بیتکوین چیست و آن را یک سرمایه گذاری خوب?

[ad_1]

بیت کوین (BTC) یک نوع جدید از ارز دیجیتال-با کلیدهای رمزنگاری-که غیر متمرکز به یک شبکه ای از رایانه های مورد استفاده توسط کاربران و معدن در سراسر جهان است و نه کنترل شده توسط یک سازمان یا دولت. این اولین دیجیتال cryptocurrency که به دست آورده عمومی,'s توجه و قابل قبول است توسط تعداد فزاینده ای از بازرگانان. مانند ارزهای دیگر کاربران می توانند با استفاده از پول دیجیتال به خرید کالا و خدمات آنلاین و همچنین در برخی از فروشگاه های فیزیکی است که قبول آن را به عنوان یک شکل از پرداخت. ارز معامله گران همچنین می توانید تجارت بیت کوین بیت کوین مبادلات.

مختلفی وجود دارد که عمده تفاوت بین بیت کوین و ارزهای سنتی (به عنوان مثال دلار):

  1. بیت کوین ندارد اقتدار متمرکز و یا پاکسازی خانه (به عنوان مثال دولت, بانک مرکزی, مستر کارت یا ویزا شبکه). همکار به همکار شبکه پرداخت موفق توسط کاربران و معدن در سراسر جهان است. ارز توسط ناشناس منتقل شده به طور مستقیم بین کاربران از طریق اینترنت بدون رفتن را از طریق یک پاکسازی خانه. این به این معنی است که هزینه های معامله بسیار پایین تر است.
  2. بیت کوین ایجاد شده است از طریق یک فرآیند به نام “استخراج بیت کوین”. کارگران معدن در سراسر جهان با استفاده از نرم افزار استخراج و رایانه به حل پیچیده bitcoin الگوریتم و به تصویب معاملات بیتکوین. آنها تعلق می گیرد با هزینه های معامله و جدید بیت کوین تولید شده از حل Bitcoin الگوریتم.
  3. وجود دارد یک مقدار محدود از بیت کوین در گردش است. با توجه به Blockchain وجود دارد در مورد 12.1 میلیون در گردش به عنوان Dec. 20, 2013. مشکل به معدن Bitcoins (حل الگوریتم) سخت تر می شود به عنوان Bitcoins بیشتر تولید می شود و حداکثر مقدار در گردش در پوش 21 میلیون. حد را نمی توان تا حدود سال 2140. این باعث می شود Bitcoins با ارزش تر همانطور که بیشتر مردم از آنها استفاده کنید.
  4. عمومی لجر به نام 'Blockchain' ثبت تمام معاملات بیتکوین را نشان می دهد و هر بیت کوین صاحب's مربوطه منابع. هر کسی می تواند دسترسی عمومی لجر به منظور بررسی معاملات. این باعث می شود که ارز دیجیتال شفاف تر و قابل پیش بینی است. از همه مهمتر شفافیت مانع از تقلب و صرف از همان Bitcoins.
  5. پول دیجیتالی را می توان به دست آورد از طریق استخراج بیت کوین یا بیت کوین مبادلات.
  6. این ارز دیجیتال پذیرفته شده است و توسط تعداد محدودی از تجار بر روی وب و در برخی از آجر و ملات و خرده فروشان.
  7. کیف پول بیتکوین (شبیه به حساب پی پال) استفاده می شود برای ذخیره سازی Bitcoins, کلیدهای خصوصی و عمومی آدرس و همچنین به صورت ناشناس انتقال بیت کوین بین کاربران است.
  8. Bitcoins هستند و نه بیمه هستند و نه حفاظت شده توسط سازمان های دولتی. از این رو آنها نمی تواند بازیافت شود اگر کلید های مخفی به سرقت رفته توسط یک هکر و یا از دست رفته به شکست دیسک سخت و یا با توجه به بسته شدن یک بیت کوین ارز. اگر راز و کلید های از دست رفته همراه Bitcoins نمی تواند به بهبود خواهد بود و از گردش خون. به این لینک مراجعه کنید برای پرسش و پاسخ در Bitcoins.

من باور دارم که بیت کوین به دست آورید بیشتر پذیرش از آنجا که کاربران می توانند ناشناس باقی می ماند در حالی که خرید کالا و خدمات, آنلاین, معاملات هزینه بسیار پایین تر نسبت به پرداخت کارت اعتباری شبکه; عمومی لجر در دسترس است توسط هر کسی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از تقلب; به عرضه ارز در پوش 21 میلیون و پرداخت شبکه توسط کاربران و معدن به جای یک قدرت مرکزی.

اما من فکر نمی کنم که این یک سرمایه گذاری بزرگ خودرو به دلیل آن است که بسیار فرار است و بسیار پایدار است. برای مثال قیمت bitcoin رشد از حدود 14 به اوج 1200 $ دلار در این سال قبل از انداختن به $ 632 هر BTC در زمان نوشتن.

بیت کوین رسید در این سال به دلیل سرمایه گذاران این باورند که ارز به دست آوردن پذیرش گسترده تر و که این امر افزایش در قیمت می باشد. ارز سقوط 50 درصد در ماه دسامبر به دلیل BTC چین (چین's بزرگترین Bitcoin اپراتور) اعلام کرد که دیگر نمی تواند قبول سپرده های جدید با توجه به مقررات دولت. و با توجه به بلومبرگ چینی بانک مرکزی منع موسسات مالی و پرداخت شرکت های از دست زدن به معاملات بیتکوین.

بیت کوین به احتمال زیاد خواهد شد به دست آوردن بیشتر پذیرش عمومی بیش از زمان, اما قیمت آن بسیار فرار و بسیار حساس به اخبار-مانند دولت مقررات و محدودیت های است که می تواند تاثیر منفی ارز.

بنابراین من نمی نشان می دهد سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بیت کوین مگر اینکه آنها خریداری شده در کمتر از $ 10 دلار در هر BTC چرا که این امر اجازه می دهد برای بسیار بزرگتر حاشیه ایمنی .

در غیر این صورت من معتقدم که این خیلی بهتر است به سرمایه گذاری در سهام که باید قوی اصول و همچنین به عنوان کسب و کار بزرگ چشم انداز و مدیریت تیم به دلیل اساسی شرکت ها به ارزش های ذاتی و قابل پیش بینی تر.

افشا: ویکتور لیانگ به هیچ موقعیت خود را در Bitcoins و هیچ برنامه ای برای تغییر موقعیت خود را در 72 ساعت.

[ad_2]