به همین دلیل سرمایه گذاری مهم است

[ad_1]

سرمایه گذاری تبدیل شده است به طور فزاینده مهم در طول سال به عنوان آینده از مزایای تامین اجتماعی می شود ناشناخته است.

مردم می خواهید تا مطمئن شویم که آینده خود را و آنها می دانند که اگر آنها بسته به مزایای امنیتی اجتماعی و در برخی موارد برنامه های بازنشستگی که آنها ممکن است در بیداری بی ادب زمانی که آنها دیگر توانایی به دست آوردن یک درآمد ثابت است. سرمایه گذاری پاسخ به گمنام از آینده است.

شما ممکن است صرفه جویی در پول در حساب پس انداز بهره در طول سال. در حال حاضر شما می خواهید برای دیدن که پول رشد در یک سرعت سریع تر. شاید شما به ارث برده پول و یا متوجه برخی دیگر از نوع ثروت باد آورده و شما نیاز به یک راه برای اطمینان که پول رشد می کنند. دوباره سرمایه گذاری پاسخ است.

سرمایه گذاری نیز راهی برای رسیدن به چیزهایی که شما می خواهید مانند یک خانه جدید یک کالج آموزش و پرورش برای فرزندان خود و یا گران ‘،’ البته اهداف مالی خود را تعیین خواهد کرد که چه نوع سرمایه گذاری شما انجام دهد.

اگر شما می خواهید و یا نیاز به مقدار زیادی از پول سریع, شما خواهد بود بیشتر علاقه مند هستند در معرض خطر بالاتر سرمایه گذاری است که شما را به یک بزرگتر در یک مقدار کوتاه از زمان. اگر شما در حال صرفه جویی برای چیزی که در آینده ای دور ، مانند بازنشستگی شما می خواهید به امن تر سرمایه گذاری که رشد بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

هدف کلی در سرمایه گذاری برای ایجاد ثروت و امنیت بیش از یک دوره از زمان. مهم است به یاد داشته باشید که شما همیشه نمی خواهد بود قادر به کسب درآمد… شما در نهایت می خواهید به بازنشسته.

شما همچنین می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی سیستم تامین اجتماعی برای انجام آنچه شما انتظار آن را به انجام. به عنوان ما را دیده اند با انرون شما نیز نمی تواند لزوما بستگی به خود شرکت طرح بازنشستگی یا نه. پس دوباره سرمایه گذاری کلید خود را به بیمه مالی خود در آینده, اما شما باید به سرمایه گذاری های هوشمند!

بسیاری از مردم می خواهم به در تکیه 401K و سرمایه گذاری های دیگر به مکمل بازنشستگی خود پس انداز. این تمرین خوبی است چرا که امنیت اجتماعی ممکن است وجود داشته باشد پس از سال 2029. آن است که هرگز به اوایل شروع به سرمایه گذاری در سهام و اوراق قرضه خود را. با این حال بسیار مهم است به صحبت کردن با یک مشاور واجد شرایط مالی قبل از صرف هر گونه پول سرمایه گذاری.

بنابراین برای تماس با یک مشاور مالی مانند واجد شرایط سهام کارگزار و بحث در مورد آینده مالی خود را با آنها.

[ad_2]

Leave a Comment