بهترین سایت دانلود فیلم خارجی معمایی 2020

فیلم ها و تلویزیون های مرتبط با فروشگاه مایکروسافت یکی از سریع ترین مکان ها برای بارگیری رایگان فیلم ها در ویندوز است. می توانید فیلم های رایگان و همچنین فیلم های پرداخت شده را از فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید . پیش از فصول جشن ، مایکروسافت همچنین کاهش قیمت زیادی در فیلم ها و سریال های قدیمی تر تلویزیون ارائه می دهد. به سادگی می توانید برنامه فیلم و تلویزیون را باز کرده و روی برگه کاوش کلیک کنید تا فیلم ها از فروشگاه مایکروسافت کشف شود . با استفاده از برنامه می توانید فیلم ها را در ویندوز خریداری و بارگیری کنید.

بازدید از فیلم ها و تلویزیون: دانلود فیلم رایگان

چند برنامه بارگیری رایگان فیلم رایگان رایگان برای کاربران ویندوز وجود دارد. برنامه های فیلم ویندوز مانند ShowBox یا Sony Crackle تعداد کمی از آنها هستند که به دانلود فیلم ها در ویندوز به صورت رایگان کمک می کنند.

همچنین بخوانید: 6 راه حل آسان برای انتقال پرونده ها بین Android و Windows

بارگیری فیلم رایگان Toos برای کاربران Mac
مشابه با ویندوز ، می توانید از روش های وب برای بارگیری فیلم یا نصب برنامه های مستقل به طور جداگانه در Mac استفاده کنید. اگر یک تماشاگر فیلم ثابت هستید که می خواهید فیلم های زیادی را بارگیری کنید ، باید به برنامه های جداگانه احتیاج داشته باشید. در اینجا چند راه حل ساده بارگیری فیلم برای Mac آورده شده است.

اپل iTunes
Apple iTunes بهترین پلتفرمی است که می توانید بدون نصب هرگونه نرم افزار شخص ثالث برای بارگیری فیلم بر روی Mac خود داشته باشید . بیشتر سریال های تلویزیونی و سینماها در iTunes پرداخت می شوند و می توانید با هزینه ای مناسب از آنها استفاده کنید. برای افراد پرداخت شده می توانید با برچسب های مختلف قیمت خریداری کرده یا اجاره کنید. در اینجا چگونه می توانید یکی را دریافت کنید.