بیت کوین در مقابل Goldcoin

[ad_1]

بیت کوین پولی … نیروانا ؟

اگر شما don't می دانم که چه بیت کوین انجام کمی تحقیق در اینترنت و شما مقدار زیادی … اما داستان کوتاه است که بیت کوین ایجاد شد به عنوان یک رسانه از ارز بدون بانک مرکزی یا بانک از موضوع درگیر بودن. علاوه بر این معاملات بیتکوین قرار است خصوصی شود که ناشناس است. ترین, جالب, Bitcoins هیچ دنیای واقعی وجود آنها وجود داشته باشد تنها در نرم افزار کامپیوتر به عنوان یک نوع از واقعیت مجازی است.

ایده کلی این است که بیت کوین در حال 'استخراج' … جالب ترم اینجا … با حل یک سخت دشوار فرمول های ریاضی -بیشتر به عنوان مشکل بیشتر Bitcoins 'استخراج' به وجود; دوباره جالب – بر روی یک کامپیوتر. پس از ایجاد جدید بیت کوین قرار داده و به الکترونیکی 'کیف پول'. پس از آن ممکن است به تجارت واقعی کالا یا فیات ارز برای بیت کوین و … و بالعکس. علاوه بر این که هیچ مرکزی صادر کننده از Bitcoins, آن است که همه بسیار توزیع شده در نتیجه مقاوم بودن 'موفق' توسط سازمان.

به طور طبیعی طرفداران بیتکوین کسانی که بهره مندی از رشد بیت کوین اصرار دارند و نه با صدای بلند که ', مطمئن, بیت کوین, پول,' … و نه تنها که اما 'این پول تا کنون پول از آینده', و غیره … خوب طرفداران فیات فریاد فقط به عنوان با صدای بلند که پول کاغذی پول است … و همه ما می دانیم که فیات کاغذ است نه پول هر وسیله به عنوان آن را فاقد ویژگی های مهم از پول واقعی است. سوال بعد این است که آیا بیت کوین حتی واجد شرایط به عنوان پول … هرگز به ذهن این که پول از آینده و یا پول بهترین تا کنون.

برای پیدا کردن let's نگاهی به ویژگی هایی که تعریف پول و ببینید اگر بیت کوین واجد شرایط. سه ویژگی ضروری از پول هستند.

1) پول پایدار ذخیره ارزش ترین ویژگی ضروری که بدون ثبات ارزش تابع numeraire یا واحد اندازه گیری ارزش مواجه شد.

2) پول numeraire واحد از حساب.

3) پول متوسط نرخ ارز … اما چیزهای دیگر نیز می تواند تحقق این تابع ie مستقیم داد و ستد کالا را 'تور خارج' کالا رد و بدل شده. همچنین 'تجارت کالا' (chits) است که ارزش به طور موقت و در نهایت تبادل متقابل اعتباری; یعنی توری کردن مقدار وعده های انجام تبادل لوایح یا IOU's.

در مقایسه با فیات بیت کوین انجام نمی دهد بیش از حد به شدت به عنوان یک وسیله مبادله است. فیات است که تنها پذیرفته شده در دامنه جغرافیایی آن صادر کننده. دلار در اروپا ، بیت کوین پذیرفته شده بین المللی است. از سوی دیگر تعداد بسیار کمی از خرده فروشان در حال حاضر به پذیرفتن پرداخت با بیت کوین. مگر اینکه پذیرش رشد هندسی فیات برنده … اگر چه در هزینه مبادله بین کشورها.

اولین شرط این است که بسیاری سخت تر; پول باید پایدار فروشگاه از ارزش … در حال حاضر بیت کوین رفته از یک 'ارزش' از $ 3.00 به حدود 1000 $ در فقط چند سال. این است که در مورد به عنوان به دور از یک 'پایدار فروشگاه از ارزش'; به عنوان شما می توانید! چنین سود یک مثال کامل از بازار مسکن رونق … مانند پیاز گل لاله هلندی یا junior شرکت های استخراج معدن یا Nortel سهام.

البته فیات نتواند در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان مثال دلار آمریکا 'اصلی' فیات از دست داده است بیش از 95 درصد از ارزش خود را در چند دهه … نه حکم و نه بیت کوین واجد شرایط در مهم ترین اندازه گیری از پول; ظرفیت برای ذخیره ارزش و حفظ ارزش از طریق زمان. پول واقعی است که طلا نشان داده است که توانایی به نگه داشتن ارزش نه فقط برای قرن ها, اما برای میلیون. نه حکم و نه بیت کوین است و این مهم ظرفیت … هر دو شکست به عنوان پول.

در نهایت ما به ویژگی دوم که از بودن numeraire. در حال حاضر این واقعا جالب است و ما می توانید ببینید که چرا هر دو بیت کوین و فیات شکست به عنوان پول به دنبال نزدیک در سوال از 'numeraire'. Numeraire اشاره به استفاده از پول نه تنها ذخیره ارزش اما به یک معنا و اندازه گیری و یا مقایسه ارزش. در اتریش اقتصاد آن در نظر گرفته شده است غیر ممکن است در واقع به اندازه گیری ارزش; بعد از همه, ارزش ساکن تنها در آگاهی انسان و … چگونه می تواند هر چیزی را در آگاهی و در واقع توان اندازه گیری کرد ؟ با این وجود از طریق اصل Mengerian بازار اقدام است که تعامل بین پیشنهاد و ارائه قیمت های بازار می توان به تاسیس … اگر تنها لحظه ای … و این قیمت در بازار است که در شرایط numeraire بیشتر قابل عرضه در بازار خوب است که پول است.

پس چگونه ما در ایجاد ارزش فیات …? از طریق مفهوم 'قدرت خرید' … است که ارزش فیات مصمم است با آنچه در آن می تواند معامله برای … یک اصطلاح 'سبد کالا'. اما خود را به وضوح نشان میدهد که فیات هیچ ارزش خود را به جای مقدار جریان از ارزش کالا و خدمات ممکن است معامله می شود. علیت جریان از کالاهای 'خرید' به فیات شماره. پس از همه آنچه تفاوت وجود دارد میان یک دلاری و صد دلاری به جز شماره چاپ شده بر روی آن و … قدرت خرید شماره?

طلا از سوی دیگر اندازه گیری نشده است و با آنچه در آن معاملات; بلکه منحصر به فرد آن است که اندازه گیری های دیگر فیزیکی استاندارد; با آن وزن یا جرم است. یک گرم طلا یک گرم طلا و هر اونس طلا هر اونس طلا … مهم نیست که چه تعداد حکاکی بر روی سطح آن, 'ارزش' و یا در غیر این صورت. علیت مخالف است که از فیات; طلا در اندازه گیری وزن یک کیفیت ذاتی … نه قدرت خرید. در حال حاضر شما هر گونه ایده ارزش هر اونس دلار ؟ هیچ چیز مانند. فیات است که تنها 'گیری' توسط زودگذر مقدار … شماره چاپ شده بر روی آن, 'ارزش'.

بیت کوین دورتر از numeraire; نه تنها آن است که به سادگی یک شماره بسیار به عنوان فیات … اما مقدار آن اندازه گیری در فیات! حتی اگر بیت کوین می شود پذیرفته شده بین المللی به عنوان یک رسانه ارز و حتی اگر موفق به جای دلار به عنوان پذیرفته 'numeraire', آن را هرگز نمی تواند ذاتی اندازه گیری مانند طلا است. طلا منحصر به فرد است در حال اندازه گیری شده توسط یک درست است ثابت کمیت فیزیکی. طلا منحصر به فرد است در ذخیره سازی ارزش برای هزاران سال. هیچ چیز دیگری در دسترس بشریت است و این ترکیب منحصر به فرد از ویژگی های.

در نتیجه در حالی که بیت کوین برخی از مزایای بیش از فیات یعنی گمنامی و عدم تمرکز آن نتواند در ادعای خود را به پول. مزایای آن نیز سوال برانگیز; هدف این است که برای محدود کردن 'معدن' از Bitcoins به 26,000,000 واحد; است که 'معدن' الگوریتم می شود سخت تر و سخت تر را حل کند پس از آن غیر ممکن است پس از 26 میلیون بیت کوین استخراج مي شوند. متاسفانه این خبر بسیار خوبی می تواند ناقوس مرگ Bitcoin; در حال حاضر برخی از بانک مرکزی اعلام کرده اند که Bitcoins ممکن است تبدیل به یک 'reservable' ارز.

وای برای تلفن های موبایل مانند یک قدم بزرگ برای بیت کوین است ، پس از همه, 'بانک' به نظر می رسد به پذیرش ارزش واقعی بیت کوین ، چه این در واقع به معنی این است که بانک ها می دانیم که آنها می تواند تجارت فیات برای بیت کوین و … و در واقع به خرید تا 26 میلیون ریالی برنامه ریزی شده هزینه ناچیز 26 میلیارد فیات دلار است. بیست و شش میلیارد دلار است و نه حتی تغییر کوچک به فیات پرینتر; آن است که حدود یک هفته's ارزش چاپ توسط فدرال ریزرو ایالات متحده به تنهایی. و پس از آن که بیت کوین خریداری شده و قفل شده در تغذیه's 'کیف پول' … چه هدف های مفید می تواند به آنها خدمت می کنند ؟

خواهد بود وجود دارد هیچ Bitcoins چپ در گردش; یک گوشه کامل. اگر وجود دارد هیچ بیت کوین در گردش چگونه بر روی زمین می تواند از آنها استفاده می شود به عنوان یک رسانه تبادل ؟ و آنچه می تواند به صادر کنندگان از بیت کوین احتمالا فراموش برای دفاع در برابر یک چنین سرنوشت ؟ تغییر الگوریتم و افزایش 26 میلیون به … 52 میلیون ؟ به 104 میلیون ؟ تاریخ فیات چاپ رژه ؟ اما پس از آن با مقدار تئوری پول بیت کوین شروع به از دست دادن ارزش فقط به عنوان فیات ظاهرا از دست می دهد ارزش از طریق 'بیش-چاپ' …

ما به این موضوع کلیدی; چرا که جستجو برای یک 'پول' هنگامی که ما در حال حاضر بهترین پول طلا ؟ ترس از طلا مصادره? عدم گمنامی از یک نفوذی دولت ؟ وحشیانه, مالیات ؟ فیات پول مناقصه ها و مزایده قانونی است ؟ همه از بالا. پاسخ این است که نه در یک شکل جدید از پول, اما در یک ساختار جدید اجتماعی یکی بدون فیات بدون جاسوسی دولت بدون هواپیماهای بدون سرنشین و با مگس کش زدن تیم … بدون IRS ماموران مرزی TSA اراذل و اوباش … در و در. جهان از آزادی نه ظلم و ستم. پس از این انجام شده, طلا, را, رزومه, باستانی آن و نقش حیاتی که صادقانه ، و نه یک لحظه قبل از.

[ad_2]