بودجه چشم انداز Blockchain شروع یو پی اس در هند

[ad_1]

Blockchain زاییده افکار از ناشناس موسس/s برای اولین بار در جهان crypto-بیت کوین ساتوشی ناکاموتو است که اغلب به عنوان “ستون فقرات اینترنت جدید”. در ابتدا conceptualised در سال 2008 برای بیت کوین blockchain پیدا کرده است استفاده از آن در چندین زمینه های دیگر.

چه BLOCKCHAIN?

Blockchain باز است و توزیع لجر که می تواند رکورد معاملات بین دو طرف در یک قابل اثبات و دائمی. پس از ثبت معامله داده ها تغییر نمی باشد عطف به ماسبق بدون تغییر پس از آن تمام بلوک. این همچنین اجازه می دهد تا کاربران به منظور بررسی و حسابرسی معاملات بدون حد هزینه.

Blockchain است به طور مداوم لیست در حال رشد از سوابق مرتبط و امن با استفاده از رمزنگاری (کدهای مخفی است که جلوگیری از اشخاص ثالث و یا عمومی از خواندن این معامله داده ها) جایی که هر بلوک شامل زمان و معامله اطلاعات مدیریت نظیر به نظیر P2P (کاربر به کاربر) شبکه.

فرد درخواست یک معامله مربوط به رمزنگاری ارز, ثبت, قرارداد, و یا اطلاعات دیگر → درخواست معامله پخش است به یک P2P شبکه متشکل از کامپیوتر شناخته شده به عنوان گره → شبکه ای از گره های تایید معامله و وضعیت کاربر با استفاده از الگوریتم های شناخته شده ← تایید معامله است همراه با معاملات دیگر برای ایجاد یک بلوک جدید و یا داده های معین ← بلوک های جدید است و سپس اضافه شده به موجود blockchain در راه است که دائمی است و عملكرد → معامله کامل است.

نقطه به یاد داشته باشید در اینجا این است که داده های معامله هیچ شکل فیزیکی موجود تنها بر روی شبکه است و هیچ ارزش ذاتی به اشخاص ثالث.

کاملا به سادگی, blockchain است مستقل موفق به طور منظم و آشتی دیجیتال لجر که می تواند رکورد نه تنها معاملات مالی, اما همه چیز ارزش دارد. Blockchain را قادر می سازد ارز از ارزش و بدون هر گونه متمرکز واسطه گری توسط داوران از پول و اطلاعات است. آن است که یک نوع از خود حسابرسی لجر که آشتی خود را هر 10 دقیقه.

استفاده بیش از متمرکز پایگاه های داده:

متمرکز داده ها قابل کنترل است و از این رو که داده است در معرض ابتلا به دستکاری و سرقت است. از سوی دیگر در یک blockchain وجود دارد متمرکز نقاط آسیب پذیری برای اطلاعات هک شده و خراب شده. به دلیل ذخیره سازی بلوک های یکسان اطلاعات در سراسر شبکه از blockchain, آن را نمی توان توسط یک نهاد هیچ نقطه شکست و از این رو نمی توان اصلاح عطف به ماسبق. هر چیزی که اتفاق می افتد در یک blockchain یک تابع از این شبکه به عنوان یک کل.

بیشتر blockchain کاهش تات از فرآیندهای و از آنجا که در حال توزیع آن باعث می شود داده های شفاف برای همه درگیر. Blockchain فن آوری می تواند کمک کند حتی فرآیندهای سنتی سریعتر و دقیق تر و امن در حالی که به شدت کاهش هزینه های درگیر در مدیریت پایگاه داده.

تنها گزارش مشکلات در blockchain تکنولوژی شده اند با توجه به خطاهای انسانی و نیت بد و نه به خاطر هر گونه نقص در تکنولوژی.

برنامه های کاربردی از MIT MEDIA LAB در هند:

توزیع طبیعت blockchain باعث می شود هر چیزی را بر اساس آن بیشتر مقرون به صرفه و کارآمد و امن. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقاء بسیاری از اقتصادی و اجتماعی سیستم های مانند:

من. بانکی:

اگر نه همه, بانکداری, سیستم های ساخته شده در اطراف متمرکز پایگاه های داده. هزینه های نیروی کار و خطرات ناشی از تقلب درگیر در آشتی و پردازش میلیاردها دلار از معاملات یک چالش است که صنعت بانکداری و حتی پس از تا gradations قادر نبوده است به آدرس. موفقیت جهانی بیت کوین و دیگر رمزنگاری ارز نشان داده است سیستم بانکی چگونه سودمند فناوری blockchain می شود وقتی که می آید به کاهش بانکداری آنلاین تقلب.

Blockchain می تواند ارائه راه حل نهایی برای حل هزینه های درگیر در KYC تایید علت سعی و کوشش و اعتباری اختصاصی اجازه می دهد مستقل KYC تایید سعی و کوشش به دلیل گزارش و تاریخ اعتبار از یک فرد یا یک شرکت انجام شده توسط یک نهاد به تواند توسط هر سازمان است. این نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقابله با پول شویی.

Blockchain همچنین می توانید پاکسازی و شهرک سازی سریع تر و کمتر گران و حتی امن تر از آن در حال حاضر است.

بسیاری از بانک ها در حال حاضر سرمایه گذاری مقدار زیادی در تحقیقات مربوط به مهاجرت از سیستم های بانکی خود به Blockchain شبکه.

ii. رکورد نگه داشتن در ثبت خواص:

ارتکاب ملک تقلب و استفاده از پول برای فروش-خرید از خواص می تواند به شدت کاهش می یابد اگر سیستم موجود به روز رسانی شده است به blockchain و یا یک تکنولوژی مشابه است. آندرا پرادش دولت گره خورده است تا با یک کرون راه اندازی, Chromaway برای ساخت یک blockchain مبتنی بر مالکیت زمین, سیستم, برای از بین بردن زمین تقلب و فساد است.

iii. مدیریت داده ها در بخش عمومی:

شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد ایمنی و امنیت Aadhaar پایگاه داده و ترس از نظارت است. Blockhain می تواند از بین بردن این خطرات و همچنین توان مورد استفاده برای ذخیره اطلاعات مربوط به تولد, مرگ, ثبت نام رای دهندگان صدور پان کارت و گواهینامه رانندگی مالکیت وسایل نقلیه دادگاه پلیس شکایت ، افراد و اشخاص دیگر را به خود داده است که متعلق آنها است.

iv. بازار سهام تجارت:

Blockchain می تواند به کاهش خطرات ناشی از تقلب و خطاهای عملیاتی در معاملات بازار سهام. فراموش نکنید که در اینجا معاملات را تبدیل به تقریبا آنی است. NASDAQ و استرالیا اوراق بهادار در حال حاضر در حال کاوش در blockchain برای کاهش هزینه و بهبود بهره وری.

v. ابر ذخیره سازی:

Blockchain را فراهم می کند امنیت داده نمی گم شدن و یا خراب شده.

vi. زنجیره تامین:

Blockchain ایجاد یک مشترک امن رکورد از جریان اطلاعات برای شبکه زنجیره تامین. آن را قادر می سازد تا سریع تر permissioned و auditable B2B تعاملات بین خریداران و فروشندگان و ارائه دهندگان تدارکات. مشترک نسخه از برنامه بهبود زنجیره تامین بهره وری بهتر چند حزب همکاری و کارآمد قطعنامه در مورد اختلافات.

vii. بهداشت و درمان:

Blockchain کمک می کند در مقابله با مسائل مربوط به داروهای تقلبی توسط ردیابی هر معامله بین مواد مخدر تولید کنندگان و عمده فروشان داروسازان و بیماران. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود و اعتبار پرونده سلامت بر های اساس برای درمان بهتر.

viii. مالکیت معنوی:

Blockchain می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کاتالوگ و فروشگاه های معنوی خواص دیجیتالی شیوه ای امن. این پتانسیل برای حل این مشکل از احراز مالکیت معنوی خواص و اجازه می دهد صاحبان برای دیدن است که با استفاده از کار خود را.

ix. توزیع موسیقی:

شبیه به مالکیت معنوی نوازندگان می توانید کاتالوگ و فروشگاه موسیقی خود را در یک دیجیتالی شیوه ای امن و پرداخت می شود به عنوان و هنگامی که موسیقی خریداری شده است / بازی های برگزار شده. علاوه بر این همکاری و صدور مجوز نیز تبدیل شدن به کارآمد تر. از آن خواهد شد کار بر روی مفهوم نظیر به نظیر به اشتراک گذاری موسیقی که در آن حقوق مالکیت معنوی نوازندگان محافظت شده و به آنها پرداخت می شود برای کار سخت خود را.

x. شبکه های اجتماعی:

Blockchain می توانید شبکه های اجتماعی بیشتر خصوصی و سودآور برای کاربران است. آن می تواند کمک به کاربران در شبکه های اجتماعی وب سایت ها و برنامه های تصمیم گیری است که داده های در دسترس برای اشخاص ثالث به مشاهده و استفاده است و برای آن پرداخت می شود. آیا می شود که سرگرم کننده ؟ این یک رویا نیست بلکه یک واقعیت با ابسیدین مسنجر.

xi. زمان واقعی ادغام خودرو:

تصور کنید که خود مدیریت زمان واقعی سوار به اشتراک گذاری برنامه به عنوان یک جایگزین برای Ola و Uber که در آن رانندگان دریافت پاداش برای ارائه به اشتراک گذاشته شده ، لا Zooz’, اسرائیل بر راه اندازی است که در آن مرحله تست است و انتظار ظهور به عنوان یک جایگزین ارزان تر برای بارگذاری در سطح جهان است.

درک blockchain در میان مردم تا حد بسیار زیادی محدود به bitcoins. اما در یک دوره زمانی که هند شاهد راه حل های نوآورانه با استفاده از فن آوری برای مشکلات ساختاری blockchain باز درب برای شروع یو پی اس و کسب و کارهای کوچک به تدبیر و اتخاذ بلوک های زنجیره ای راه حل های مبتنی بر. اگر شما روبرو هستند سیستمیک و یا مشکلات ساختاری در کسب و کار خود و این امر می تواند عاقلانه برای دیدن اگر یک blockchain بر اساس راه حل امکان پذیر است. پس از همه روزی از نو!

بدهی (وام کسب و کار) و خصوصی سرمایه گذاری سهام گزینه های در دسترس هستند برای شروع یو پی اس کار در Blockchain مفاهیم.

[ad_2]