جاده به Drachma

[ad_1]

بنابراین در اینجا ما به دنبال اقتصادی و سیاسی خرید اینترنتی رخ داده در یونان و ما باید از خود بپرسیم که چگونه ما می رویم به پرداخت قیمت ؟ چون شما می دانید آن را فقط یک سوال از “وقتی” نه “اگر” یونان و اسپانیا دولت را به رنج می برند در نتیجه برای مالی خود را بی کفایتی و ناتوانی در ایجاد حق میکرو-اقتصادی تصمیم گیری.

با توجه به اخبار اخیر شما در حال حاضر باید مردم ایستاده در خط و تجاری کردن پول خود را و یا حداقل شروع به از خواب بیدار شوید و از خود بپرسید سوال سخت در مورد پس انداز خود را و آینده رفاه. نیازی به می گویند که ما در حال صحبت کردن در مورد یک چرخه معیوب که در آن صرفه جویی در پدر و مادر برای فرزندان خود را نمی خواهد بود قادر به ارائه آنها را با آموزش و پرورش و یا آنها را خرید اتومبیل. این می رود بدون گفت که ناتوانی مردم برای خرید این چیزها را فشار اقتصاد را به رکود بیشتر و افزایش سطح بیکاری که در حال حاضر خطرناکی بالا است.

هنوز هم از لحاظ فنی صحبت این است که لزوما چیز بدی در دراز مدت است. بدیهی است که وجود خواهد داشت جهنم به پرداخت. دولت سقوط خواهد کرد و مردم را از دست دادن کسب و کار, اقتصاد سقوط خواهد کرد و کسری تجاری خواهد آسمان موشک. اما در دراز مدت این چیز خوبی است زیرا رفتن به Drachma و Peseta به معنی ارزان قیمت. بنابراین مردم در خارج از کشور که مایل به سفر و یا خرید املاک و مستغلات, خواهد بود, بیشتر در معرض ابتلا به آن را انجام دهد چرا که خود یورو را بسیار بیشتر از قدرت پرداخت.

در پایان از بعد اقتصادی این نوع داروینی محیط زیست که در آن فقط قویترین اقتصادهای زنده ماندن نه به نفع اکثر مردم است. اما آن را دارای آن قدرت پردازش اگر شما تجزیه و تحلیل آن در راه حق. با فرض اینکه آلمان را تضمین می کند در قالب وام به اسپانیا و یونان این وضعیت خواهد مارپیچ به آنچه که تبدیل به یک های مختلف, حوزه یورو, همه با هم. یکی همچنین نیاز به در نظر گرفتن این واقعیت است که مردم یونان بودند حاضر به فداکاری و قبول اقدامات ریاضت. این سیاست باعث اعتراض گسترده و ظهور جدید حزب سوسیالیست ملی harping در اسطوره های یونان و با استفاده از وضعیت کنونی به افزایش قدرت سیاسی خود را پایه.

در اسپانیا وضعیت خیلی بهتر شده است و بیشتر تشدید این واقعیت است که آرژانتین تصمیم به ملی کردن نفت از چاه های ترک Respol عمده سهام اسپانیایی صاحب آرژانتینی در تولید نفت امکانات به معنای واقعی کلمه “خشک”.

در حال حاضر اجازه دهید به پایین خط. اگر شما یک سرمایه گذار با نزدیکی خاصی برای گزینه های باینری من توصیه کالاها و نگه دارید و به خود طلا و نفت انبار شده اند که انعطاف پذیر در طول زمان از نوسانات بالا.

[ad_2]