخیر عقب نشینی باعث پالایش پیچیده نگاه جذاب امروز.

اگر شما می خواهید برای قرار دادن پول به کار در نفت بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم به قیمت نفت که's یک انتخاب خوب امروز.

[ad_2]