بیتکوین چیست و چرا مردم مراقبت ؟

[ad_1]

بیت کوین یک نام تجاری جدید نوع از سرمایه و یا ارز. آن را شبیه به دلار یورو یا پزوی به جز آن است که کنترل هر شرکت و یا دولت است.

به جای اینکه دستکاری شده توسط یک واحد بیت کوین یک غیر متمرکز نظیر به نظیر ارز به این معنی است که در آن زندگی می کند بر روی کامپیوتر از هر کس که با آن کار می کند. (همان اینترنت است.) داده است که آن را غیر متمرکز, هیچ کس نمی تواند فاسد با بازار آزاد بیشتر bitcoins به گردش خون و وجود دیوار-خیابان banker پوشش یک جیب ایستاده در مرکز هر سفارش.

قدرت پردازش از بیت کوین هستند که معاملات اتفاق می افتد تقریبا بلافاصله و نیازی به هزینه معامله– مگر اینکه فرد شروع به معامله و تصمیم می گیرد به یک پرداخت. شما ببینید پس هیچ کس دخالت در شبکه بیت کوین وجود دارد رایانه در سراسر این سیاره است که کمک به تایید هر معامله ای که اتفاق می افتد– این فرایند است که به نام “معدن.”.

بنابراین به عنوان به incentivise این “کارگران معدن” برای کمک به تصدیق تمام معاملات شبکه بیت کوین کمک های مالی bitcoins به کارگران معدن گهگاه. فعلا 25 بیت کوین پاداش در فرم از سیستم قرعه کشی در مورد هر 10 دقیقه. برنامه پشت بیت کوین می پردازد با این قرعه کشی و آن را به طور کامل منبع باز بنابراین هر کس می تواند آن را ببینید.

که نرخ ریالی اعطا خواهد نصف به 12.5 در سال 2017 و پس از آن در نیمه قطع و دوباره هر 4 سال تا آخر بیت کوین پاداش در 2140. پس از آن وجود خواهد داشت و در مجموع 21 میلیون بیت کوین در اطراف و که در آن است– به هیچ وجه بیشتر از همیشه خواهد بود ایجاد شده است. بر اساس در حال حاضر نرخ ارز وجود دارد بیش از $1.4 میلیارد ریالی در بازار است.

راه معاملات بیت کوین کار بسیار اساسی است هر کس یک کیف پول بیت کوینی که استفاده از آنها برای ارسال و به دست آوردن پول. این کیف پول از یک رشته ساده از حروف و اعداد, کمک, که, کیف, کاملا محرمانه مگر اینکه فرد بخواهد به پیوند خود را با آن است. خصوصی ذات بیت کوین معاملات باعث شده است که از آن استفاده می شود برای انواع فعالیت های غیر قانونی.

در حالی که ممنوع خرید ممکن است رخ دهد وجود دارد هزاران نفر از موسسات و برنامه های اقتصاد در سراسر این سیاره است که تشخیص بیت کوین.

بیت کوین ابتدا طراحی شده بود توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2008 و اولین بیت کوین معامله اتفاق افتاده در سال 2009. اگر شما تا به حال در واقع سرمایه گذاری در فقط چند صد دلار در بیت کوین هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شد این امر می تواند به ارزش میلیون ها نفر این روزها. دقیقا چه هستند شما در حال انتظار برای رفتن توانید Bitcoins خود را!

[ad_2]