تحقیق در مورد سرمایه گذاری در محله

[ad_1]

همسایه خود برخوردار تماشای اخبار مالی و گاهی اوقات او اقدام به خرید یا فروش تعدادی از سهام عادی در عمومی-داد و ستد شرکت. او چگونه انجام این کار ؟

او می داند چرا او که قبل از او قصد دارد چگونه به آن را انجام دهد. او به دنبال سرمایه گذاری در یک شرکت رشد قبل از بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران دیگر آن را کشف کردن و رانندگی تا قیمت سهام عادی. اما او نیز دوست دارد به نفع خود و در آنچه او می کند و این جنبه از سرمایه گذاری می تواند تغییر از یک به علاوه یک منفی. “چگونه” آغاز می شود و با به دست آوردن زمان مربوطه و عملی سرمایه گذاری اطلاعات. انواع تلویزیون رایگان و آنلاین منابع ارائه اطلاعات است.

همسایه خود را ثبت صبح و بعد از ظهر “CNBC” سرمایه گذاری, تلویزیون را نشان می دهد. پس از او به خانه می آید از کار صرف زمان با خانواده و لذت بردن از صرف شام با خانواده او خرج می کند و سی دقیقه به یک ساعت و دستکاری از طریق روز CNBC نشان می دهد برای یادگیری سرمایه گذاری اخبار در مورد که بعد بازارهای مالی. شاید او را اینسو انسو جمع کردن اطلاعات در مورد یک شرکت خاص که سهام نقل مکان کرد به بالا یا پایین در اخبار. او جستجوهای وب را نام شرکت به منظور یادگیری آن سهام دارای صدای تیک تیک نماد است.

او از دسترسی های بزرگ “نمودار” به یادگیری در مورد شرکت و چگونه سهام آن انجام شده است امروز و در طول دوره از زمان با توجه به اندازه شرکت و اینکه آیا یا نه آن را می پردازد سه ماهه سود سهام. با جستجو در سهام دارای صدای تیک تیک زوج با واژه “سود سهام, برنامه,” او ممکن است دریابید که این شرکت خواهد پرداخت بعدی سود سهام به سهامداران که خود این سهام در کوتاه مدت تاریخ.

همسایه خود را نمی قمار است. او سرمایه گذاری. به ندرت او را از سرمایه گذاری در سهام قابل انتشار. به جای تحقیق و او ممکن است تعیین کند که برای اضافه کردن سهام خود به لیست سازمان دیده بان به منظور انجام بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل از آنچه موجب شده است تا سهام برای حرکت به بالا یا پایین در گذشته است. در طول زمان او انباشته شده است یک لیست از حدود 30 سهام با برخی در تمام ده S&P 500 در بخش. از CNBC نشان می دهد که او می آموزد که بخش پیشرفته امروز است.

او در معاملات سهام با معتبر کارگزار آنلاین است که به اتهام $6.50 در کمیسیون تجارت. او تنها معاملات با استفاده از یک مقدار محدود از پول است که او را کنار بگذارند برای این منظور است. او ترجیح به خرید بیش از 100 سهام هر یک از سهام و او بار خرید حدود یک ماه قبل از این شرکت سود سهام تاریخ زمانی که حجم برداشت تا در معاملات در سهام و او می بیند که قیمت شروع به افزایش است. او مجموعه خرید قیمت به عنوان یک “حد” منظور (از آنجا که او نمی خواهید برای خرید اگر قیمت ها به سرعت افزایش می یابد بالاتر از هدف خود قیمت) و او را نگه می دارد که به منظور زنده با انتخاب “خوب است تا زمانی که لغو شود.”

اگر اخبار تازه از تغییرات پارامترهای او لغو سفارش خرید. فروش ارائه یک چالش بزرگتر است. پس از خرید باید قیمت سهام افزایش سرعت وسوسه به فروش آن را برای سود سریع ارائه اما فرض کنید که کسب و کار شرکت آغاز شده است یک افزایش جدید در سطح عمده (سهام را نگه دارید و با عبور از روی grandkids)? او توجه بیشتر به اخبار سهام قبل از او تصمیم می گیرد چه چیزی را در مورد فروش آن است. باید سهام پایین رفتن غیر منتظره خبر بد معمولا او به فروش می رساند با کمی فکر کردم چون این ممکن است محدود کردن ضرر و او می تواند ضرر و زیان در برابر دستاوردهای دیگر سهام برای سال مالیاتی.

نه آموزش دیده و دارای مجوز سرمایه گذاری, حرفه ای, همسایه خود را نیز نه شما. انجام تحقیقات محدود کردن خطر و یادگیری با احتیاط در مورد سرمایه گذاری است که ممکن است برای شما کار می کنند. همسایه خود را هرگز سرمایه گذاری در آنچه که او را درک نمی کند و او هرگز گوش به سرمایه گذاری خاص تجارت مشاوره. #TAG1writer

[ad_2]