بیت کوین در یک کلام

[ad_1]

بیت کوین تقریبا تبدیل به یک نام خانگی با افزایش پوشش در رسانه ها و نمایشگاه ها به آن می گویند بد نامی در ادامه به افزایش است. پس چه's همه سر و صدا در مورد ؟ بیت کوین به نظر می رسد در اطراف 2009 به عنوان یک شکل جدید از ارز دیجیتال و توسعه از آن به عنوان منبع باز توسط یک دختر باهوش اختتامیه جشنواره صنعت چاپ به نام ساتوشی ناکاموتو. به ما گفته شده خود را درست شناسایی است 'کفن در رمز و راز' مانند او's نوعی از ابرقهرمان مارول گمان من این به سادگی به معنی او's a nerd فوق العاده اما's بدون هیچ تردیدی او's قطعا یکی از پیشگامان …

پس چه's آن را همه چیز در مورد ؟

بیت کوین یک شکل از ارز همان گونه دیگر است اما نه تحت کنترل هر دولت و یا موسسه مالی. فرض است که آن را به مالکیت و مدیریت توسط خود جامعه است. بیت کوین ده-متمرکز و مدیریت نظیر به نظیر اعضای که همه شریک شدن در فعالیت معامله و فروشگاه قبلی فعالیت در آنچه که به عنوان شناخته شده 'بلوک های زنجیره'. این به این معنی است که کامل 'copy' از تمام معاملات صورت محلی ذخیره شده و مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی و بین شرکت کنندگان در فعالیت های جدید در نتیجه جلوگیری از هر گونه یک فرد از malforming اضافه کردن و یا ایجاد جعلی معاملات درون بلوک های زنجیره ای. این 'اجماع' روش محافظت از امنیت معاملات بیتکوین.

بیت کوین کار می کند در یک حقانیت راه برای پی پال در آن شما باید یک کیف پول دیجیتال با یک آدرس منحصر به فرد که در آن مردم می تواند به شما ارسال Bitcoins. شما می توانید به سادگی نصب یک کیف پول بر روی دستگاه شما و یا شما می توانید دانلود کامل کیف پول بیتکوین و شرکت در شبکه به عنوان یک گره.

Bitcoin's ارزش بسیار اثر عرضه و تقاضا با مخاطره آمیز سرمایه گذاران قمار در اوج است. در حال حاضر یک تک بیت کوین (به عنوان نشان داده شده 1.0000000) به ارزش £ 573 یا $ 935. شما می توانید خرید بیت کوین در هر یک از 8 رقم اعشار مثلا 0.0100000 خواهد شما هزینه £ 5.70 و 0.1000000 خواهد شما هزینه £ 57.00, جای تعجب نیست که بیت کوین نام خود را!

خوب از کجا می توانم خرید Bitcoins?

مگر اینکه شما برخی از Bitcoins آینده راه خود را از طریق پرداخت, شما نیاز به خرید بیت کوین در موجود خود را ارز. خرید همه چیز در مورد اعتماد به عنوان آن تنظیم شده است با این حال که's مرتب کردن بر اساس چه بی آغاز شده که در آن کاربران مورد اعتماد هر یک از دیگر برای پرداخت هزینه و ارسال اقلام و آنها've انجام می شود و نه به خوبی برای خود …

بیت کوین زغال سنگ چهره

استخراج بیت کوین آن را به عنوان شناخته شده است, فرآیند تولید (و امنیت) Bitcoins و پرداخت را در فرم از واحد بیت کوین پرداخت می شود برای زمان و تلاش خود را به سخت افزار استفاده شده است و سطح خود را از مشارکت. این که انجام شده است از طریق یک تعداد از روش های خود را با استفاده از PC's CPU یا GPU (نه بی شباهت به دیگر شبکه های مبتنی بر هنر و ادبیات گمانهزن مانند پروژه Seti @ Home) با استفاده از ASIC کارگران معدن (Application Specific Integrated Circuits) این طراحی شده است برای هدف منحصر به فرد که برای آنها ساخته شده است که در این مورد در حال تولید است Bitcoins. مگر اینکه شما باید سرمایه گذاری قابل توجهی برای خرید قدرتمند ASIC معدن از جمله کسانی که از butterflylabs.com که می تواند اجرا در 600GH / s (Hash's per second) شما را به نگاه USB ASIC معدن مانند محبوب BlockErupter که تولید 336MH / s. با استفاده از BlockErupters شما می توانید خود را ایجاد کنید USB hub سبک دکل در حال اجرا تعداد زیادی از آنها به صورت همزمان.

هر چند واقعیت این است که آن را ممکن است بیش از حد در اواخر بازی را به هر گونه پول جدی از استخراج بیت کوین. پیچیدگی (هش رای) از بلوک های زنجیره ای است که در حال حاضر چنین است که حتی پیوستن و کمک به یک معدن استخر که در آن معدن کار با هم و به اشتراک گذاری این سود به احتمال زیاد بیشتر صرف برق از هر مالی واقعی بازگشت. نیز وجود دارد که حداکثر 21 میلیون بیت کوین و در حال حاضر آن است که نزدیک شدن به 12.4 میلیون و بیشتر کارگران معدن پیوستن سریعتر این حد خواهد رسید. آن است که در حال حاضر بیشتر احتمال دارد شما پول خرید Bitcoins خود را از تولید آنها.

آینده بیت کوین …

بیت کوین یک تکنولوژی در حال ظهور مانند قیمت شده است فرار اما به تازگی آن را آغاز کرده است برای تبدیل شدن به با ثبات تر به جامعه کاربران رشد می کند. همانطور که از نوشتن این بیت کوین دیدن تعداد معاملات رسیدن به عنوان بالا به عنوان 100.000 دلار در هر روز است. در حالی که بانک ها و کسب و کار هستند و در عین حال در نظر بگیرید که آیا بیت کوین یک تهدید است یا یک فرصت وجود دارد بدون شک آنها شروع به نشستن و گرفتن اخطار از این ارز دیجیتال جدید است که همچنان به رشد خود کاربر پایه روزانه.

جالب است که ما مرموز ساتوشی مخترع بیت کوین فکر به خود بسته نوسانات $ 1 میلیارد دلار از Bitcoins. Don't همه ما آرزو می کنم که ما تا به حال یک ایده است که می خواهم …

ITwaffle.com Copyright © 2014 Gareth Baxendale

[ad_2]