بیتکوین چیست و چرا است Cryptocurrency بسیار محبوب است ؟

[ad_1]

بیت کوین شده است کلمه وزوز در مالی در فضا. به عنوان یک ماده در واقع بیت کوین منفجر شده صحنه در چند سال گذشته و بسیاری از مردم و بسیاری از شرکت های بزرگ در حال حاضر پریدن از روی بیت کوین یا cryptocurrency ارابه موسیقی تمایل یک قطعه از عمل.

مردم کل جدید به cryptocurrency فضا دائما در حال پرسیدن این سوال; “بیتکوین چیست واقعا؟”

خوب, برای شروع, بیت کوین است که در واقع یک پول دیجیتال است که می افتد خارج از کنترل هر دولت فدرال آن را در سراسر جهان استفاده می شود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید چیزهایی مانند مواد غذایی و نوشیدنی خود را املاک و مستغلات, خودرو و چیزهای دیگر.

چرا بیت کوین اینقدر مهم است ؟

بیت کوین نیست مستعد ابتلا به چیزهایی مانند کنترل دولتی و نوسانات در ارز خارجی است. بیت کوین با حمایت کامل ایمان (شما) فرد و آن را به شدت همکار به همکار.

این به این معنی هر کسی کامل معاملات با بیت کوین اولین چیزی که آنها متوجه است که آن را بسیار ارزان تر به استفاده از تلاش برای ارسال پول از بانک به بانک و یا استفاده از هر گونه خدمات دیگر وجود دارد که نیاز به ارسال و دریافت پول در سطح بین المللی.

برای مثال اگر من می خواستم به ارسال پول به اجازه دهید می گویند چین یا ژاپن من باید متحمل هزینه از یک بانک و آن را به ساعت ها یا حتی روزها که برای هزینه این پول برای دریافت وجود دارد.

اگر من با استفاده از بیت کوین من می توانید آن را به راحتی از کیف پول یا تلفن همراه و یا کامپیوتر بلافاصله و بدون هر یک از این هزینه ها. اگر من می خواستم به ارسال به عنوان مثال طلا و نقره آن نیاز به بسیاری از نگهبانان آن را مقدار زیادی از زمان و پول زیادی به حرکت شمش از نقطه به نقطه. بیت کوین می توانید آن را دوباره با لمس یک انگشت.

چرا مردم می خواهم به استفاده از بیت کوین?

دلیل اصلی این است که چرا بیت کوین پاسخ به این بی ثبات دولت ها و موقعیت هایی که در آن پول است و دیگر به عنوان با ارزش آن استفاده می شود. پول است که ما در حال حاضر; کاغذ فیات ارز که در کیف پول ما بی ارزش است و یک سال از هم اکنون آن را به ارزش حتی کمتر است.

ما حتی دیدن عمده شرکت های نشان دادن علاقه به فناوری blockchain. چند هفته پیش یک نظرسنجی رفت و به یک تعداد انگشت شماری از مشتریان آمازون اینکه آیا یا نه آنها خواهد بود علاقه مند به استفاده از یک cryptocurrency اگر آمازون ایجاد یک. نتایج حاصل از آن نشان داد که بسیاری از آنها بسیار علاقه مند است. استارباکس حتی مورد اشاره با استفاده از یک blockchain نرم افزار تلفن همراه. خارج شده است و حتی برای یک ثبت اختراع در یک “هوشمند بسته” است که استفاده از فناوری blockchain برای پیگیری و اعتبار بسته است.

در طول زندگی ما دیده ایم بسیاری از تغییرات را از راه ما فروشگاه راه ما به تماشای فیلم راه ما گوش دادن به موسیقی, خواندن کتاب, خرید اتومبیل, نگاه, برای, خانه, در حال حاضر چگونه ما صرف پول و بانکداری است. Cryptocurrency است که در اینجا به ماندن بگیرید. اگر شما در حال حاضر از آن زمان برای هر کسی که به طور کامل مطالعه cryptocurrency و یاد بگیرند که چگونه به استفاده کامل از این روند است که رفتن به ادامه رشد در طول زمان است.

[ad_2]