تفاوت بین برنامه های بازنشستگی

[ad_1]

مهم است که برای انتخاب خوب زمانی که آن را می آید به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی خود را. داشتن یک برنامه ریز مالی یا حسابدار خود را بررسی کنید و زمان نمونه کارها و اهداف خود را برای آینده است اولین چیزی که شما باید انجام دهید; به عنوان آنها می تواند کمک به شما در تعیین سرمایه گذاری وسایل نقلیه است که تراز خود را با تحمل خطر و پس انداز و اهداف.

اما از کجا شروع کنم ؟ که برنامه های بازنشستگی باید به شما در تمرکز ؟ چه هستند تفاوت بین های مختلف برنامه های بازنشستگی در خارج وجود دارد ؟

بسیاری از مشاوران موافقم; که اگر شرکت برای کار شما ارائه می دهد یک 401(k) طرح یک طرح بازنشستگی یا 403(b), شما باید استفاده از این فرصت را به ثبت نام. به طور معمول کارفرمایان را کمک های پولی نسبت به این برنامه های داخلی و هزینه های مرتبط با این نوع حساب ها معمولا کمتر با فردی برنامه های بازنشستگی. به دلیل این ویژگی ها در طول زمان, آن منافع شما دو برابر برای قرار دادن پول خود را به آنها.

هر چند سرمایه گذاری در یک کارفرما با حمایت طرح و مزایای آن, آن را تا به برخی از معایب نیز هست. سرمایه گذاری در گزینه های شما معمولا بسیار محدود است. و بیشتر از نه, شما نیاز به نام همسر یا فرزند خود را به عنوان ذینفع. این گفته آن است که هنوز هم یک راه عالی برای صرفه جویی در و به دست آوردن برای بازنشستگی, آن را فقط نباید خود را تنها وسیله نقلیه سرمایه گذاری.

با روند فعلی تغییر مشاغل هر 5 تا 10 سال, بسیاری از ما نیاز به جمع ما 401(k)’s طولانی قبل از ما در واقع قصد بازنشسته است. انتقال و یا “نورد” خود را با حمایت کارفرما طرح بازنشستگی به مدیریت خود ایرا ممکن است بهترین گزینه برای شما است. به خاطر داشته باشید که برخی از شرکت ها به طور خودکار به پول نقد خود را طرح بازنشستگی اگر تعادل تحت یک مقدار مشخصی. اگر این اتفاق می افتد آنها مورد نیاز خواهد بود برای عقب نگه 20 درصد برای مالیات و شما ممکن است ضربه با 10 درصد جریمه برای برداشت پول نقد قبل از 59 نیم سال. هر چند به طور کلی خود را از کارفرمای سابق خواهد به سادگی انجام یک انتقال مستقیم (به نام امانت به امانت ارز) به خود ایرا تحمیل هیچ جریمه یا مالیات انشعابات.

یک مزیت عمده به ایرا (حساب بازنشستگی فردی) است و فرار مالیاتی. کمک به ایرا کاهش درآمد شما نیاز به پرداخت مالیات در پایان سال است. در همان زمان شما دریافت این مالیات شکستن خود پول نیز رشد مالیات معوق. (به این معنی شما لازم نیست به پرداخت مالیات بر رشد تا زمانی که پول نیست بودن خارج شود.)

وجود دارد از لحاظ فنی پنج (5) انواع ایرا: ایرا سنتی, آموزشی, ایرا, SEP ایرا (ساده بازنشستگی کارکنان) ساده ایرا و راث ایرا.

SEP ایرا و ساده ایرا هستند با حمایت کارفرما و آموزشی ایرا طراحی شده برای کالج برنامه ریزی است. بنابراین به خاطر این مقاله ما تنها به بحث در مورد ایرا سنتی و ایرا راث را به عنوان آنها مربوط به یک به صورت جداگانه مدیریت حساب بازنشستگی.

ایرا سنتی رشد می کند مالیات معوق به این معنی که شما نمی پرداخت مالیات در هر یک از این پول رو در حساب کاربری شما. دلیل این که شما بودجه خود را ایرا با پول است که در حال حاضر مشمول مالیات شما تنها پرداخت مالیات بر سرمایه گذاری خود را در دستاوردهای به عنوان شما را برداشت. برخی از کسانی که واجد شرایط حتی ممکن است قادر به کسر ایرا سهم.

ایرا راث متفاوت از سنتی ایرا که سهم خود را رشد مالیات. معنی شما لازم نیست به پرداخت مالیات بر سرمایه گذاری خود سود حتی زمانی که آنها را در قالب برداشت. سهم خود را نیز نه معافیت. اگر شما انتخاب می کنید یک ایرا راث برای بار اول شما باید برای باز کردن یک سنتی ایرا و سپس رول کسانی که پول به حساب راث.

اساتید دانشگاه و معلمان ویژه طرح بازنشستگی یا حقوق بازنشستگی به نام 403(b). این طرح به های خاص خود را کارفرما می تواند حرکت کند و با آنها به عنوان آنها انتقال از مدرسه به مدرسه. اگر شما واگذار شده (به این معنی که شما باید حق را به نگه داشتن پول در حساب) و تغییر مدارس و یا حتی حرفه مقدار در خود 403(b) طرح همچنان به رشد مالیات معوق.

اگر شما طرح بازنشستگی/بازنشستگی شامل گزینه های سهام (توانایی برای خرید سهام شرکت) و یا اگر کارفرمای شما می دهد سهام به طرح های خود را, شما می توانید نگه داشتن آنها را به عنوان سهام خود را در نام. شما همچنین می توانید فروش سهام برای رفتن نرخ بازار. شما باید دو گزینه باید به شما تصمیم به نگه داشتن سهام خود را از سهام: شما می توانید همچنان به استفاده از خود را از کارفرمای سابق خود را به عنوان مسکن عامل و یا شما می توانید رول سهام به ایرا که شما باز کرده اند با یک شرکت کارگزاری.

وجود دارد بسیاری از انتخاب ها و گزینه های برای دوران بازنشستگی خود را سرمایه گذاری. علاوه بر تحقیقات و مقالات شما را در خواندن خود را, آن است که هنوز هم همیشه محتاطانه به نشستن با یک برنامه ریز مالی یا حسابدار به طور کامل بررسی و ارزیابی وضعیت مالی فعلی شما را به تعیین که در آن شما در حال حاضر و چگونه برای رسیدن به اهداف مالی خود را در آینده است.

*** این مقاله در نظر گرفته شده فقط برای مقاصد اطلاعاتی و نباید جای بحث در مورد نیازهای فردی خود را با نماینده محلی بیمه یا نماینده مالی.

[ad_2]