تست آیین نامه رانندگی – آموزشگاه رانندگی سبقت

داوطلبان در این آزمون تنها میتوانند از خودکار استفاده کنند. آیا طلبه ها هم میتوانند شرکت کنند؟ چرا که خیلی از بچه ها سوالات فنر مربوط به آزمون آیین نامه اصلی را پاسخ اشتباه میدهند . 1-4- قبل از ثبت نام متقاضیان امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به شرایط آزمون، آیین نامه ی آزمون و مقررات برگزاری آزمون و همچنین چگونگی اعلام نتایج را در مرکز برگزاری آزمون و یا از طریق اینترنت دارند. مراقب تنها مجاز به پاسخگویی به سوالات مربوط به چگونگی برگزاری آزمون می باشد . شما میتوانید پکهای سوالات احتمالی را با درصد قبولیهای مختلف با قیمتهای گوناگون از اینترنت تهیه کنید و یا اپلیکیشنهای مربوط به نمونه سوالات را دریافت کنید. قبولی ۱۰۰ درصد در بار اول را تجربه کنید. دو مورد فوق شامل حال آزمون دهنذگانی نیز خواهد شد که برای قبولی در آزمون به دست اندرکاران آزمون ها بطور مستقیم یا غیرمستقیم قول یا پیشنهاد پرداخت های غیر قانونی یا هرگونه مزایای دیگری را داده باشند. آزمون دهندگان مجاز به داشتن وسایل غیر مجاز شامل جزوات و نوشته هایی که مربوط به محتوای آزمون باشند یا کتاب لغت ، کتابهای دستور زبان ، یادداشتهای دستنویس یا وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه ، مینی کامپیوتر، ساعت هوشمند و یا لوازم ضبط یا پخش صوت، خواه در اتاق آزمون و خواه در اتاق آمادگی آزمون شفاهی نیستند.

آزمون راهنمایی رانندگی توضیح یا پاسخ به سوالات مربوط به محتوای آزمون مجاز نیست. در اینجا به همین تناسب، تعدادی از سوال های آیین نامه رانندگی پایه سوم ۱۴۰۰ را آورده ایم که با پاسخ گویی به آن ها می توانید سطح آمادگی خود برای شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی پایه سوم را سنجیده و در صورت نیاز به مطالعه و تمرین بیشتر بپردازید. کمی جلوتر نیز به بررسی مهم ترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی خواهیم پرداخت. در این نمونه سوالات در مورد ساختار، محتوی و نحوه ی ارزیابی توضیح داده شده است . در این صورت برگه های آزمون داوطلب ارزیابی نخواهد شد. آزمون های انستیتوگوته نشانگر میزان معلومات زبان آلمانی به عنوان زبان خارجی یا زبان دوم طراحی شده و در مراکز نامبرده در بند دوم آیین نامه ی آزمون در سراسر دنیا بر اساس مقررارت یکسان برگزار و ارزیابی میشود . امتحان ایین نامه اصلی ( The main driving knowledge test ) راهنمایی و رانندگی . با سوالات آیین نامه اصلی گواهینامه در دست شماست8.16 ? علاوه بر این خواندن این نمونه سوالات و تستهای آنلاین زمان کمتری در برابر مطالعه کتاب گرفته و داوطلبان شرکت در آزمون آیین نامه اصلی که زمان کافی برای مطالعه کتاب را ندارند ین سوالها راب سیار راحتتر از کلمات کتاب به خاطر میسپارند.

آزمون آیین نامه
به منظور قبولی در این دو مرحله از آزمون نیاز است که شرکت کننده منابع مختلف از جمله نمونه سوالات را مطالعه کند. این برنامه ریزی باید به نحوی باشد که همزمان هم یادگیری شما انجام شود و هم تسلط بالا رود و هم استرس آزمون کاهش یابد و هم توانایی مدیریت زمان در شما تقویت شود. با قبول شدن در آزمون راهمایی و رانندگی، گواهینامه شما پس از مدت زمانی در حدود دو ماه، صادر خواهد شد. حق دارد آزمون فرد خاطی را مردود اعلام و حسب مورد درخواست استرداد کارنامه صادر شده را نماید. دوره آموزش درون شهری نیز با موفقیت طی شده و پس از آزمون عملی فرد آماده دریافت گواهینامه میشود. پس اگر در حال آماده سازی برای دریافت گواهینامه هستید، پیش از هر چیزی لازم است توجه خود را روی آیین نامه متمرکز کنید. داوطلبانی که برگه های خود را پیش از اتمام وقت تحویل دهند، حق ورود مجدد به اتاق آزمون را ندارند. بنابراین تنها راهی که پیش پای شماست آن است که سوالات را از منابع معتبر تهیه کنید. 4-3- اشخاصی که محتوای آزمون ها را به اطلاع شخص ثالث رسانده باشند، از زمان اطلاع انستیتو گوته از این اقدام، به مدت یک سال از شرکت در آزمون ها در انستیو گوته و موسسات همکاری کننده در سراسر جهان محروم خواهند بود.

3-3- افرادی که اقدام به جعل کارنامه های رسمی انستیتو گوته یا دستکاری اسکرین شات نتایج آزمون مندرج در سایت موسسه کرده باشند، از زمان اطلاع انستیتو گوته از اقدام به جعل، به مدت یک سال از شرکت در آزمون ها در انستیو گوته و موسسات همکاری کننده در سراسر جهان محروم خواهند بود. در صورت محرومیت از آزمون، انستیتو گوته پس از بررسی همه ی جوانب امر، همه خاطیان را به مدت یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهد کرد. 5-3- در صورت تکرار موارد ذکر شده در بند های 3-3، 4-3، 2-11 فرد خاطی برای پنج سال از شرکت در آزمون ها محروم می گردد. کدام یک از موارد زیر جزو رفتارهای ناهنجار اجتماعی و ناپسند نمی باشد؟ حتی سعی در انتقال مطالب مربوط به محتوای آزمون به دیگری، موجب محرومیت از آزمون خواهد شد. جزییات مربوط به آزمون ها را می توان در نسخه های به روز شده ی مقررات اجرایی هر آزمون یافت. در این آزمون سوالات مربوط به مقررات راهنمایی و رانندگی و مسائل فنی خودرو طرح می شود. هر خودرو به ازای هر یک سیلندر دارای چه تعداد شمع میباشد؟

آزمون گواهینامه زانندگیاگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برای آزمون آیین نامه چه مدارکی لازم است لطفا از صفحه ما بخواهید.