بهترین پاور بانکهای 2021

پاور بانک PowerCore Select 20000 از ظرفیت کافی برای شارژ مکرر گوشیهای همراه و تبلتها برخوردار است و باعث شده است که استفاده از آن در مسافرت بسیار ایدهآل باشد. به گونهای که بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید و خللی در کارایی آن به جود نیاید و همچنین عمر زیادی داشته باشد. پاور بانک 7800 مودم همراه شیائومی با نرخ بازده 93 درصد ساخته شده که موجب بهینهسازی کارایی این محصول در شارژ و تخلیه شارژ شده است. اگر نیازی به تامین شارژ در مسافرت داشتید، میتوانید از این پاور بانک استفاده کنید، البته به شرطی که نیازی به شارژ دستگاههایی مانند مک بوک نداشته باشید. مکان های بسیار زیادی وجود دارند که ممکن است د رآنجا شارژ گوشی شما تمام شده و نتوانید از آن استفاده کنید، مثلا در عروسی ها و جشن های بزرگ، که می خواهید از خودتان و دیگران عکس و فیلم داشته باشید تا به عنوان یادگاری از آن مراسم خاص باقی بماند، اگر یک پاور بانک به همراه خود نداشته باشید شارژ گوشی شما به سرعت تمام خواهد شد و با مشکل رو به رو می شوید.

پاور بانک 10000 شارژر همراه باسئوس دارای نمایشگر LED دایره ای شکل است که برای نشان دادن میزان شارژ باقی مانده، جریان و ولتاژ است که به مدیریت هرچه بهتر شارژ کمک می کند. جای تعجب نیست که این میزان، بسیار بهتر از پاور بانکهای هم رده عمل میکند و حتی شما قیمت پایینتری نیز برای این محصول میپردازید. اگر شما هم حجم زیادی از اطلاعات را بر روی رایانه خود در اختیار دارید و می خواهید از تمام فعالیت های اجرایی خود یک پشتیبان تهیه کنید و به یک فضای ذخیره سازی مناسب نیاز داریم، انواع هارد اکسترنال سیلیکون پاور برای شما مناسب است. همچنین این محصول دارای یک پایه متحرک بوده که دو آهنربا روی آن قرار دارد و بر روی سطوح آهنی میتواند به راحتی بچسبد و قابلیت نصب بروی پایه دوربین عکاسی را نیز دارد. در بررسیها متوجه شویم که پورت شارژ شده برای نوت ۸ سامسونگ با ولتاژ ۹ ولت و آیپد اپل با ۵.۱ ولت، بهترین نتیجه را داشته است.

پاور بانک Zmi 7800
این محصول از یک جفت پورت USB-A برای شارژ سریع همزمان استفاده میکند و فاقد پورت USB-C برای شارژ مک بوک و سایر دستگاههای مانند خودش است. در لبهی بالایی این محصول دو پورت USB-A برای خروجی و یک درگاه میکرو USB برای شارژ باتری تعبیه شده است. پاور بانک PowerCore Select 20000 دارای دو پورت USB-A است که شارژ سریع را در فاکتورهای مختلف ارائه میکند. این روند مشابه استاندارد سریع کوالکام۲.۰ عمل میکند. هنگام شارژ خود باتری نیز میتوانید از آداپتور Quick Sharge 3.0 کوالکام و همچنین Power IQ 2.0 برای تغییر ولتاژ و شارژ سریع استفاده کنید. شما بهطور بالقوه میتوانید آن را در جیب خود حمل کرده و بهراحتی در مسافرت یا مواقعی که تایم زیادی را در بیرون هستید، استفاده کنید. البته شما از طریق یک کابل لایتنینگ نیز میتوانید گوشیهای آیفون را شارژ کنید.

با این حال ، خبر بد این است که کابل های بلند که بعضی اوقات ممکن است طول آنها ۶ الی ۸ برابر طول کابل شارژ های کوتاه باشند مقاومتی به میزان ۸ برابر مقاومت یک کابل کوتاه را دارند. چون مثلا ولتاژی که لپتاپ نیاز دارد با ولتاژ گوشی متفاوت است و هر دو نمیتوانند از یک پورت یا یک کابل یکسان تغذیه شوند. پاور بانک PowerCore Select 20000 محصول ارزشمندی است که ظرفیت شارژ بسیار بالایی را در کنار ابعاد و وزن پایین ارائه میکند. معمولا پاور بانکهای موجود در بازار چنین شرایطی دارند که در کنار داشتن ظرفیت بالا، ابعاد و اندازهی بزرگی دارند و بههمین دلیل قابلیت حمل پایینی دارند. در واقع این پاوربانک برای گوشی های آیفونی که از مگ سیف پشتیبانی میکنند طراحی شده که فعلا فقط آیفون 12 ها را شامل میشود.

پاور بانک زولتریکس
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پاور بانک 30000 تسکو لطفا به بازدید از وب سایت ما.