تنها راه به سود در فارکس – قسمت 2

[ad_1]

بعدی در مدیریت پول است که تنوع! تنوع موقعیت خود را به شما می دهد یک پرچین در برابر این احتمال که یک تجارت علیه شما تبدیل می شود. بنابراین برای مثال اگر شما 2 معاملات در حال اجرا در همان زمان اگر کسی نتواند دیگر شانس موفقیت. یکی از نکات توجه داشته باشید این است که شما به موقعیت خود را در به طور کامل uncorrelated جفت. اگر شما در ارتباط با جفت آن را شکست هدف از تنوع. یکی از مزایای عمده ای از تنوع و گوناگونی است که از آن محافظت گر اما مزیت آن نیز ضرر آن است. اگر شما بیش تنوع بخشیدن به شما از دست دادن تمرکز خود را در تجارت و سود دهی خود را در هر تجارت و پایین می رود. پس از همه, شما در حال گسترش خود را کمی بیش از حد نازک و را به حساب خود را رشد. پرده من مشاوره است برای تنوع بخشیدن به بیش از 3 جفت. هر چیزی بیشتر بیش از حد است چرا که در همان جفت ارز شما همچنین می توانید تنوع با استفاده از استراتژی های مختلف.

در این راه مدیریت پول در خدمت به دفاع از حساب خود و کمک به رشد آن. قبل از نتیجه گیری من من فکر می کنم آن را مناسب است به لمس در قدرت ترکیب. بسیاری از دانش آموزان من هنوز هم نمی فهمم که چرا و چگونه این ترکیبات اثر کار می کند. اجازه دهید به جست و خیز تمام جزئیات و به جای آن در مورد چگونه آن منافع ایالات متحده معامله گران و چگونه آن را به کار برای شما. ترکیبات است به خصوص سودمند برای معامله گران روز. در حالی که دیگر مدت معامله گران همچنین استفاده از ترکیبات آن را ندارد به همان اندازه تاثیر از آن را برای معامله گران که بسیاری از معاملات در یک روز. من به شما یدکی محاسبات مالی به جای آن اجازه دهید من به شما یک مثال برای نشان دادن. خود من حساب که من شروع با 1000 دلار رشد به 10 ، 000 دلار در 3 ماه زمان! چگونه من انجام این شاهکار ؟ خوب من آن را با ترکیبات و این است که چگونه من آن را انجام داد.

1. تمام معاملات به عنوان آنها می آیند

2. مدیریت پول مهمترین چیز مهم

3. تنظیم موقعیت خود را اندازه و با هر تجارت (برنده یا از دست دادن)

4. هرگز از دست دادن در روز. (بدتر است حتی شکستن)

5. اضافه کردن به حساب من اگر من پول نقد یدکی (من دو بار ارسال 1000 $در مجموع)

این برنامه بازی من به دنبال و در واقع آن صادر شد به عنوان یک چالش به دانش آموزان در کلاس من است. از دانش آموزان 15 6 تصویب این چالش و امروز آنها بسیار موفق معامله گران است. شما نمی خواهید به سعی کنید دست خود را در ساخت 1000 دلار رشد به $10,000? فقط تصور کنید که چه مدت آن شما را به رشد 10.000 $به $50,000. این پیشرفته چالش که من پرتاب کردن به من سران باشگاه من و آنهایی که در این آزمون قبول شوند در راه خود را به آزمون نهایی است.

در نهایت به یاد داشته باشید که در بازار فارکس وجود خواهد داشت و برنده وجود خواهد داشت و ضرر و زیان. در واقع اگر شما می توانید 6 تا 7 برنده از 10 معاملات شما در نظر گرفته می شود بسیار خوب است. هنوز هم مهم نیست که اگر شما را به 5 برد و 5 زیان در روز است. با مدیریت پول مناسب شما هنوز هم پایان روز با یک سود. بنابراین انجام نمی شود بیش از حد مورد نیاز بیشتر برنده معاملات از دست دادن معاملات است. اگر شما از دست دادن تجارت نمی ایستادگی در اطراف و گریه بیش از آن. حرکت و حفظ تجارت!

در نتیجه اجازه دهید نگاهی به آنچه در مدیریت پول است که همه در مورد:

(1) مدیریت پول خود را خالص ایمنی.

(2) این کمک می کند تا شما برای افزایش سود خود را.

(3) آن به طور فعال برای محافظت از حساب معامله گر را.

(4) آن است که یک راه سریع و آسان پول به جای آن تمرکز بر ترکیب به رشد یک حساب کاربری.

در نهایت همراه با اندازه و موقعیت آن را می دهد به معامله گر انعطاف پذیری به پرچین معاملات خود را در نتیجه حصول اطمینان از سود روزانه. بنابراین ترک خوردگی و اضافه کردن در مدیریت پول برای تجارت خود را امروز!

[ad_2]