بهترین فارکس استراتژی های معاملاتی

[ad_1]

معامله گران شده است در بحث به چه بهترین استراتژی های معاملاتی فارکس ، که بحث در این است که به احتمال زیاد برای ادامه برای بسیاری از سال آمده است. چه بسیاری از افراد هستند که به تجارت در بازار فارکس می خواهید بدانید که چه چیزی بهترین است و چگونه می تواند ما را در شناسایی آن به عنوان بهترین. من می خواهم اول از همه در نظر گرفتن آنچه یک استراتژی تجاری است که پس از آن نگاه در دو نوع مختلف و سنجش آنها را هر دو.

یک معامله در بازار فارکس استراتژی یا سیستم است که به سادگی مجموعه ای از قوانین یک معامله گر استفاده خواهد شد برای ورود, خروج و تنظیم تجارت خود را. این استراتژی ممکن است در نظر تجزیه و تحلیل بنیادی, تحلیل تکنیکال و یا کمی از هر دو. جواب که نمی شود به سادگی به دنبال در نتایج یک استراتژی بلکه به دنبال معامله گر نیز هست. روانشناسی تنها بزرگترین موضوع معامله گران در صورت هنگام انجام یک برنده و یا از دست دادن تجارت است. توانایی قادر به چوب به قوانین خود را در از دست دادن یا معامله برنده را می توان به چالش کشیدن. این به این دلیل بسیاری از معامله گران را به نوبه خود به صورت خودکار سیستم های تجاری به ضرب و شتم مسائل روانی آنها با آن مواجه هستند. تجارت خودکار با استفاده از EA منافع آن است اما این یک واقعیت ثابت شده است که در بازار هستند در واقع تصادفی که بدان معنی است که یک استراتژی کار امروز ممکن است فردا کار نمی کند.

آنچه در مورد ترکیبی از هر دو ؟

شما می تواند بهترین تحلیلگر در جهان است و هنوز هم وحشتناک یک معامله گر! چند بار که شما گرفته تجارت با تجزیه و تحلیل خود را در سر خود را و سپس خارج شد در اوایل یا نه گرفته شده تجارت در همه. یک سناریوی مشترک است با در نظر گرفتن برنامه ریزی شده تجارت از آنجا که شما نمی تواند مرتکب سپس با در نظر گرفتن تصادفی تجارت است که نبود برنامه ریزی و از دست دادن. برای تلفن های موبایل مسخره زمانی که شما خواندن این سناریو اما آن اتفاق می افتد هر روز.

تصور کنید یک سیستم که در آن شما می تواند با استفاده از تجزیه و تحلیل خود را به راه اندازی یک تجارت سپس با استفاده از یک سیستم معاملاتی به سر می برد و انجام تنظیمات خود را, بنابراین شما نمی باید روانشناسی برای مقابله با. مطمئنا این خواهد بود که بهترین سیستم تجارت در بازار فارکس. خبر خوب این است که این سیستم های تجاری هستند اما هنوز بسیاری از مردم در حال دادن آنها را دور. شما می توانید با این حال باید یک برنامه رمزی برای شما که معاملات خود را بر اساس قوانین و حذف روانشناسی. اگر شما یک سیستم است که با این نسخهها کار بر روی یک دستی پایه و اساس است اما تنها با این نسخهها کار با برخی از شرایط بازار و سپس این می تواند بهترین استراتژی معامله در بازار فارکس.

[ad_2]