تشریحی طرح تجاری Prequestions

[ad_1]

وقتی که من نشستم به طراحی طرح تجاری, پرسشنامه, من می خواستم به یک ابزار ساده است که به وضوح مشخص شده خطر پاداش سطوح مبتدی و متوسط معامله گر. آن مهم است برای من برای کمک به آنها را تعریف اهداف واقع بینانه و همچنین کمک به آنها به شکل واقعی سطح نوسانات آنها می توانند شرایط خود را بر اساس مشخصات خطر است. از همه مهمتر من می خواستم آنها را به فکر می کنم در مورد اینکه چرا معاملات آتی درست بود برای آنها و چه استراتژی استفاده می کنند از لحاظ جسمی و عاطفی برای دریافت خود را تضمین ضرر و زیان آنها می دانستند که رخ می دهد زمانی که آنها معامله شد.

پرسشنامه خود را شکسته است به 30 شماره سوال و 5 “prequestions.” این اولین 5 prequestions:

1. شماره حساب. این به اندازه کافی ساده است برای پاسخ به. متاسفانه بیش از حد بسیاری از معامله گران نمی دانم این اطلاعات است. ما در شرکت کارگزاری ما باید از افرادی که می خواهید به انتقال حساب های خود را بیش از, اما آنها نمی دانند که چه شماره حساب خود را که بسیار کمتر از کجا اظهارات خود هستند. این سهل انگاری است که همه با هم گره خورده. اگر شما در حال حاضر خود را حفظ اظهارات در برخی از مرتب کردن بر اساس از چسباننده شما در حال ساخت یک اشتباه قبر. هنگامی که شما برای باز کردن یک حساب معاملات سلف آن متعلق به شما است. آن است که هیچ کس دیگری مسئولیت بنابراین درمان آن را به عنوان چنین است. در شرایط اضطراری از هر نوع سازماندهی در این زمینه ضروری است. همچنین با دانستن شماره حساب خود را و یا آن را در نوک انگشتان خود را شما قادر به اجرای معاملات خود را در شرکت کارگزاری تجارت میز در این رویداد از یک تکنولوژی بحران. این می تواند مهم است اگر شما در یک تجارت و می خواهید برای خروج آن اوایل به دلیل سیگنال های بازار تغییر کرده است.

2. ابتدا تعادل است. دانستن مقدار دقیق شما در حساب خود را در تمام زمانها. هر کس می آید به معاملات سوداگرانه با خطر سرمایه است. که تغییر نمی کند این واقعیت است که پول شما را به جدول دارای یک ارزش واقعی است. وجود ندارد “خانه پول” وقتی که می آید به سرمایه گذاری قماری. تمام پول شما را سود و سرمایه دانه خود را. ایجاد خود را آغاز تعادل شما کمک می کند تا تعادل حساب خود را بسیار شبیه به یک دسته چک. متوجه نمی گویم “شما” دسته چک-چرا برخی از ما نیست و بسیار خوب در آن است. به سادگی قرار دادن آگاهانه در تمام اوقات چگونه شما مشاهده این پول است. ریسک سرمایه باید درمان نمی شود و در حال حاضر به عنوان از دست داده است.

3. کمیسیون. وقتی که من می گویند می دانیم خود را در کمیسیون رای منظورم نه فقط اطلاع عموم رای دادن. از آن آسان است به شود فریب خورده کم اطلاع عموم نرخ تنها به آمار های مختلف تجاری و حساب هزینه. هر پاکسازی شرکت این هزینه های اضافی می دانید چه هزینه های خود را بنابراین شما می توانید مقایسه سیب به سیب در هنگام انتخاب که در آن شما قصد تجارت.

4. کارگزار. اگر شما نمی دانید که نام کارگزار خود را, شما لازم نیست که یک کارگزار. آن را یک نقطه برای به دست آوردن نام خود را کارگزار و مدیر خود و همچنین به عنوان یک جایگزین کارگزار به کار با در رویداد خود را کارگزار وجود ندارد. روند فعلی در میان تخفیف brokerages است که برای حفظ بدون مجوز مردم در کارکنان است. مراقب باشید! تنها کمک شما می توانید دریافت و فنی است و می توان آن را دشوار است برای گرفتن هر کسی در این گوشی به صورت ساده تنظیمات حساب. آیا بهترین خود را برای پیدا کردن خود را به شماره تلفن های اضطراری و حفظ یک حساب دوم در جایی دیگر اگر شما می خواهید به صحبت کردن با یک فرد زنده را از زمان به زمان برای کمک به شما در حل مشکلات خود.

5. بازگشت در سرمایه گذاری در هدف. سود فقط اتفاق نمی افتد آنها را به مقدار زیادی از زمان و آماده سازی است. با طراحی واقع گرایانه “در بازگشت در سرمایه گذاری” اهداف شما را به روند معاملات در خودتان راحت تر. حرفه ای آتی و فارکس مدیران پول می تواند کمک به شما می دانید تفاوت بین آنچه که ممکن است در مقابل آنچه محتمل است. گزارش های مختلف توزیع آنلاین و در نشریات عمده اشاره به بهترین و بدترین مدیران. بررسی این لیست به شما کمک خواهد کرد در هر دو انتظارات خود و رویکرد بازار. این است که می گویند شما نمی انتخاب ستارگان تجارت است که به شما که تازه بازگشت اما این به آن معنا است که شما نمی خواهد سعی کنید به “هر” تجارت ستارگان تجارت است. این رویکرد پر زرق و برق است اما آن را به شما می دهد یک حس کنترل بر خود را “چه می شود اگر” خیال بافی.

این 5 “prequestions” فقط آغاز یک گرد طرح تجاری. هنگامی که شما پاسخ داده اند و انجام می شود پیشنهادات اطراف فقط این 5 سوال شما به سرعت خودتان را جلوتر از 90 ٪ از تمام دیگر معاملات سلف و گزینه های معامله گران است.

[ad_2]