بهترین هدست های بازی کدامند؟ 2021

Beyerdynamic MMX 300 به راحتی خود را به عنوان یک معیار برای هدست ها تثبیت می کند – نه به عنوان معیار. در این زمینه از تولید صدای درجه یک خود بهره می برد، که فقط با امضای V شکل سبک اما نسبتاً واضح رنگ آمیزی شده است، که می تواند کمی برخی از کاربران را نگران کند. اما این فقط یک موضوع ترجیح شخصی است. به آن یک میکروفون از بهترین‌هایی که در هدست‌های گیمینگ با آن‌ها مواجه شده‌اند، راحتی عالی، طراحی قوی – به جز آن تنظیمات ولوم آنالوگ لعنتی – و به راحتی قابل تعمیر را اضافه کنید… برای یافتن شکایات کوچک برای این کلاه باید مدت زیادی جستجو کنید. .

 

آئودزه موبیوس جانوری است که به همان اندازه که برای یادگیری پیچیده است، رام کردنش ارزشمند است. بهترین هدست گیمینگ بی حد و حصر که هدف ساده آن دانستن نحوه انجام همه کارها، بهتر از سایرین است – و موفق می شود. تطبیق پذیری مطلق آن تنها با اجرای صداهای استادانه اش مطابقت دارد، که یکی از خیره کننده ترین سیستم های فضای سازی موجود به آن اضافه شده است. بیایید با آن روبرو شویم: هدست های بازی آخرین رئیس خود را پیدا کرده اند.

 

جدای از بسته بندی و این واقعیت که دارای نام تجاری Xbox است، RIG 800LX تقریباً کاملاً مشابه RIG 800HD است . تنها تفاوت در آداپتور USB بی سیم است که کمی متفاوت است به طوری که می توان از آن با کنسول های خانواده Xbox One استفاده کرد. بنابراین ما از شما دعوت می کنیم تا برای نظر دقیق ما در مورد این هدست بازی بی سیم عالی که تمام ویژگی های ضروری برای این نوع محصول را ترکیب می کند، به تست RIG 800HD مراجعه کنید : تولید صدای قابل توجه، میکروفون خوب، راحتی و استقلال بی عیب.

 

Plantronics RIG 800 به جای اینکه مانند بسیاری از رقبای خود در عملکرد و طراحی گم شود، از ذوق خوبی برخوردار است تا کیفیت خود را بر روی مهمترین عناصر هر هدست بازی متمرکز کند  : تولید صدای قابل توجه، میکروفون خوب، راحتی و استقلال بی عیب و نقص. تا زمانی که عایق صوتی بسیار پایینی که ارائه می دهد ناراحت نشوید، یک شرط مطمئن است.

 

اولین HyperX Cloud خود را به عنوان معیاری برای هدست های بازی زیر 100 یورو معرفی کرده بود. ابر آلفا تمام سلاح ها را برای به دست گرفتن مشعل خود دارد. جدیدترین HyperX در همه موارد خوب، همه کاره و با بهره مندی از بازتولید صدایی با دقت خیره کننده (با وجود نرمی بیش از حد) یک شرط مطمئن است که اکثریت قریب به اتفاق خریداران خود را خوشحال می کند.

 

Carus (GXT 322) بازی خود را به خوبی پنهان می کند و در پشت ظاهر تهاجمی خود یک هدست برای گیمرهای کارآمد در زمینه های ضروری پنهان شده است. مطمئناً این مدلی از احتیاط یا ظرافت نیست، اما نقطه شروع بسیار خوبی برای کسانی خواهد بود که به دنبال یک همبازی بسیار مقرون به صرفه هستند.

 

Audeze Penrose یک بشقاب پرنده در بازار هدست های بازی با عملکرد صوتی خود است که اگرچه ناقص است اما فلاش هایی (عمق بیس!) را نشان می دهد که رقبای آن حتی جرات دیدن آن را ندارند. پیچیدگی استفاده، استقلال محدود و میکروفون به سختی قابل عبور آن، آن را به هدستی تبدیل کرده است که برای همه مناسب نیست. اما برای کسانی که برای آنها مناسب است، باید بسیار محبوب باشد.

 

Jabra Evolve 75 به خوبی و منصفانه هدف گذاری می کند. این هدست به لطف عملکرد صدای بسیار خوب (هم در بازتولید و ضبط و هم در جداسازی صدا)، راحتی عالی و بسیاری از ویژگی های مرتبط با آن کاملاً قرارداد خود را انجام می دهد. این کار افرادی را که به دنبال راه حلی برای گوش دادن و ارتباط برای کار، بلکه در خارج از منزل هستند، راضی می کند.